18 let maximalky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 18 let maximalky  Úvodní stránka -> Trénink -> 18 let maximalky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukaslum


PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 10:08 pm    Předmět: 18 let maximalky Odpovědět s citátem

Zdravím, od svych 17 let jsem začal cvičit pravidelněji, hraji ještě hokej takže je problém to skloubit ale snažím se. v březnu mi je 18 a chci se posunout konečně někam dále. Hokej už mě nenaplňuje jako kdysi a chci se věnovat už pouze cvičení. Momentálně trénuji 3x tydně častěji bohužel nestiham i přesto jsem se za rok dostal z 75 kg na 85 kg tělesné váhy a z maximálek 80 bench 120dřep a 120 mrtvola jsem se posunul na bench 97,5 kg dřep 140 (momentálně po zranění kolena a návratu ke dřepum pouze 135) a mrtvola cca 140-145. Není to moc ale cvičím pouze 3x tydně takže to jde hodně pomalu. Po ukončení hokejové sezony chci začít pořadně makat 5x tydně a zvýšit moje maxilmalky a zkvalitnit hmotu.. Jaké jsou podle vás reálne cíle v maximalnich vahach v 18 letech za ten rok? Je možné se dostat v benchi na cca 120 v dřepu 180 a mrtvola taky snad 180-200 kg? jake jsou vaše maximalky okolo 17-20 let? díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 10:36 pm    Předmět: Re: 18 let maximalky Odpovědět s citátem

Ahoj,
citace:
Jaké jsou podle vás reálne cíle v maximalnich vahach v 18 letech za ten rok?

To záleží na jedinci, někdo v 18 zatlačí 100 kg, někdo 200 :)
citace:
Je možné se dostat v benchi na cca 120 v dřepu 180 a mrtvola taky snad 180-200 kg?

Pokud máš trochu silové předpoklady, tak by to nemusel být problém
citace:
jake jsou vaše maximalky okolo 17-20 let?

Zatím mi je ještě 20 :), takže podmínku splňuji - all time rekordy: 240 dřep bez bandáží, 260 dřep s lehkýma bandážema, 295 kg mrtvola, 165 kg bench.

Jestli ti můžu něco doporučit, tak na to běž radši pomaleji, aby jsi se nezranil. Na tohle jsem doplatil já a teď už mám cca 2 roky pocit že sotva držím pohromadě ...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukaslum


PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 10:53 pm    Předmět: Re: 18 let maximalky Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Ahoj,
citace:
Jaké jsou podle vás reálne cíle v maximalnich vahach v 18 letech za ten rok?

To záleží na jedinci, někdo v 18 zatlačí 100 kg, někdo 200 :)
citace:
Je možné se dostat v benchi na cca 120 v dřepu 180 a mrtvola taky snad 180-200 kg?

Pokud máš trochu silové předpoklady, tak by to nemusel být problém
citace:
jake jsou vaše maximalky okolo 17-20 let?

Zatím mi je ještě 20 :), takže podmínku splňuji - all time rekordy: 240 dřep bez bandáží, 260 dřep s lehkýma bandážema, 295 kg mrtvola, 165 kg bench.

Jestli ti můžu něco doporučit, tak na to běž radši pomaleji, aby jsi se nezranil. Na tohle jsem doplatil já a teď už mám cca 2 roky pocit že sotva držím pohromadě ...


Díky za odpověď!! Jinak super vykony!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 18 let maximalky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: