Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1186, 1187, 1188 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Politická korektnost ... už i ty???


To vieš, doba je zlá, mám rodinu a psa, netreba mi opletačky s nejakou mimovládkou Aj keď tí teraz majú dosť starostí s tým, že v Trebišove desaťročné cigánske šľapky roznášajú syfla
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caladan


PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
najmä keď som videl ľudí na zastávke,ktorí sa tvárili,že to je normálne
Zajímalo by mě jak by zareagovali, kdyby ten odpadek vyhodila do odpadkového koše, já bych koukal nevěřícně jak péro z gauče. Tady na Bratislavské v Brně obývané převážně romy bývalo při pondělí ráno na ulicích odpadků na několik kontejnerů, na základě podnětů od lidí se tady už neuklizí jen každý všední den, ale také i soboty a neděle viz. http://www.brno-stred.cz/nadstandardni-cisteni-a-uklid-mc-brno-stred
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Víkendová noční, praskám si to na maják přes město k poměrně důležitýmu případu, kde nakonec bylo hodně krve a i na donucováky došlo. Maják bliká, v noci se to ve městě krásně odráží od oken a výloh, modrý blesky jsou vidět i za roh. Jedu přes náměstí, kde dvě ženský na přechodu zrychlí, protože mě vidí přijíždět už z dálky a mají rozum. Další ulice, v dáli další přechod. K přechodu se blíží mladíček, typický zombíček dnešních časů. Hlavu skloněnou nad mobilem. Aniž by se rozhlíd, suverénně vchází na přechod. Svištím k němu a vím, že to těsně stihne. Nechci nic riskovat, dávám maximální pozor, dotyčný homo sapiens zatím vůbec nezvedl hlavu, aby se rozhlíd. Míjím ho, bezpečný kus za jeho zadkem. Nasranej ho pořádně vytroubím a čekám, že se otočí a začně se rozčilovat, gestikulovat a tak. Nic, pomalu se překvapeně ohlídne, vyjeveně čumí jako krtek z krtiny a pak se pohledem vrací zpět k mobilu, do centra svého vesmíru.
Nemám nic proti moderní elektronice a technologiím, ale mám pocit, že o nich platí to co o ohni: dobrý sluha, špatný pán.
Jak to bude na světe vypadat za 10-20-30 let, když už dnes, kamkoliv přijdu, tak skoro všichni nahrbený čumí do mobilu a vůbec nevnímají, co se děje kolem?
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ta dnešní mládež
Byla sranda v Saudské Arábii. Všichni na letišti sklonění nad mobily, jen obsluha scanneru čumněla do blba a představovala si, že má v ruce mobil. Provezl bych v báglu kulomet bez sebemenších problémů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj dá to docela práci překecat holky ke styku, proto mládežníci do těch mobilů tak dlouho cviví a píšou...
(aspoň doufám, že je to ten důvod a nečtou tam news o Justinu Bieberovi...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, to je len tato moderna doba...

_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem si nový auto a je, klasicky, na letních .... Teď je otázka, jestli přezout (a koupit pneu samozřejmě), vzhledem k tomu, že rosničky zas hlásej zimu a mráz na příští tejden ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nasrala ma tlupa kočovníkov,keď som stál na zastávke.
Počerná kočovníčka po výstupe z autobusu s povzdychom úľavy zahodila dve plechovky od energy drinku na zem a šťastne kráčala preč.

Chytil som amok (najmä keď som videl ľudí na zastávke,ktorí sa tvárili,že to je normálne), vzal som tie plechovky a dobehol som kočovníkov a zasmečoval som im plechovky do (prázdneho) kočíka. Jeden z nich sa na mňa otočil,ale keď ma videl,asi si rozmyslel, čo a ako a držal hubu. Ostatní rýchlo zdrbali tú jednu (aj keď predtým videli,že plechovku odhodila) a pokorne ten bordel odniesli do kontajnera. Za ten čas som nepovedal jediné slovo a keby sa ktokoľvek z nich nejak ohradil alebo rozkrikoval,bol som pripravený ubiť ho jeho vlastnou rukou,čo mu utrhnem.
Zvyšok ľudí len stál a čumel...


Zbytek lidí možná slyšel/zažil jiný zážitky Ala známej, kterýho prudil nějakej výrůstek z téhle skupiny... Řekl mu ať odprejskne, pak došli jeho kamarádi 2 2m nabušený zvířata a probudil se v nemocnici se zlomenou čelistí To že Tě dotyční nesejmou, neznamená, že výchovný akce jsou rozumná věc
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nasrala ma tlupa kočovníkov,keď som stál na zastávke.
Počerná kočovníčka po výstupe z autobusu s povzdychom úľavy zahodila dve plechovky od energy drinku na zem a šťastne kráčala preč.

Chytil som amok (najmä keď som videl ľudí na zastávke,ktorí sa tvárili,že to je normálne), vzal som tie plechovky a dobehol som kočovníkov a zasmečoval som im plechovky do (prázdneho) kočíka. Jeden z nich sa na mňa otočil,ale keď ma videl,asi si rozmyslel, čo a ako a držal hubu. Ostatní rýchlo zdrbali tú jednu (aj keď predtým videli,že plechovku odhodila) a pokorne ten bordel odniesli do kontajnera. Za ten čas som nepovedal jediné slovo a keby sa ktokoľvek z nich nejak ohradil alebo rozkrikoval,bol som pripravený ubiť ho jeho vlastnou rukou,čo mu utrhnem.
Zvyšok ľudí len stál a čumel...


Jak se to říká, starýho psa novým kouskům nenaučíš? Tady bych vyzdvihl psa, jakožto zvíře, a učení novým kouskům jako nějaké ohleduplné chování
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Koupil jsem si nový auto a je, klasicky, na letních .... Teď je otázka, jestli přezout (a koupit pneu samozřejmě), vzhledem k tomu, že rosničky zas hlásej zimu a mráz na příští tejden ....

Jestli nežiješ v Krkonoších, tak bych se na to vyprdnul kvůli potenciálnímu týdnu "zimy".
Ono když vyjedeš v zimě na letních, tak se auto neroztočí ve smyku a neexploduje, jak se sanží někdy prezentovat média. Jen bude trošku víc klouzat. Pro někoho kdo žije na rovině ve městě a nejezdí denně jsou zimní gumy zbytečnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedavno testovali letni gumy v minusovych teplotach a brzdna draha byla vyrazne lepsi než se zimnima gumama. Tak pokud nenaoadne moc sněhu, taky bych se toho nebal.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
Nedavno testovali letni gumy v minusovych teplotach a brzdna draha byla vyrazne lepsi než se zimnima gumama. Tak pokud nenaoadne moc sněhu, taky bych se toho nebal.

Tak to je asi logický výsledek na rovné suché silnici, vzhledem k tomu že letní gumy jsou trochu tvrdší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
Nedavno testovali letni gumy v minusovych teplotach a brzdna draha byla vyrazne lepsi než se zimnima gumama. Tak pokud nenaoadne moc sněhu, taky bych se toho nebal.

Protože vzorek je nepřítel brždění, nižší přilnavost. Nicméně, i v Praze máš každý rok pár dní či týdnů, kdy by nebylo moudré vyjet na letních a to ani nejlepším řidičům s maximální opatrností. Ono nejde jen o hromady sněhu, ale už při centimetru sněhu jsou zimáky o dost lepší. A podle mě, ty nepotřebuješ dobré vlastnosti pneumatik k normální jízdě, ale potřebuješ, aby tě podržely v těch nouzových.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten clanek jsem cetl a docela mne zarazilo, jak velky rozdil ve prospech letnich pneumatik to byl.

Vzhledem k tomu, ze u nas je snih na silnici tak 3 dny v roce, tak by mi teda prisla jako lepsi varianta jezdit jen na letnich a pri snehu proste bud nejezdit nebo si davat velkej pozor...

P.S.: Samozrejme pro nekoho, kdo zije na horach, by tahle varianta nebyla dobra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
Ten clanek jsem cetl a docela mne zarazilo, jak velky rozdil ve prospech letnich pneumatik to byl.

Vzhledem k tomu, ze u nas je snih na silnici tak 3 dny v roce, tak by mi teda prisla jako lepsi varianta jezdit jen na letnich a pri snehu proste bud nejezdit nebo si davat velkej pozor...

Jde právě o to, že dávat pozor nepomůže. Uklouzne ti to a jedeš. U zimních toto riziko výrazně snižuješ.
Další věcí je sucho versus mokro. Článek jsem neviděl, ale pokud testovali na suchu, tak by to mohlo být také zkreslené. Nicméně, článek jsem nečetl.
Já nedávno četl článek o tom, jak ojeté pneumatiky perfektně brzdí na suchu. Kupodivu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1186, 1187, 1188 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: