Odchlýpnuté lopatky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Odchlýpnuté lopatky  Úvodní stránka -> Trénink -> Odchlýpnuté lopatky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petteik


PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 10:34 am    Předmět: Odchlýpnuté lopatky Odpovědět s citátem

Zdravím měl bych dotaz ohledně lopatek. Cvičil jsem cca 2 roky záda, prsa s tím že jsem budoval jenom šířku a teď jsem se dostal do stavu kdy mám zkrácený prsa, široký zádový a trapéz a naopak oslebený předení pilovitý a díky tomu mám pravděpodobně odchlýpnuté lopatky? Myslíte že bude stačit strečink zkrácených svalů? plus posílení předního pilovitého? Ten trénink bude celkem nuda ale myslíte že je nutné se vyhnout zatěžování zkrácených svalů? tedy necvičit shyby, přítahy kladky k hrudníku a podobné cviky při kterých ten trapéz prostě trochu pracovat bude vždycky. Díky za názory.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tor


PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, rozhodně bych kvůli tomu nevynechával trénink hrudníku. Myslím že základ bude denně pár minut stretchingu a mobility + pár korekčních cviků a problém zmizí. Možná budeš muset míčkem válcovat spojení delty+prsou, asi tam budou nějaké spasmy



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petteik


PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pecka díky moc nějaký takový videa sem přesně hledal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Odchlýpnuté lopatky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: