Cesta k silovému trojboju RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta k silovému trojboju RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta k silovému trojboju RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ziadny vzorec neexituje, kazdy cvik vyzaduje inu rozcvicku, nedaju sa appliovat percenta.

ja dodrziavam jednu zasadu ze idem na vyssiu vahu az ked som spokojny s technikou a celkovym pocitom
napr na mrtvole to vyzera takto
10x70
5x120 , ak to je diven dam este 3x120
3x170 ak je to divne dam este 1x170
1x220 posledna rozcvicka uz aj s opaskom, vsetko uz musi byt 100% rovnake ako na pracovnej
250 pracovna

nema vyznam urychlit rozcvicku ale aby si sa neunavil tak preferujem system ze radsej viac nastupov ale menej opakovani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
4x120kg
1x150kg - belt on
3x3x175kg

to jsou velké skoky, klidně bych přidal nástupů:

3x 120 kg
1x 140 kg
1x 150 kg
1x 160 kg
1x 170 kg
1x 180 kg "overload"
3x3 175 kg

takhle bych plánoval zahřívací série tak před dvěma roky, dnes už "únavu" neřeším a dávám přednost pořádné aktivaci, takže bych si pomalu vyjel (zpočátku příhoz +20 kg, pak +10 kg) až po 3x 165 kg a pak dal pracovní. je to fyzická i psychická adaptace, kdy v závěru víš, kolik váží -10 kg, jak těžká ta série byla a jak asi bude vypadat pracovní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi ďakujem Vám veľmi pekne za rady a odpovede. Z každej som si vzal niečo a myslím si, že základom bude, že radšej viac nástupov ako veľké skoky. Pokojne jednotky a pomaličky, pridávať +10kg, zo začiatku aj viac, ako písal Vlk. Veľká vďaka!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. týždeň, 2. deň
- +2,5kg objem, 5kg intenzita

Rozcvička - opäť ľahký strečing + kruhák (to isté čo minule)

Tlak na lavičke - ľahký:
1x10x50kg - pomaly, striktne
1x10x50kg - tiež pomaly a striktne
1x5x75kg
3x4x90kg - pracovné série - stopky, poslednú sériu som šiel 3 sekundové stopky a potom výbušne hore, bolo to super

Drepy - ľahké:
1x12xOS
1x8x60kg
1x5x90kg
1x3x110kg
4x5x120kg - pracovné série - no support

Ťahy - stredné - sumo:
1x10x70kg
1x6x110kg
1x3x140kg
1x1x155kg
3x3x165kg - pracovné série - zámkový úchop + opasok

Doplnky:

Superséria:

Goodmornings: 3x8x75kg
+
Zhyby: 3x8xBW

Hodnotenie: Dnes mi došiel trojbojársky opasok z power-sportu. Takže som sa veľmi tešil, kedy ho budem môcť použiť. Je totálne tuhý a ledva si ho zapnem. Je to ale na druhú stranu obrovský rozdiel oproti tomu, ktorý som mal pred tým (klasický "kulturistický"). Použil som ho na mŕtvych ťahoch a keď som sa nadýchol do brucha, cítil som perfektné spevnenie. Teším sa najmä, keď ho budem môcť požiť na drepoch. Ešte si chcem dopriať lifterské boty. A budem mať skoro komplet vybavenie (to hlavné). Tlaky boli mega super. Páči sa mi, že 90kg bench začínam označovať za ľahký. 3 sekundové stopky boli ale brutálne, ale aj tak to šlo celkom okay. Drepy boli ľahké, proste pohodička. Ťahy boli ale dosť ťažké. Ani neviem prečo. Minulých 160 bolo oveľa ľahších. Doplnky super. Goodmornings so 75kg už je pekne cítiť. Zhyby boli na pohodu. Stredy, resp. 2. deň Fomina je vždy okay aj keď už 8. týždeň dosť cítiť. Čaká ma ešte objem benču so 100kg a mt s 205kg. Myslím si, že to pôjde. Pondelkové drepy ma veľmi potešili a namotivovali.

Jedna vec ma ale trocha hnevá. 23. 1. idem preč na 5 dní, kde pravdepodobne nebudem cvičiť (aj keď možno budem môcť, ale bude to asi len nejaká domáca posilka), ale chcem skúsiť po skončení 8. týždňa svoje maximálky. Len vôbec neviem, ako to mám "vypeekovať" s tým, že budem 5 dní úplne mimo. Ešte nad tým budem musieť popremýšľať.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

za 5 dni silu nestratis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta pauza je ideální. Před závody mám taky týden pauzu, abych pořádně zregeneroval.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. týždeň, 3. deň
- +2,5kg objem, +5kg intenzita

Rozcvička - opäť kruháčik + strečing

Mŕtvy ťah - ťažký - intenzita:
1x8x70kg
1x6x110kg
1x3x150kg
1x1x170kg - zámkový úchop
1x1x190kg - zámkový úchop + belt
3x3x205kg - pracovné série - belt + zámkový úchop

-> https://www.instagram.com/p/BeJWkUAhFwq/?taken-by=ciganikmartin

Tlak na lavičke - ťažký - objem:
1x8x50kg
1x7x70kg
1x5x90kg
5x6x100kg - pracovné série

High bar drep:
1x8x60kg
1x6x80kg
4x7x100kg - pracovné série - jedna séria pridaná z predošlého týždňa

Doplnky: žiadne, bol som už dosť dlho v posilke + rozbitý z ťahov a tlakov

Hodnotenie tréningu: Posledný deň Fomina. A bolo to už sakra cítiť! Je čas dať si pauzu a potom vyskúšať (dúfam, že nové!!!!) maximálky. Ťahy boli riadne ťažké. Síce bola v rezerve minimálne ešte jedna séria po 3 opáčka, ale dnes to bolo už fakt ťažké a vydreté. Cítil som sa perfektne, 190ka, posledná rozcvičovacia séria bola rýchla ako strela, ale tých 15kg urobilo dosť rozdiel. Uvidíme na progres, rád by som pridal minimálne 5-7,5kg. Tlaky ultra ťažké. Skutočne na hrane. Od 3. série som šiel už totálne na touch and go. Paradoxne, vždy posledné série boli lepšie a ľahšie ako prvé. Som veľmi zvedavý na tlak a jeho zlepšenie. Ak spravím so stopkou o 5kg lepší bench, úprimne sa priznám, budem veľmi rád. High bar drepy boli super. Nebolo to ultra ľahké, ale ani ťažké. Pridal som jednu sériu od minulého týždňa. Snažím sa ich cvičiť na úzko + totálne na päty. Baví ma to. High bar bude priorita číslo 1. v ďalšom tréningu. Pôjdem pravdepodobne Freimenov ťažko-ľahký split s high bar drepmi + jemne si ho upravím na moje slabiny (deficit dl, stred tela, kvadricepsy, ramená .. vlastne všetko ). Teraz ma čaká 5-7 dňová pauza. Úplna. Rád by som ale šiel v pondelok (22.1.2017) ešte na jeden tréning, nejaká 50-60% intenzita veľkej trojky + nejaké srandy. Veľmi sa už teším na oddych. Verím, že naspäť prídem oddýchnutý, namotivovaný a silný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte borci a borkyne!!!! Dnes som teda vyskúšal moje maximálky pre 1 opakovanie a bolo to .... nie až tak super, ako som si myslel a v čo som dúfal. Vysvetlím v hodnotení.

Dnes bolo na pláne ísť veľkú trojku, tak ako na súťaži: drep, bench a ťah. Nič viac, nič menej.

Začal som s rozcvičkou, kvalitnou - strečing + kruhák

Drep:
1x8x60kg
1x6x90kg
1x3x110kg
1x1x130kg - belt on
1x1x150kg
1x1x160kg - bandáže on
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg - hĺbka myslím si, že dobrá, rezerva tam bola ešte na 5 kíl, ale bohužiaľ ..
-> na videu je drep 1x190kg a mŕtvy ťah 1x225kg: https://www.instagram.com/p/BejF2O0BN5P/?taken-by=ciganikmartin
1x0x195kg - zlyhanie - 190kg šlo celkom fajn, cítil som sa na tých 195, ale kvadricepsy ma nepodržali, vysvetlím v hodnotení

Benchpress:
1x8x50kg
1x5x70kg
1x2x80kg
1x1x100
1x1x110kg
1x1x120kg - so stopkou + bandáže
1x0x125kg - opäť zlyhanie - toto ma naštvalo najviac, dúfal som v progress aspoň o 5 kíl, ale opäť, bohužiaľ ..

Mŕtvy ťah:
1x7x70kg (5 opak. klasika, 5 opak. sumo)
1x5x120kg
1x3x150kg
1x1x170kg - belt on + zámkový úchop
1x1x190kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x1x225kg - konečne progress!!!! bol som šťastný ako blcha, vedel som, že ťahy ma nesklamú!!!!

1x0x227,5kg - fail - odlepil som to asi 2 cm od zeme, ale ďalej to nešlo, nevadí, nabudúce

Takže takto. V posilke som bol 3 hodiny. Navážil som 87,5kg hneď ako som prišiel do šatne. Schudol som 2,5kg.

Hodnotenie FOMINA, tohto tréningu a plány do budúca:

Dnešný deň, dnešné maximálne pokusy:
Chcel som mať pauzu medzi posledným tréningom FOMINA a týmto tréningom max 7 dní s tým, že by som aspoň raz šiel cvičiť. Žiaľ, mal som 9 dní pauzu, úplne bez posilky, bez kreatínu, bez akejkoľvek suplementácie - boli sme s priateľkou na 5 nocí v Anglicku, kde sme jedli ako sme chceli a boli sme na "mestskej turistike", čiže 6-8 hodín na nohách. Bolo vynikajúco a veľmi sme si to užili, ALE, dopad na cvičenie si myslím bol väčší ako som chcel. Nevadí, cvičenie ma neživí a cestovanie nás baví.

S touto dlhou pauzou a ďalšími následkami, ktoré som popísal som šiel dnes na maximálne pokusy. Najprv som bol sklamaný, ale teraz už tak nie som. 190kg som už drepol, čiže vlastne som sa vôbec nezlepšil, ale takto technicky a s takouto hĺbkou som to teda vôbec nedrepol. Čiže minimálne v tomto progress je. 195 kg bolo dnes totálne reálnych, cítil som sa veľmi dobre a veril som v to, že to drepnem. Bohužiaľ moje unavené kvadricepsy ma nepodržali a v spodnej fáze som vedel, že to nedrepnem. Chýbalo skutočne málo (priateľka len priložila ruky a veľmi ľahko ako pierko pomohla), ale bol to aj tak škaredý drep, takže to sa aj tak nepočíta.

Benchpress bolo sklamanie dňa. Čakal som aspoň tých 5kg. Bohužiaľ presne v polke pohybu som zastal, spodná fáza mi až tak problém nerobí, ale tá vrchná, resp. prekonanie mŕtveho bodu áno. Budem sa musieť zamerať na tricepsy, ktoré som pravdupovediac zanedbával. Suma sumárum, 120kg, žiadny progress.

Ťahy boli ťažké. Už 190kg bolo oveľa ťažších ako keď som ešte cvičil Fomina. Myslím si, že tých 9 dní bolo skutočne veľa a tá sila už tam nebolo taká, aká bola pred 9 dňami. 225kg padlo, ťažko a bolo to vydreté. Pokus so 227,5kg skončil 2-3 cm nad podlahou. Koniec koncov 5kg progress. Opäť tam bolo na viac.

Takže takto. Progress +5kg v totale s tým, že drep ma tiež potešil, pretože takto som ešte 190kg nikdy nedrepol. Do budúcna viem, že presne takto to robiť nebudem, myslím tým tú dlhú pauzu. Nevadí, furt sa učíme.

Hodnotenie FOMINA:
Fomin sa mi veľmi páčil. Myslím si ale, že Fomin môže fungovať aj s konštantným zvyšovaním váhy každý týždeň, resp. každé dva týždne ( tak to robím tuším Carabas a funguje mu to ). Nemyslím tým tie zvyšovania o 10%, ale o 5kg napríklad. Ja som mal osobne dosť problémy, keď som mal pridať skokom o 20kg. Najmä na drepe mi to veľmi prekážalo. Myslím si, že týždenná obmena intenzity a objemu je veľmi progresívna vec a bavilo ma to. Najväčšiu chybu čo som spravil je, že moje vypeekovanie neprebehlo tak ako malo a tak som pravdepodobne nevyťažil maximum z toho tréningu. Každopádne bola to moja prvá skutočná silová rutina v živote, takže som na totálnych začiatkoch. Cvičil som s váhami s ktorými som nikdy necvičil a spravil som si pár PR v objeme. Čiže suma sumárum, bol to tvrdý tréning, ale myslím si, že nie je pre každého. Pracujem v robote, kde som takmer furt na nohách (to by sa malo za chvíľu zmeniť na čo sa veľmi teším) a nie vždy som mohol dať do tréningu maximum. Hlava chcela, ale telo niekedy neposlúchalo. Je potrebné cvičiť aj chytro a nie len ťažko ako kôň. Už teraz viem, že sa raz k tomuto tréningu vrátil a už sa na to teraz teším!

Plány do budúcna, resp. čo teraz?

Čo teraz? Dám si oddych toľko koľko budem potrebovať. Dnešný deň bol ťažký, fyzicky, no najmä psychicky. Ďalší tréning chcem ísť ťažko-ľahký split od Freimena, ktorý si upravím podľa vlastných potrieb. Dnešný tréning mi ukázal kde sú moje slabiny: kvadricepsy, spodná fáza ťahu, tricepsy a myslím, že ramená. Chcem to napraviť ťažkými, avšak technickými high bar drepami, ťahmi z deficitu (oprášim aj klasiku a budem sa jej viac venovať), bradlami/francúzskymi tlakmi - ťažkými a military pressom a JČ. Venovať sa budem aj rozvoju posterior chainu.

Takže takto!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes tréning v medzifáze.

High bar drep:
1x10x60kg
1x7x90kg
1x5x110kg
1x2x130kg
- všetky opakovania v úplnom rozsahu

Tlak na lavičke:
1x10x60kg
3x5x90kg - úzky úchop (nie CG), dynamicky
1x15x60kg

Mŕtvy ťah - pauzovaný:
1x10x70kg
1x8x110kg
1x5x140kg
1x3x160kg - zámkový, všetko bez opasku

Superséria biceps s tricepsom:
Biceps: 3x12x15kg JČ - zatínanie a precítiť to
Triceps: 3x15x35kg kladka - snaha o najväčšie zatínanie v spodnej fáze

Hodnotenie:
Tréning som odtrénoval za 50 minút. Bolo to super. High bar drepy poriadne potrápili, keďže som ich necvičil, mám ich slabé celkom. Dvojka so 130kg bola dosť náročná. Vôbec mi to nevadí, pretože viem, že je to moja slabina, ktorú keď vylepším môj low bar drep sa zlepší. Benchce pohodička, ešte furt som som cítil kozy z predošlého tréningu. Pauzované ťahy masaker. Cvičil som ich prvý krát a vôbec som netušil, že je to tak brutálne. Trojka so 160 mi pripadala ak trojka s 200kg Ruky boli super. Budem sa snažiť chodiť vyššie počty opakovaní, pretože nižšie mi s rukami nič nerobia. Po mesiaci som cítil napumpované ruky. Teraz to bude častejšie. Teším sa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opäť tréning v medzifáze:

High bar drep:
1x12x60kg
1x10x80kg
1x8x100kg
1x5x120kg
1x3x130kg
1x2x135kg
- všetky opakovania v úplnom rozsahu a bez opasku

Tlak na lavičke:
1x10x50kg
1x6x70kg
1x3x90kg
3x3x105kg

Mŕtvy ťah z deficitu: 10-12cm (neviem úplne presne)
1x10x70kg
1x8x100kg
1x8x120kg
1x6x140kg
1x4x160kg - všetko nadhmat, no belt


Military press:
4x8x50kg - striktne

Hodnotenie:
Tréning v "medzifáze". Baví ma to. Mŕtve ťahy celkom potešili. Neviem čo je to málo, veľa, stredne alebo čo, ale veľmi ma to potrápilo a fakt som to šiel nadoraz a 4 opáčky padli. Takže ja som spokojný. Na tlakoch mi spadla sila, ale nevadí mi to. Cvičím teraz "deloadovo" a tiež až tak stravu neriešim. Veľa roboty v práci a celkovo nestíham, tak to využívam na taký menší "detox", nech si telo oddýchne po Fominovi. Každopádne aj v týchto tréningoch pracujem na mojich slabinách. Takto budem cvičiť do vtedy, do kedy ma to bude baviť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

High bar drep:
1x10x60kg
1x8x90kg
1x6x110kg
1x4x130kg
1x2x140kg
- všetky opakovania v úplnom rozsahu, bez opasku

Tlak na lavičke:
1x10x50kg
1x7x70kg
4x6x85kg - pracovné série, úplná pohoda

Mŕtvy ťah - pauzovaný:
1x10x70kg
1x7x120kg
1x6x140kg
1x4x160kg - zámkový
1x2x170kg - zámkový, všetky série bez opasku

Hodnotenie: Dnes takto. Snažím sa ísť furt veľmi podobnú kostru tréningu, dnes som ale nedal doplnky, nestíhal som. 2 opáčka so 140kg padli na high bar drepe v úplnom rozsahu a to ma veľmi potešilo. Začínam si na tento štýl drepu zvykať. Prihadzujem každý tréningový deň kilá alebo opakovania, zatiaľ to ide. Na ťahu dve opáčka so 170kg s pauzou ma tiež veľmi potešili. Furt som rozčarovaný z toho, aké je to ťažké, keď tam pridám tú pauzu. Ale baví ma to. Tlaky na pohodu. Skôr taká oddychovka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes lowbar drepy pre pripomenutie si techniky, ramená a ruky.

Low bar drep:
1x8x60kg
1x6x100kg
3x4x130kg - no belt - dobre ťažké

Military press:
1x6x40kg
1x5x50kg
4x6x60kg - ťažké a vydreté

Ruky:

Superséria č. 1.:

Bradlá 4x12xBW + VČ biceps 4x10x30kg

Superséria č. 2.:

CG bench 3x10x60kg + JČ o nohu 3x8x15kg

Hodnotenie: Ruky na prasknutie - to sa mi páčilo. Drepy ťažké, sila šla dolu. Ramená ťažké a vydreté. Tréning bol ale super a bavil ma. O pár dní pôjdem ťažko-ľahký split.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2018 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellou. Dnes prvý deň Freimenovho ťažko-ľahkého splitu.

1. Drepy budem cvičiť high bar, pretože je to moja veľká slabina. Low bar drepy sa budem snažiť cvičiť s čo najväčšou precíznosťou a technikou a budem ich zaradzovať ako doplnok.

2. Mŕtve ťahy, ktoré budem cvičiť vždy 2. deň zo 4., odcvičím raz z deficitu a raz pauzovane. Vždy zvolím klasiku. Sumo mŕtvy ťah budem cvičiť vždy technicky raz za týždeň.

3. Na tricepsy pridám jeden cvik v deň 1. Namiesto lýtok budem cvičiť brucho.

4. Pridám do tohto tréningu Goodmornings, ktoré mi tu chýbajú.

5. Príťahy veľkej činky k brade z 2. dňa vymením za Military press + na biceps tiež pridám jeden cvik.

6. Pridávať váhu budem konštantne. Pravdepodobne o 2,5kg každý týždeň na hlavných cvikoch. Uvidíme. Chcem ísť tento tréning technicky a precízne. Radšej pomalý progress, ako rýchly s failami.


Toto sú zmeny, ktoré som si prispôsobil na moje slabiny. Celú kostru tohto tréningu tu nebudem písať, pretože si myslím, že ju každý pozná a je to veľmi známy tréning. Takže takto. Aký bol dnešný tréning? Takýto.

1. deň (A) - ťažko:

Drep high bar:
12x80kg
10x90kg
8x100kg
6x120kg
4x130kg
3x135kg - všetko bez opasku

Bench:
12x60kg
10x70kg
8x80kg
6x90kg
4x100kg
2x105kg

Kladka na triceps:
12x40kg
10x45kg
8x50kg
6x55kg

Superséria:

Dvíhanie JČ za hlavou dvoma rukami 3x10x32,5kg
+
Dvíhanie nôh na rebrine: 3x10op.


Hodnotenie: Tento tréning som už raz cvičil. A páčil sa mi. Podarilo sa mi spraviť dovtedy najväčší progress na hlavných cvikoch, čo mi dalo impulz k tomu, že ho budem chcieť opäť raz cvičiť. Takže sa na neho teším. Je to príjemná zmena po Fominovi. Chcem dať zabrať aj rukám, uvidíme, ako zareagujú, pravdepodobne budem cvičiť vyššie počty opakovaní, ako je uvedené.

Dnešný tréning bol super a dobre som sa cítil. Drepy ma ale veľmi potrápili. Je veľmi zaujímavé, že low bar drep so 135 kg mi ide po 3 op. absolútne v pohode, ale high bar s touto váhou po 3 op. je pravdepodobne moje pr v objeme. Trocha ma to desí, že je tam tak veľký rozdiel medzi low bar a high bar, ale na to sa chcem teraz zamerať. Tlaky boli dobre ťažké, mám tam rezervu a to ma teší. Tricepsy som krásne precítil čo ma veľmi bavilo, pretože chcem na nich nalepiť aspoň nejaký objem. Dnes to bolo dobré.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. deň (B) - ťažko:

MT z deficitu:
12x90kg
8x120kg
6x145kg
4x160kg
2x170kg-> https://www.instagram.com/p/BfTUfR4h13A/?taken-by=ciganikmartin
1x180kg - všetko bez opasku

JČ ramená:
12x20kg
10x22,5kg
8x25kg
6x27,5kg
8x27,5kg - dal som 8 op, keď to tak pekne šlo :)

VČ biceps
12x30kg
10x35kg
8x37,5kg
8x37,5kg

JČ na šikmej lavici, biceps:
3x10x10kg - precítiť, zatnúť

Hodnotenie: Ťahy z deficitu potešili. 180kg 1 op. išlo veľmi ľahko a na pohodu. Na budúce si ale vezmem magnézko, alebo trhačky a pôjdem nadhamtom. Pretože ma dnes štval úchop. Ruky krásne napumpované. Vyššie počty opakovania sa mi v minulosti pekne osvedčili. Cítil som sa výborne a cvičilo sa mi ešte lepšie. Odcvičené s rozcvičkou za hodinku a 10 minút. Nádhera.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta k silovému trojboju RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: