Hubnutí + nabírání svalů ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hubnutí + nabírání svalů ?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Hubnutí + nabírání svalů ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:

Co jsem napsal je dost cynické, ale já to bral v ohledu na "průměrného člověka" co jde do posilky jednou za dva dny, jinak NIC nedělá. Další věcí je, že taky nevidím reálný kvalitní posun co se týče svalů a síly, pokud člověk cvičí obden a nic jiného. Jasně, jsou určité programy, některým lidem to asi šlape, ale podle mě lepší nějaká komplexnost, tzn. víc dní v posilce, přidávat HIIT, a podobně, zaměřit se i na vitamíny, minerály, celkově si zlepšit taky hlavně funkčnost střev a vstřebávání. Abych to shrnul, tak můj příspěvek chtěl říct, že s 100-150g sacharidů (nebo prostě méně něž 300), ale určitá komplexnost a trochu přemýšlení, bude lepší NEŽ to ponechat na posilce ob den, a valit tam 300g sacaharidů..

Já spíše vidím problém v myšlení "všechno a nebo nic". Uvědom si, že ty mu vlastně nutíš svůj životní styl, kdy se kolem cvičení motá slušná část tvého života. U tohodle si vždy vzpomenu na převažující americký způsob myšlení, kdy se sport dělá buď kvůli reprezentačním ambicím a nebo vůbec.
Je potřeba si uvědomit, že hodně lidem stačí, aby cvičili třikát týdně, kapku si pohlídali stravu a uvidí výsledky. Samozřejmě, Arnoldovo tělo stále zůstane jen na plakátu, ale ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hubnutí + nabírání svalů ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: