Chelátopvá vzaba - vitamíny



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Chelátopvá vzaba - vitamíny  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Chelátopvá vzaba - vitamíny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 1:02 pm    Předmět: Chelátopvá vzaba - vitamíny Odpovědět s citátem

Zdravím Vás,

chtěl bych se Vás zeptat na Vaše zkušenosti s vitamíny s chelátovou vazbou. Zkoušeli jste je někdo, pocítili jste nějaký rozdíl, jsou klasické tabletkové vitamíny opravdu tak nestravitelné?
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V v chelátových vazbách se "vážou" minerály, nikoliv vitamíny, pokud se nepletu :) a je tam celkem znatelný rozdíl ve využitelnosti, kdy u nechelátové vazby je využitelnost cca 5%, a u chelátové mnohem vyšší, snad 90%? Jinak subjektivně to asi nepocítíš, pokud tedy momentálně nemáš značný deficit nějakého minerálu, a s tím spojené problémy, to by ti pak suplementace pomoci měla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2018 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem se zkoušel ptát jedné začínající chemicky a říkala že i vitamíny se tak dělají, jen u minerálů je výroba poměrně snadná, ale u vitamínů tj složitější. Říkala mi že třeba ne gen od Reflexu to ma
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2018 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už 3 týdny "jedu" na Nexgen Pro od Reflexu a asi to funguje...všichni kolem mě maj chřipku a rýmu jako trám a já zdravej jako řípa .... A to chodím obden běhat do lesa, kde taky není úplně teplo a trávím spocenej přes hodinu venku... Beru 3x denně ... je teda pravda, že když jdu na malou, tak barva moči je celkem sytě žlutá, ale přikládám to právě tomu, že i ty kapsle jsou plný podobně barevnýho prášku :)) .... plus teda si dávám v poslední době řepu, takže i to má vliv na barvu moči .... (ale už dost, přes moč tu je na fóru jinej macho )
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2018 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouhodobě jsem bral Nexgen pro a poté přešel na “obyčejnější” vitamíny. Změna? Jedině tak v barvě moči.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Chelátopvá vzaba - vitamíny
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: