Tam u Solferina - evo II.

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo II.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní lehčí, ale dlooouhý trénink. Vůbec se mi nechtělo, byl jsem unavenej a pobolívala mě hlava, ale za ty roky už jsem se poučil, že na tohle člověk nesmí dát. Kdybych chodil cvičit jenom tehdy, když je všecko super, už bych se na to dávno vykašlal Jinak benčový dres už mám doma, ale ještě jsem ho ani neměl na sobě. Musím to brzo napravit

Benč

152,5x5 x3
130x10

Dřepy

130x5 x5

Triceps vleže

do 50x4 x2

Záda

několik cviků, cca 10 sérií celkem

Biceps EZ

5 sérií po 10-12op
jen pumpovačka

Když jedu benč co druhej den, tak nějak jsem se dostal k tomu, že jedu jen 4-5 pracovních sérií. Tak, aby tam bylo cítit nějakou váhu, ale ne se úplně zničit. Zatím tam je nějaký mírný progres bez toho, abych musel jet vyloženě přes bolest. Samozřejmě před nějakou soutěží to trochu změním. Triceps vleže, to jsou takové extended skullcrushery, odkoukané z youtubu a celkem mi to vyhovuje, ob trénink to střídám s bradly. Dřepy dneska příjemně lehké. Trošku jsem pošetřil síly na pondělí do Extrifit gymu, tam je motivující atmosféra, tak do toho šlápnu trošku víc
Solferino

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dvoudenní pauze dneska opět v akci. Poslední dobou tréninky nejsou žádná sláva, nějak mi moc nesedí současná předtréningovka. Celkem funguje, ale nějak to není ono, jenže je mi líto to vyhodit Ještě 2 dávky, a bude to pryč Do nejbližší soutěže zbývá necelých 9 týdnů, tak nastal čas otestovat, jak na tom jsem

Benč

do 180x1

Moc jsem se necítil, ale právě proto, že jsem neměl žádný plán, zkusil jsem to vyhnat, kam až to půjde. 170 raketa, že jsem málem přehodil stojan, tak jsem zkusil první letošní 180. Oproti 170 to ztěžklo, jako by přibylo 50 kilo, ale i tak bezpečně a bez dopomoci. Letos mám v plánu dostat se 195, tak uvidíme, kdy to bude

Dřep

132,5x5 x3

Záda kladka

6 sérií

Biceps, boční ramena

5 sérií

Zbytek už jen tak pim pam, pravděpodobně půjdu ještě i zítra, tak se zničím do mrtva
Solferino

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2018 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně osm týdnů do Bohumínského benchpressu, tak přišel čas trošku kopnout do vrtule. Dneska první těžší trénink, kterej bude čím dál těžší, ale pojedu to jen jednou týdně o víkendu. Přes týden bych rád stihl 2 lehčí. Zatím jen takové oťukávání jak to půjde, ale vcelku spokojenost.

Benč

150x6
160x3
170x1
150x6 x2

Dotlaky

160x5
180x5
200x4
210x3

Dřepy

100x8,10

Záda horní kladka

7 sérií

Biceps

7 sérií

Upažování

5 sérií

Po pravdě jsem si na začátku myslel, že odjedu normální fullbody, ale po těch dotlacích jsem chvilkama nevěděl kde jsem a proč tam jsem Vcelku dobrý, překvapilo že i při těch 210 byl unrack celkem v pohodě, ale pro dnešek určitě strop. Dráha mohla být cca 12-15 cm, příště si vezmu 2cm prkýnka na podložení lavičky, abych si mohl dát výš zarážky a tím dráhu prodloužil. Všechno se to odehrálo v dřepovací kleci a na krátké úzké lavičce, což všechno ještě ztížilo, ale není to vůbec na škodu. Vypadá to, že na nohy a záda bude větší důraz v těch lehčích dnech, dneska to fakt nešlo.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Rychle na stránku:

Přejdi na: