Rompex - Cesta za lepší postavou


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rompex - Cesta za lepší postavou  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Rompex - Cesta za lepší postavou
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rompex


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 12:38 am    Předmět: Rompex - Cesta za lepší postavou Odpovědět s citátem

Ahoj,

Moje jméno je Pavel, je mi 28 let a rozhodl jsem se zde založit tréninkový log pro kontrolu progresu a hlavně třeba i pro vaše rady, kritiku atd.

Něco o mě

Začal jsem cvičit 30 ledna 2018. V té době byla má váha 90kg při výšce 175cm ( hrůza ).
Za odcvičený únor má váha klesla na 85,5kg ( vážení vždy v neděli ráno po probuzení a vykonání potřeb )
Mám sedavé zaměstnání a ještě k tomu na 3 směny. Celý život jsem byl spíše silnější (chápej tlustší :D ) postavy, avšak nikdy jsem se nepřehoupl na více než právě těch 90kg.
Mám štěstí na lidi ve fitku, pomůžou s technikou a mají velice užitečné rady které mi pomohly vydat se hned na začátek tou správnou cestou.

Můj tréninkový plán zde alespoň prozatím rozepisovat nebudu ale ve zkratce jde o Freimena.
3x týdně fullbody s tím že každý den je význačný 1 základním cvikem (bench, deadlift, squat)

Dny ve které cvičím jsou následující:
Pondělí : Cardio ( Většinou rotoped a běhání - 30 min + zařazení HIIT v cca 7 kolečkách v intervalech 30s HIIT / 40s pomalu atd.
Úterý : Trénink A ( Dřepy jako hlavní cvik dne a zbytek cviků pro celé tělo )
Středa : Cardio ( Stejné jako v pondělí )
Čtvrtek : Trénink B ( Mrtvý tah jako hlavní cvik a zbytek cviků pro celé tělo )
Pátek : Lehčí cardio ( Jízda/Běh na tepovku po dobu 30-45 min )
Sobota : Rest
Neděle : Trénink C ( Benchpress jako hlavní cvik a zbytek cviků pro celé tělo )

To tedy máme 6 dní v týdnu cvičení ( 3x silově / 3x cardio ) Start byl krušný ale už se to dá zvládat o dost lépe, s regenerací není problém.

Cviky jsem prvních 14 dní měl dle pevně daného plánu. Poté jsem ale začal cvičit více podle toho na co jsem měl zrovna větší chuť. Samozřejmě s dodržením toho abych opravdu procvičil pořádně celé tělo.

Co se týče jídelníčku, určitě je co zlepšovat, to je vždycky ale mám sestavený jídelníček od trenéra tak si myslím že bude v pořádku, nijak ho neporušuji. O tom jak jídelníček vypadá ale třeba později.

K silovým výkonům :

Aktuálně - 6.3.2018

Bench : 4x10x50kg - Maximálku jsem zatím nezkoušel ( asi strach nebo co ) / Tlaky s JČ 1x8x20kg
Na začátku : Bench 40Kg / Tlaky s JČ 14Kg
Dřep : 5x80Kg - Zatím jsem nezkoušel maximálku.
Na začátku : 1x70Kg pak už jsem zůstal dole
Mrtvý tah : 3x5x120kg (Naprosto šílená technika, bolest zad ještě týden potom ) Takže tedy při dalším mrtvém tahu už trošku mírněji. Ego stranou a pěkně čistě 4x8x90Kg
Na začátku : ^3x5x120kg - šílenost, nevím co jsem si myslel a taky to podle toho dopadlo.

Díky za přečtení a teď už jen to tady plnit a plnit mým snažením za lepší postavou.


Naposledy upravil Rompex dne út březen 06, 2018 4:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink - 5.3.2018

Mělo to být cardio ale naprosto jsem nestíhal takže jsem si dal jen něco s vlastní vahou doma.

Kliky - 4x15
Sedlehy - 4x20
Tricepsové zdvihy s nohama na lavici - 4x20
Angličáky - 4x20

Bohužel při odpolední směně jak vstanu trochu později tak už moc nestíhám vařit atd. takže jsem odjel jen toto a mohl jsem od toho odbíhat mezi sériema.


Naposledy upravil Rompex dne út březen 06, 2018 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink - 6.3.2018

Narvaná posilovna takže jsem musel trošku ustoupit od plánu cvičit každý den minimálně jeden ze základních cviků ( dnes to měly být dřepy, bohužel se nepoštěstilo )

Tlaky s JČ na rovné lavici - 4x10x17,5kg, 1x8x20kg
Rozpažky na rovné lavici - 4x10x12kg, 1x10x14kg

Předkopávání - 3x10x30kg na jednu nohu, 2x10x60kg obounož
Legpress - 4x10x100kg ( dneska lehčeji a pomaleji, normálně mám tak 8 opak. na 160kg )

Přítahy VČ v předklonu - 4x10x60kg
Přitahy kladky v sedě/Veslování (?) - 3x10x40kg ( pěkně pomaličku a pořádně zatnout, krásně to cítím )

Bicepsové zdvihy se zapřením o koleno - 4x10 (8,7,6)x12kg ( už to pálilo jak prase, pěkně na konci tréninku.
Bicepsové zdvihy na Scottově lavici s EZ - 3x5x30kg

Ramena jsem dnes nejel, ještě stále je cítím z neděle.

Délka tréninku 90 minut.

Jen tak jako ukázka jak vypadá moje strava v průběhu dne tak:

Budíček 8:30 -> Snídaně ( 30g vloček, hollandia jogurt + hrstka rozinek a kokosu ) 9:00 -> Posilovna 10:00 -> Oběd ( rizoto s krutím masem ) 12:00 -> Svačina ( ovesné placičky nebo knackerbrot se sýrem/šunkou atd. svačiny skoro stále stejné ) 15:00 -> Večeře ( opět rizoto - trošku menší porce ) 18:00 -> 2 Večeře/Svačina ( 15g ovesných vloček s jogurt, kapku mléka a jen tak trošku proteinu na chuť ) -> Spát jdu cca ve 23:00 / 24:00

Tyto hodiny se samozřejmě mění jelikož pracuji v 3 směnném provozu takže na ranní a noční mám časy jinak. Každopádně ale dodržuji 5x denně jíst vždy po 3 hodinách a pitný režim aktuálně je 4L denně minimálně.

Co se týče velikosti porcí, nevím přesně, už s přítelkyní nevážíme. Na druhou stranu nejsme žádný profíci aby jsme počítali makra přesně na gram a navíc, tak jak jíme nám to funguje. Síla jde nahoru, váha a tuky jdou dolů. Takže spokojenost

Hlavně vytrvat!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen poznamka k tomu jidlu. Zacal jsi cvicit a ted ti bude fungovat vsechno, at udelas co udelas, telo na to bude reagovat velmi dobre. Na druhou stranu za dalsi 3-4 mesice prijde zlom a zastavi se to. Pri pohledu na tvuj jidelnicek mi moc neprijde, ze bys nad tim co jis nejak vice premyslel (na to, abys nad jidlem premyslel nepotrebujes byt profik). Zkus si zadat jeden tyden do klaorickych tabulek vse co co snis a podivej se na vysledna makra. To by ti melo napovedet, na co se zamerit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jen poznamka k tomu jidlu......


Ahoj, díky za poznámku. Pro ujasnění, nikde jsem to nenapsal takže moje hloupost. Jídelníček jako takový ( makra + i potraviny které jíst a které nejíst + vzorový týden ) mám vypočítaný od nutričního poradce/trenéra na základě mého vážení, upřesnění mých fyzických aktivit atd. Jak jsem již psal, tento jídelníček jsme drželi přesně na gram tak abych splňoval své B/S/T na den. Po nějaké době jsme ale přestali vážit, což ale neznamená že by jsme jedli porce jaké chceme. Tak nějak dokážeme řekl bych velice dobře jíst tak aby se to blížilo k tomu jak to máme mít. Nejsme žádný jasnovidci to netvrdím ale upřímně si myslím že jsme v normě. Každopadně nevylučuju to že se opravdu můžé stát že za 3-4 měsíce se pokrok zastaví a už to nepůjde, v tom připadě se holt vrátím k vážení :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby mi nutricni poradce napsal jidelnicek o sesti chodech s rejzochlebama a rizotem 2x denne, prohodim ho oknem. Absence zeleniny podtrhuje moje rozpaky nad celym timhle majstrdilem. Pro zajimavost, jak mas nastaveny celkovy kaloricky prijem a makra t/b/s v tom jidelnicku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No.... tak jinak. Snad je pochopitelný že celý rok nežeru to stejný pořád dokola. Nevím teda co si představuješ pod rizotem ale za mě my do něj přidáváme i tu zeleninu, papriku, hrášet, mrkev, okurku. ,,Rejžochleby,, .... mi nedoporučil muj nutriční poradce, to jím z vlastní vůle... a samozřejmě ne jen to ale i obyčejný žitný chleby atd. Zeleninu jako takovou sem ani nepíšu jelikož jak jistě víš tak ta v podstatě neobsahuje nic takže nemá cenu ji sem psát, ale ať už k obědu nebo jen tak v krabičce pro zahnání hladu si ji nosím sebou do práce atd. To co jsem sem napsal byl pouze vzor na 1 den co zrovna ,, dneska ,, jím... Samozřejmě že jídelníček je mnohem pestřejší : brambory, testoviny,ryzu, vlocky,cocka, bulgur, kureci, kruti, ryby, hovezi, tvarohy, jogurty, vejce, orechy, mandle, kešu atd. atd. atd. A co se týče hodnot tak makra jsem mel nastavené160g Bílkovin, 320g Sacharidů a 80g Tuků což si teď úplně přesně nepamatuju kolik je kalorii ale tuším že nějak kolem 1900? Ale trošku jsem to navýšil jelikož při tom měření jsem ještě nedělal k tomu 3x týdne cardio.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyhle informace uz mi davaji vetsi smysl, nez to co jsi psal prvne...

Nicmene si zkus ty makra ten tyden pocitat, z jidelnicku, cos psal puvodne si tech 160g bilkovin fakt neumim predstavit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Tyhle informace uz mi davaji vetsi smysl, nez to co jsi psal prvne...


To jsem rád, sorry že jsem se špatně vyjádřil. Když jsem to teď zpětně pročítal tak jo, pro někoho kdo do toho jak funguju nevidi tak to musí vypadat dost hrozivě :D Ale doufám teda že teď už to vypadá přijatelněji a dá se na tom stavět. :) A dobře zkusím se zaměřit na ty makra a počítat si je chvilku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2018 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po delší odmlce kdy jsem se musel více ponořil do toho co vlastně dělám, jak to dělám a čeho chci dosáhnout.

Mým hlavním cílem i když je to možná vážně blbost, je primárně shodit kila a až se dostanu na nějakou pro mě hodnotu která mě uspokojí a pak postupným navyšováním začnu s nějakým tím nabíráním.

A teď něco k progressu

Jídlo hrotím ( dodržuji na 100%+- malé odchylky ) 3 týdny
Aktuálně jedu na 175 B / 175 S / 45 T - 1800kcal - upřímně tuky mi moc dodržovat nejdou ve smyslu mám spíš méně než více. Tento poměr živin určitě není ideální na druhou stranu funguje mi to prozatím velice dobře viz. níže

Co se týče postavy tak z původní váhy 90Kg jsem nyní na 82,5Kg. Za poslední 3 týdny hrocení jídla a počítání všeho to mám týdně 0.8-1kg dole na váze a -2cm týdně na mé nejproblémovější partii těla což jsou pro mě boky ( měřím v místě kdy se změří zároveň i břicho ) - na začátku 112cm a aktuálně 99. Největší progres v tedy zaznamenán za poslední 3 týdny kdy od 31.1 do 15.4 ( cca 75dní = úbytek na váze 5.2kg a v cm 7 ) a za poslední 3 týdny 6 cm dole a 2.8kg dole. No a abych nepsal jen o tom co jsem kde shodil tak míry samozřejmě i na patřičných místech rostou. Ruce, ramena, záda o dost širší a už se i pěkně tvarují. Nohy mají stále stejně ale na pohled a i na dotek o hodně hodně hooodně pevnější než dřív. SUPR!

Jak jsem psal určitě ty hodnoty nemusí být tenhle poměr živin správný ale jak je vidět postava se pomalu ale jistě hezky mění a co se týče výkonů v posilovně tak ty též.

Aktuálně :
Dřepy : 105kg 3x - cca před 3 týdny jsem zkusil 100kg a nedokázal jsem se zvednout.
Tlaky s JČ : 25Kg - konečně se dokážu pořádně naštelovat na lavičku a pořádne ,,procítit,, tak jak bych chtěl. Bench nejezdím, nevím pořádně aní proč, chystám se ho zařadit jen jsem se do toho ještě nedal. Každopádně I tak je pro mě 25kg velice příjemné když na začátku 31.1 jsem se pral s JČ 17.5Kg.
Mrtvola : Stejně jako u Tlaků i tady jsem si konečně našel pro mě ideální techniku jak co nejvíce udržet záda tak abych druhý den nechodil jak důchodce a 120kg už není problém si dát 2-3 serie 8-10 opakování. Max 130Kg. Víc jsem nezkoušel ale rezerva na pár kilo by byla.
Dál třeba ramena které mě baví čím dal tím vic tak třeba tlaky s 20kg kdy zpočátku jsem měl problem s 12kg.
Přitahy VČ v předklony z 60 na 80 při správné technice. Dám víc ale samozřejmě již na úkor techniky.

Nemění se samozřejmě jen váhy které zvedám ale i postava. Celkově velká změna co se týče vrchní poloviny těla a nohy samozřejmě taky. Jediné co mě trápí je střed těla - břicho, boky. Jak jsem ale psal postupně to velice dobře odbourávám a mám velkou radost že to jde tak jak to jde.

Takže takové shrnutí. Na vážení jídel jsem si velice rychle zvykl a jak jsem si myslel že mě to bude obtěžovat tak vůbec ne, dokonce bych řekl že mě mít nějaký takový řád, dokonce i baví.
Výsledky jsou jak s váhou a mírama tak i výkonostní ve fitku. Za mě spokojenost a uvidíme jak to půjde dál.

Pomalu sem začnu zase zapisovat tréninky, časem nějaké srovnávací foto taky určtiě přiletí. Díky za přečtení tohodle příšerně dlouhého textu :D Nechtěl jsem se takhle moc rozepsat ale co už :D

Bicákům ZDAR! A Ať to roste.


Naposledy upravil Rompex dne ne květen 13, 2018 5:49 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink - 10.5.2018

V práci odpolední, navíc docela fofr den takže jsem musel naběhnout do fitka už v 7:45 navíc narozeniny ale co už, to není důvod nejít bouchat.

Legpress - pyramidou k 2x10x160 Kg

Výpady v chůzi - 4x6 na každou nohu s 20 Kg v každé ruce

Protažení hamstringů s velkou činkou ( Nevím jak se to přesně jmenuje ale jde o předklánění s rovnýma zádama a lehce pokrčenýma nohama kdy VČ džím před sebou ) Váha VČ - 40Kg - 4x10

Mrtvé tahy - pyramidou k 2x5x120 Kg

Přítahy spodní klady ( adaptér : madlo obouruč ) - váhu nevím přesně ale jedu tak abych měl rezervu kdy udělám 10 opáček ale ještě by tak 1-2 šlo. 4x10

Přítahy horní kladky ( adaptér : madlo obouruč ) - stejně jako u spodní kladky, přesnou váhu nevím. 4x10

Peck Deck : Prsa - opět ve fitku není psaná váha takže stejně jako u předchozích cviků jedu tak abych utáhl 10 opáček s rezervou dvou opakování. 4x10

Tlaky na nakloněné lavici s JČ - 4x10x20kg. Dneska bylo 25kg moc těžké a ve fitku kde jsem dnes byl bohužel není nic mezi 20kg a 25kg navíc teda po tom všem co jsem dělal už jsem byl stejně v háji.

Na víc jsem neměl čas. Takže bohužel ruce a ramena jsem neodjel a štve mě to ale co se dá dělat, holt příště. Obyčejně neodcházím dokud nemám odjeto vše ale jak jsem psal na začátku, měl jsem toho dnes ještě hodně a nestíhal bych do práce.

Délka tréninku 75 minut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2018 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle - 13.5.2018

Den vážení a přeměřování. Váha ukázala o 0.6Kg méně což se rovná 81,9 Kg ( Ani nevím kdy naposled jsem vážil tak ,,málo,, :D ). I přes to ale trošku zklamání, doufal jsem že to bude větší skok. Na druhou stranu, tento týden jsem měl narozeniny a zároveň výročí s přítelkyní takže jsem trošku zaprasil pár jídlama tak můžu být rád že to nebylo ještě horší :) Co se týče měření tak partie která mě trápí nejvíc, boky s bříchem, tak ta šla opět o nějaký ten 1,5cm dolů takže super, aktuálně na 98cm.

A teď už k tréninku.

Bohužel jsem si při včerejším běhu něco udělal s nohou ( asi špatně sešlápl nebo co a bolí mě dost stehno ), takže dnes nohy jen tak lehce. Dnešní trénink jsem si řekl že se zaměřím ,,hlavně,, na prsa. Stejně jako u minulého tréninku, váhu na kladkách nevím, zapoměl jsem se zeptat tak snad se pro přístě polepším.

Dřepy - rozcvičení s osou, poté 1x10x60Kg, 3x10x80Kg, 1x2x100Kg a nakonec 1x20x60Kg. Nakonec to nebylo tak hrozný ale do žádných osobních extrémů jsem raději nechodil.

Tlaky s JČ na rovné lavici - 1x15x20Kg, 2x10x24Kg a krásně PR ( :D ) 1x8x27,5Kg .

Tlaky na multipressu na nakloněné lavici - 3x8x50Kg ( Vůbec mi nesedí ten omezenej pohyb)

Bench - Asi podruhé v životě tak vůbec nevím jakou váhu volit a už jsem byl docela vyřízenej takže jen 1x15x40Kg, 1x10x50Kg, 2x7x60Kg.

Peck Deck Prsa - váhu nevím přesně ( 7-8 cihliček nevím kolik má jedna ) 4x10. Krásně to cítím.

Peck Deck Ramena - přesnou váhu nevím ( 5 cihliček ) 4x10

Rozpažky v předklonu - Těžký těžký už. 3x10x8Kg, 1x10x10Kg ( hotovo unavenej )

Bicepsové zdvihy s EZ - 2x10x20Kg, 1x10x30Kg

Scottovka s EZ - 3x8x30Kg ( poslední opáčka trošku dopomoc od spodu )

Triceps kladka s lanem - Shazování 3x10x6 cihliček -> 3x10x3 cihličky, pááálííí.

Tricepsové kliky s nohama na druhé lavičce - 4x10xBW+20Kg kotouč

Nějak nezůstal čas na záda, na druhou stranu podle fotek které sem teda ale zatím dávat nebudu jelikož jsou pokaždé na jiném světle a místě si myslím, že záda mi tak nějakou jdou tak jsem je pro dnešek vypustil ale od příště jedeme samozřejmě zase.

Délka tréninku 90 minut.

A jestli to tu někdo vůbec čte :D, zajímal by mě váš názor na Fullbody. Jedu už skoro 4 měsíce FB ( vím že 4 měsíce je nic ale i tak ), a zajímalo by mě jestli je dobrá volba jet třeba 1 FB, 2 Vršek těla, 3 Spodek těla. Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - 14.5.2018

Tak dneska kardio den.

Začal jsem běhat cca před měsícem, dost mě to baví ale kondice ještě zdaleka není tam kde bych chtěl.

6,3 Km - 45 Minut . Převýšení 100m.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2018 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa - 16.5.2018

Budu muset dát pravé noze trošku voraz, stále mě to tahá ale i tak jsem si dal dřepy aspoň.

Dnešek jsem chtěl jet ve znamení zad.

Dřepy : Pyramidou k 2x5x100Kg - Lepší se to. Zakončeno 1x16x80Kg ale to už jsem byl fakt vyflusanej :D

Stahování spodní kladky : 4x10

Stahovaní horní kladky : 4x10

Přítahy JČ v předklonu : 4x10x25-30Kg

Hammer na záda ( stahování horní ) : 4x10x40Kg

Hammer na prsa ( tlaky před sebe/nahoru v seďe ) : 1x15x10Kg, 3x10x20Kg

Tlaky s JČ na rovné lavici : 2x15x18Kg, 2x10x20Kg ( Víc jsem dnes nezkoušel, jen tak PIM PAM :D )

Francouzské tlaky superserie s tlaky na úzko podhmatem : 4x10x25Kg

Bicepsové zdvihy s EZ : 4x10x20Kg

Mám dost, jdu domů. Dneska bez přímých ramen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rompex


PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek - 18.5.2018

Trénink zaměřený na prsa, bohužel už si nepamatuju co jsem přesně dělal :D

Každopádně opět poctivě oddřeno - délka tréninku 80 min.

Neděle - 20.5.2018

Rozhodl jsem se tak nějak při příchodu do posilky, že dnes zničím ramena

Na začátek jsem si chtěl protáhnout nohy a vyzkoušet jestli už je to lepší a skutečně je.

Legpress : pyramidou k 8x180 Kg a šlus nohy nepřepínat, na dřepy se chystám v úterý 22.5.

Upažování ve stoje s JČ : 5x10x8 Kg

Předpažování ve stoje s JČ : 5x10x10 Kg

Rozpažky v leže na břiše na nakloněné lavičce ( na zadní ramena ) : 5x10x8Kg

Tlaky na ramena s JČ v sedě : 3x8x12 Kg, na zkoušku 3x8x18 Kg a kupodivu to šlo tak paráda.

Přítahy VČ k bradě : 4x10x25 Kg

Ruce KO, nemohl jsem se ani napít jak to nešlo zvednout, ale paráda :D

Nakonec nějakej ten biceps a triceps, nějaká ta kladka, scottovka, klasika.

Délka tréninku 90 minut.

Pondělí - 21.5.2018

Návrat k běhu, noha už je lepší tak pěkně pomaličku 6 Km / 50 Min ( tempo nic moc ale nic se nemá přehánět )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rompex - Cesta za lepší postavou Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: