Bench shoulder i/mobillity



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bench shoulder i/mobillity  Úvodní stránka -> Trénink -> Bench shoulder i/mobillity
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MK1994


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2018 2:17 pm    Předmět: Bench shoulder i/mobillity Odpovědět s citátem

Ahoj,

obracim se na Vas s prosbou a dotazem.
Vcera (patek) me pri benci zaclo bolet mezi strednim a zadnim deltem u leveho ramene vevnitr.
Mimo fitko me rameno neboli.
Pred treninkem procvicuju rotatory a delam dislokace s nasadou od smetaku.
Co se techniky bence tyce, tak nez zacnu poradne zapakuju ramena a dam lipatky k sobe.
Ta bolest je jak pri negativni tak pri pozitivni fazi - jakoby bodnuti/lupnuti.
Dnes jsem sel cvicit spodek a rekl jsem si ze zkusim aspon s prazdnou osou jesli se treba nejednalo o nejakou jednorazovku, ale bohuzel ne.
Nevite co by to mohlo byt + jak postupovat?
Tlaky samozrejme vyrazuju na nejakou dobu a k fyzio jsem objednanej 27.3, ale do te doby me to hloda a zajimalo by me co to je.
Za kazdou radu, tip , zkusenost budu moc rad , dekuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2018 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dopřej tomu víc času, možná to není nic vážného, ale ze dne na den se nic samo nespraví. Nech tomu týden, a pokud to už bolet nebude, dej jeden dva lehké tréninky. Když to nezačne znovu bolet, pravděpodobně to nebylo závažné a můžeš pokračovat. Takhle podobné záležitosti řeším já, a zatím mi to funguje
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tor


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2018 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatěžování ramen přes bolest je dost možná vůbec nejhorší věci co můžeš v rámci posilování dělat. Rameno je tak složitej a snadno poškoditelnej kloub, že je naprostá šílenost trénovat s činkou, dokud není v pořádku. Poškozený sval se zahojí za 14dní až měsíc, ale vazy a pojivové tkáně můžou trvat 2-3 měsíce. Poškozené vazy v rameno tě můžou doběhnout i po letech : (
Z hlediska dlouhodobé výkonnosti je i dvouměsíční pauza v podstatě jedno. Do návštěvy fyzio cvič jen lehké pumpování a prokrvení s expandéry, to jen urychlí regeneraci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes jsem byl u doktora. Na mr me neposlal, ale na rentgen ano.
Pry se jedna o distorsi a mam mit 2 tydny ortezu. Co by jste mi doporucili? Mam si vyzadat MR at mam jistotu? Popr mate nekdo zkusenosti s tou distorsi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bench shoulder i/mobillity
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: