Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten bench je sick. Majiteľ posilovne kam chodím dnes spomínal, že tu sleduje už len tvoj a môj log (to sa neráta, lebo sa poznáme) Žasne nad tvojou výkonnosťou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Ten bench je sick. Majiteľ posilovne kam chodím dnes spomínal, že tu sleduje už len tvoj a môj log (to sa neráta, lebo sa poznáme) Žasne nad tvojou výkonnosťou.


Ďakujem a nech neblbne, je tu plno logov, kde sa dejú oveľa väčšie veci.

Bohužiaľ
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm, preco si si nalozil 250, ked si minule nedal 240? Minimalne kvoli poisteniu si ju mal odtahat.
Bench samozrejme mega.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ehm, preco si si nalozil 250, ked si minule nedal 240? Minimalne kvoli poisteniu si ju mal odtahat.
Bench samozrejme mega.


Lebo viem, že 240 viem. Chcel som 250, nie 240
To, že som minule 240 nedal bolo spôsobené inými okolnosťami.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jo, benč 160... tak odteď už ti budu říkat mistře :)

a ten tah časem padne... už jsi to tam měl, když jsi jel cyklus, jenom jsi jel podle plánu, ale potáhnul bys to, tak si dej trochu oraz a neřeš to ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehrám sa s tebou.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Nehrám sa s tebou.


Ani sa ti nedivím, s takým chudákom, čo nepotiahne 250. A to si predstav, že ja som so sebou 24/7

vlk# napsal:
si dej trochu oraz a neřeš to ;)


Oooo, to si píš, dnes som sa zobudil ako prejdený bagrom, myslím, že pár šolíchacích tréningov a nejaký ten wellnessík by sa hodili
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju , super vykon! Ten usmev , kdyz uz jsi vedel ze pujde cinka nahoru :D
Jestli se muzu zeptat, kdybys mel vypichnout 3 veci, ktery ti nejvic pomohly zlepsit bp, co by to bylo? Spravny cyklovani intenzity? Leg drive?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

podle toho videa bych řekl, že si zaplatil pár lekcí u Scheily
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MK1994 napsal:
Gratuluju , super vykon! Ten usmev , kdyz uz jsi vedel ze pujde cinka nahoru :D
Jestli se muzu zeptat, kdybys mel vypichnout 3 veci, ktery ti nejvic pomohly zlepsit bp, co by to bylo? Spravny cyklovani intenzity? Leg drive?


Prečo iba tri? Dám ich viac, nie nutne v poradí podľa dôležitosti, ale každá z nich mala svoj prínos:

- mostovanie a celkovo setup s lopatkami a lakťami tam, kde majú byť
- dráha činky
- leg drive, ale ten stále neviem tak, ako by som potreboval
- zaradenie ťažších military pressov
- zaradenie tricepsových cvikov do doplnkov
- vyššia telesná váha
- poctivé rozcvičovanie ramien - rotátory, dislokácie, vyvesenie, aktívny vis
- bench press trikrát týždenne s rôznym objemom a intenzitou
- nechávam si činku podať, čo zas súvisí s mostom a setupom
- bandáže na zápästie, lebo občas už čo to zabolelo nad 140 kilo, neoprén na lakte, lebo v zime mi to držalo kĺby v teple
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
podle toho videa bych řekl, že si zaplatil pár lekcí u Scheily


Nedbal by som, ale pssst, Soraya číta
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Relax ľahký pohodotréning, zaslúžený oddych, odpočinok v pokoji a tak.

Tlaky JČ na rovnej lavici:
1x10x20kg
1x10x30kg
5x10x40kg
https://www.instagram.com/p/BgUOQ-pl6nc/?taken-by=pete_mad_lennack

Legpress:
1x10x100kg
5x10x200kg

Príťahy v predklone s VČ:
1x10x60kg
5x10x80kg

Tlaky JČ v sede:
1x10x15kg
5x10x25kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Leháro, ale počítam, že zajtra bude svalovka jak hovädo Väčšinu z tohto som necvičil dobrého pol roka, dokonca som sa hecol a na AB wheele som trošku poškádlil moje vyžrané tučné mastné brucho. Už sa teším, ako zajtra zaltačím na záchode a vyhŕknu mi slzy a veru to nebude od úľavy

Cickotlaky s jednoručkami neviem, či nie sú aj niečo ako osobák na objem alebo čo, ale kto by to rátal, také detské šašky Ale šlo to ľahko, hoci ku koncu trochu potuhli cecky a v jednej sérii som sa z nejakého fóru mocno rozosmial, tak som si skoro rozbil makovicu činkou.
Cvičí tam s jedným trénerom taký drobný chlapec a ten neviem prečo za mnou chodí, že cvičí sedem mesiacov a už drepne 130 kilo a neviem čo (ten drep som videl, keby ho tréner nedržal okolo pása, doteraz leží na chirurgii a nostalgicky spomína na časy, keď nemal miesto chrbtice kostnú múčku), ako keby ma to nejak zaujímalo Tak som spomenul, že pôjdem jednoručky (nie jemu) a on sa ozval, že nech si vezmem 30ky, že on s tým minule šiel. Dooosť nevhodne som dostal náhly záchvat smiechu a povedal som, že som skôr plánoval 40 kilové činky. Tak sa zas zaťal a že nech teda dám s tým osem opakovaní! A ja že som plánoval desiatky v piatich sériách... Tak potom chodil pozerať, ako mi to ide a ofučane vyhlásil, že nabudúce to dá tiež, že na tom nič nie je Good luck.
Medzitým som sa presunul na legpress, to som nešiel roky a zas som si len potvrdil, že ma na tom bolia kolená, takže s kľudným svedomím to môžem prenechať tučným tetám, ktoré si naložia 5 kilo na každú stranu a poctivo pod tým prepínajú nohy, aby odčinili šľahačku s posypom, čo si dopriali na poobednú kávu. Aj tak za ich tri podbradky a okrasné pásové prstence môže štítna žľaza.
Čo ma ovšem vycukalo boli ramienkové tlaky v sede. Jednak to neviem cvičiť, jednak som už bol polámaný z tých tlakov predtým Tricepsy ku koncu poskytovali stabilitu jak slovenská vláda v posledných dňoch a klepal som sa ako sestrina čivava, keď zafúka vietor, posneží, alebo je pondelok, prípadne ide okolo červené auto, alebo zájde slnko za oblak. Proste sa klepe furt a neznášam toho psa

Na záver sme pumpli rúčky a trošku bruško a teraz papám dobošové rezy a myslím na Vlka

Tréner toho malého súťaživého chlapca nám na FB ukazoval, aká mu príde klientka. Pozerali sme na fotky, že fúha, tak to už hej, tej by som hneď... toto... sa pozdravil a tak. No a potom prišla...
A my sme pochopili, koľko všemocných filtrov na úpravu ohavy do podoby atraktívnej ženy na tom svete musí existovať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2018 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
MK1994 napsal:
Gratuluju , super vykon! Ten usmev , kdyz uz jsi vedel ze pujde cinka nahoru :D
Jestli se muzu zeptat, kdybys mel vypichnout 3 veci, ktery ti nejvic pomohly zlepsit bp, co by to bylo? Spravny cyklovani intenzity? Leg drive?


Prečo iba tri? Dám ich viac, nie nutne v poradí podľa dôležitosti, ale každá z nich mala svoj prínos:

- mostovanie a celkovo setup s lopatkami a lakťami tam, kde majú byť
- dráha činky
- leg drive, ale ten stále neviem tak, ako by som potreboval
- zaradenie ťažších military pressov
- zaradenie tricepsových cvikov do doplnkov
- vyššia telesná váha
- poctivé rozcvičovanie ramien - rotátory, dislokácie, vyvesenie, aktívny vis
- bench press trikrát týždenne s rôznym objemom a intenzitou
- nechávam si činku podať, čo zas súvisí s mostom a setupom
- bandáže na zápästie, lebo občas už čo to zabolelo nad 140 kilo, neoprén na lakte, lebo v zime mi to držalo kĺby v teple



Jen tri veci jsem chtel proto,abych te moc neotravoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2018 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:
podle toho videa bych řekl, že si zaplatil pár lekcí u Scheily


Nedbal by som, ale pssst, Soraya číta


Já ráda pomůžu, stačí napsat, domluvíme se, jsem pro každou špatnost ... a ani to nebude moc drahé, jen vyžeru nějakou nejbližší restauraci a potom cukrárnu a všichni budou happy ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2018 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
jsem pro každou špatnost




Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x120kg ok, dobre
1x3x130kg ok, dobre
1x6x130kg ok, dobre, PR
https://www.instagram.com/p/BgZReD_FZOC/?taken-by=pete_mad_lennack
1x10x120kg ok, dobre, ďalšie PR
1x10x110kg
1x10x100kg

Trap bar DL:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
3x3x190kg

Drepy:
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
3x6x150kg

Príťahy s oporou hrudníka:
3x10x100kg

Biceps - kladka:
3x10x50kg

Hodnotenie tréningu: Tak oddychový týždeň pokračuje. Žiaden plán, tréningy čistý punk, aj keď si držím fullbody koncept.
Dnes sme sa trochu ponáhľali, lebo Štúr išiel na prietrtky (čítaj sex) s nejakou random tučnou dedinčankou, takže počítam, že cca v tejto chvíli podstupuje transfér telesných tekutín, dúfajme, že mu z toho neostane nejaká nešťastná pamiatka, k tomu zoranému kolenu ešte schytať syfla, to by sa mu jeden už asi ani nesmial.

Ja by som sa mu smial, ale to je iné!

Takže sme začali zhurta, rovno benchom, puf. Pekelná a očakávaná svalovka na bruchu mi nedovolila poriadne mostovať, ramená a tricepsy som mal ešte dobité z posledného tréningu, no proste ideál skúsiť osobák na opakovania
Noooo, 130ka bola ťažká preťažká, btw tá prečudesná dráha činky na videu je spôsobená uhlom kamery, myslím, že ani nie je fyzicky možné tlačiť takto krivo Potom som si rýchlo dal ešte desiatku so 120, lebo tam sme mali s Vlkom zhodne po 9 opakovaní a bolo načase trošku ho zas hecnúť, keď už sa ide zveriť do rúk odborníkom, čo ho opravia Takže, Vlku, si na rade!

Potom trap bar, to som plánoval akože ľahké, len tak na popreťahovanie Mhm, optimizmus môj, ba až naivita, prešla, len čo som chytil do rúk madlá, ktoré sú vyrobené z rašple, posypanej drveným sklom a omotanej ostnatým drôtom, to celé poliate benzínom a zapálené. Zožralo mi to dlane ako keby som ponoril ruky do akvárka s piraňami, ale dal som to bez opasku, no. Takže asi fajn.

No a potom drepy Ah, ale som sa natrápil, nebola dynamika, nebola energia, nebola chuť, ale aj tak na mňa dvojica vrabčákov pozerala ako na zjavenie a celí takto nažhavení a inšpirovaní mojou bojovnosťou a dravými výkrikmi pri posledných opakovaniach si išli dať lýtka a krčenie ramien.

Inak na drepoch som sa striedal s nejakým vrabčákom, čo je hokejista, samozrejme on si váhu zhadzoval, ale aj tak sa dostal na pekné tri drepy so 115 kilami. Všetko bez opasku, rešpekt. Trošku som mu radil, lebo sa ma pýtal čo robiť, keď mu idú kolená dovnútra, prečo mám SBD a či sa mu oplatí kúpiť vzpieračské boty a tak. Hádam si chlapec z toho niečo odnesie, lebo aj na otázkach, čo kládol bolo vidieť, že nad tým premýšľa a zaujímajú ho konkrétne veci na základe skúseností, čo rozhodne nie je bežné Teda, nie v tom veku a nie u nás v gyme

A Rasputinka dnes vyzerala mmmmm, ale len kým som sa neprizrel bližšie, to mi došlo, že je skôr uuuuuu.

A zajtra sauny wellnessy a iné holé aktivity!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: