Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 38, streda

Iniciacny trening po chorobe.

Drep BW 3x10
SLDL´s 20kg 3x 5+6

Vaha: 85,7kg . aspon nieco potesilo, aj ked som urcite stratil aj svaly. A silu. A vlastne cele zle.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 38, streda

Iniciacny mikrotrening po chorobe.

Drep BW 3x10
SLDL´s 20kg 3x 5+6

Vaha: 85,7kg . aspon nieco potesilo, aj ked som urcite stratil aj svaly. A silu. A vlastne cele zle.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
A vlastne cele zle.


Makáš ako Soraya, holt návraty po pôrode sú ťažké

Ako sa darí Juniorovi? Mne už stihol nabľuť za golier a keď ho vezmem na ruky, aby som sa pyšne pokochal prvorodeným synom, vyjadruje svoju lásku usedavým plačom, jak keby som bol nejaký Herodes
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako natural zase tolik svalu nemas, abys je mohl tak jednoduse a rychle ztracet. Ta kila jsou voda a glykogen ze svalu, proto mozna pusobi mensim objemem a nejsou tak pevne, mozna tak nejaky miligram svalu a tuku, to zalezi co jsi jedl. Jen Rando dokaze spalovat silou myslenky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
A vlastne cele zle.


Makáš ako Soraya, holt návraty po pôrode sú ťažké

Ako sa darí Juniorovi? Mne už stihol nabľuť za golier a keď ho vezmem na ruky, aby som sa pyšne pokochal prvorodeným synom, vyjadruje svoju lásku usedavým plačom, jak keby som bol nejaký Herodes
Tak vies, soplik a kaslik su smrtelne muzske choroby, tazko s nimi, tazko po nich. Junior je vacsinou perfektny, vyrehotany, spi dobre... co potrva cca do prveho zubu a potom budem svoje chvalospevy prudko korigovat. Ale vie byt zly aj teraz, hlavne u lekarov. Reflux mava len velmi obcasne, len nesmiem zabudat plienku, lebo dojcata su nekonecnym zdrojom slin. Uz sa chalan skusa aj otocit z brucha na brucho, no zatial voli nespravny pohybovy vzorec. Aj by uz liezol dopredu, cela snaha vsak konci pohybom vzad. Proste cely tato.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Uz sa chalan skusa aj otocit z brucha na brucho, no zatial voli nespravny pohybovy vzorec. Aj by uz liezol dopredu, cela snaha vsak konci pohybom vzad. Proste cely tato.


Náš má milión energie, ale ešte sa nevie hýbať, tak je nasraný. Úplne na ňom vidíš, jak by už liezol, ale nevie Ale nohy má asi po mne, minule sedel v sedátku na stoličke v kuchyni a keď som mu zaprel nohy, odtlačil sa aj s celou stoličkou preč Síce len legpress, ale slušný výkon.
A vie sa udierať hrkálkou do oka, alebo keď ho vezmem na odgrgnutie, jebne si sám od seba hlavu o moju kľúčnu kosť, takže super
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
Uz sa chalan skusa aj otocit z brucha na brucho, no zatial voli nespravny pohybovy vzorec. Aj by uz liezol dopredu, cela snaha vsak konci pohybom vzad. Proste cely tato.


Náš má milión energie, ale ešte sa nevie hýbať, tak je nasraný. Úplne na ňom vidíš, jak by už liezol, ale nevie Ale nohy má asi po mne, minule sedel v sedátku na stoličke v kuchyni a keď som mu zaprel nohy, odtlačil sa aj s celou stoličkou preč Síce len legpress, ale slušný výkon.
A vie sa udierať hrkálkou do oka, alebo keď ho vezmem na odgrgnutie, jebne si sám od seba hlavu o moju kľúčnu kosť, takže super
Junior tiez nevie, ale namiesto aby bol nasraty radsej mava rucickami, kope nozickami, dviha ich... proste pekny BW workout. :D Hlavicky pri odgrgavani riesi zena, a hracky... tie ktore dokaze strcit do ust ma rad, tie ktore nedokaze su zdrojom obstojneho nervacenia.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 39, streda

SLDL's 20kg 3x 6+5
1R swing 20kg 3x 10+10
goblet squat 20kg 3x7
Vyvesovanie na hrazde a dvihanie lopatiek.

Olejnas napsal:
Jako natural zase tolik svalu nemas , abys je mohl tak jednoduse a rychle ztracet. Ta kila jsou voda a glykogen ze svalu, proto mozna pusobi mensim objemem a nejsou tak pevne, mozna tak nejaky miligram svalu a tuku, to zalezi co jsi jedl. Jen Rando dokaze spalovat silou myslenky :D


Este mi to pripominaj! 😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2018 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 40, sobota

Zjazdove lyzovanie 2h . rozbite stehna na kasu. Rameno stale nic moc, ked doberiem animal flex, asi este raz nasadim serrapeptazu, neviem co s tym ine robit. A cvicenie len bez zataze.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 41, nedela

Kocikovanie po krkahajoch a kopcoch, cca 2 hodiny. Nejako mi ide kondicka do kytek.

Serrapeptaza nasadena oddnes, Animal Flex este doberiem.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 42, pondelok

Helikoptera, pumpy, kliky

Drepy BW 3x15
SLDL's 3x 9+7

Trening 43, utorok

Pumpy 5x5
Kliky 5x5
SLDL's BW 5x 9+7
Drepy 5x20
Zhyby 5x3 . Zeby kriza zazehnana? Uvidime zajtra, ale este som rameno trochu citil.

Beh 4km 0:28:00 tep avg 143bpm . Sedmickove tempo, zahajena bezecka sezona, snad to vydrzi. ;)

Aaaa objednal som si Alavis forte pre ludi, tak uvidime. Este mam 11 baleni Animalu, potom nasadim toto.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Triple blend forte od Barnys, resp. Alavis pre ludi prisiel dnes, tak som ho rovno vyskusal. No... bodaj vyrobcovi slak kosou pupok smirgloval! Chuti hnusne, konzistencia po zaliati hrudkovita, rozmiesat ani omylom. Nejaky tip, ako ten hnus dopravit do zaludka naraz?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím,že to bola šikovná ewitch,ktorá si kúpila prázdne želatínové kapsle a robila si z toho vlastné tablety
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2018 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Myslím,že to bola šikovná ewitch,ktorá si kúpila prázdne želatínové kapsle a robila si z toho vlastné tablety
Na toto fakt nemam cas ani chut. Asi vyskusam odporucanie vyrobcu rozmiesat prasok v jogurte... problem je, ze tie mrtve hlieny vobec nejedavam. Asi najskor vyskusam vlaznu vodu a potom sa uvidi.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2018 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozmíchat - co to jde - v deci vody o teplotě vhodné k pití, pak se zhluboka nadechnout, vypít (na ex), nedýchat přitom ani potom nosem, vypláchnout sklenici, a zapít ještě normální čistou vodou. pak už můžeš nosem dýchat :) já si k tomu ještě přidávám práškový vitamín C, snižuje to hořkost. pokud to přidáš do jakéhokoliv jídla či pití, tak ho znehodnotíš a těžko pozřeš, ale můžeš vyzkoušet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: