vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. března 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 15 minut

Čelní dřepy:
osa
5x 40 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, 1. pracovní, bez opasku
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg, 6. pracovní, poslední delší stopka

Bench-press:
osa
5x 40 kg
20x 60 kg
15x 60 kg
15x 60 kg
- na protažení, omezovaly ruce, které tuhly, závěr třetí série už úplně kyselý

Shyby: (nadhmat, naširoko)
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
- tak dnes nic, předloktí jsou nějaká zrušená

Váhovka: 97.5 kg

ráno rozlámanej, po cvičení ještě více... tak si říkám, že až budu starej, tak budu takhle rozlámanej permanentně a jestli bych si místo cvičení neměl užívat ten čas, kdy ještě nejsem :D

spekounP napsal:
slušná síla, pěkný dřepy


díky :) ale zastavit se dole, tak už tam zůstanu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12. března 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W1

MOBILITA 5 minut

Dřepy: (low-bar, paused)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
2x 120 kg
1x 140 kg, opasek
1x 150 kg
1x 160 kg, Dmin
1x 170 kg
1x 175 kg, Dmax, respect Pajas!
- šlo to dobře, snažil jsem se o poctivé stopky, na těch 175 jsem si ještě věřil, ale bylo to už tak akorát
- kus práce přede mnou, když čtu, jak si Pajas nedávno stopnul 185 a ještě high-bar (a začátkem roku 190, vím :)


Bench-press: (stopky)
3x 40 kg
3x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
1x 110 kg, Dmin
1x 120 kg, Dmax
- pravé prso pořád není ready, ale o moc víc tam stejně nebylo, benč je teď slabý

Mrtvý tah: (klasika, vzpěračky)
1x 60 kg
1x 100 kg
1x 140 kg
1x 160 kg, nadhmat
1x 180 kg, opasek, nadhmat, Dmin
1x 190 kg, opasek, střídavý, Dmax
- těch 180 už jsem málem neudržel, slabý úchop
- 190 jsem šel pravou podhmatem, že pošetřím pravé prso... asi o něco lepší, ale stejně tahalo, tak jsem to zabalil


Váhovka: 97.0 kg, opasek 4. dírka

kratší trénink, menší objem, zkouším si něco nového.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. března 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W1

MOBILITA 5 minut

Dřepy: (high-bar, paused)
osa
3x 50 kg
3x 80 kg
1x 110 kg
1x 140 kg
1x 150 kg, opasek, Dmin
1x 160 kg,
3x 140 kg
3x 140 kg, RPE 8
- šlo to dobře, akorát jsem si úzkým úchopem zrušil předloktí :/ sice je bezva mít dlaně skoro za ušima a lokty si opírat tam, kde mají jiní lifteři křídla, činka sedí jak přibitá a stabilita i síla je stoprocentní... ale jak člověk není gymnasta :/

CG bench-press: (cca 40 cm, stopky)
3x 60 kg
1x 80 kg
1x 100 kg, Dmin
1x 110 kg
1x 120 kg
- příjemné překvápko, chtěl jsem to zapíchnout už na stovce, předloktí bolelo a nejednalo se ani tak o tlak, jako spíš že mi činka dost surově přimáčkla ruce k hrudníku, takže půlka tlaku byla jenom uvolnit tu stlačenou pružinu :) ale pak se za mě postavil Magumi a šlo to lehce, tak jsem pokračoval. zdá se, že úzký mi funguje lépe než široký :)

Mrtvý tah SUMO:
- nic, zkoušel jsem, ale i na lehké váze tahá pravé prso, nadhmatem i střídavě

Shyby: (nadhmat naširoko)
- nic, kvůli zrušenému předloktí nedokážu z visu zabrat

Leg press: (HS, vsedě, uni - každá noha vlastní pedál)
8x 100 kg
8x 140 kg
8x 180 kg
8x 210 kg
8x 250 kg, 1. pracovní
8x 250 kg
8x 250 kg
8x 250 kg
8x 250 kg, 5. pracovní
- aspoň ta stehna trochu zatížit... když ještě Magumi nadhazoval z visu a pak vyrážel

Váhovka: 97.0 kg, opasek, 4. dírka

chodí tam s náma ráno taková black maiden s bílýma sluchátkama a ta dnes sice opět poctivě pracovala na svém pozadí - rumuny s velkou osou, akorát při tom stojí bokem k zrcadlu a kontroluje se, takže estetické provedení velmi zdařilé, jenom si s Magumim říkáme, kdy ji z toho začne bolet za krkem :D

a když docvičila, tak přišla za mnou do dřepovacího stojanu a že ten pussy-pad, co se tam válel, asi nebudu používat, že by si ho vzala... říct mi to někdo s guľama, tak se možná urazím, ale takto jsem to bral jako čistě zdvořilostní otázku :) lepší, než když si při zahřívacích sériích průběžně odkládáte a nakládáte menší kotouče, které jste pracně poschraňovali po celém fitku, takové ty pěkné, neodrbané :) a ve chvíli, kdy jste pod činkou a fakticky se nemůže bránit, vám je někdo bez ptaní zcizí :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2018 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16. března 2018, pátek

MAN IN BLACK - sólo ranní trénink, Magumi musí pracovat, World Class Václavák, W1

MOBILITA 5 minut protahování s osou

Čelní dřep: (paused)
osa
3x 40 kg
3x 60 kg
3x 80 kg
2x 100 kg
1x 120 kg, Dmin
1x 130 kg
1x 140 kg, opasek
1x 150 kg
2x 130 kg, a šmytec :/
- mám už snad chronicky namožený pravý vzpřimovač, staré zranění, a jak nejdu striktně, k čemuž po pár sériích dojde, tak se bortí a nedá se s tím zvedat, chca-nechca budu muset do servisu a snad se s tím něco vymyslí

Bench-press:
osa
5x 40 kg
3x 60 kg
1x 80 kg
1x 100 kg
1x 110 kg
1x 120 kg, Dmin
- tak nic, už od stovky to tahalo, tak jsem došel na minimum a zabalil to, je to pět týdnů, co se mi něco proruchalo v pravém prsním svalu a furt to sabotuje trénink, asi to vemu s servisu při jednom

Shyby: (nadhmat, naširoko)
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW
3x BW

Váhovka: 96.3 kg, opasek 4 .dírka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2018 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
chca-nechca budu muset do servisu


No hurá!

Už si tam mal ísť dávno, áno, niektoré veci síce nejak odoznejú aj samé, ale keď sa to naťahuje už takto dlho, treba sa dať dokopy, aby si neskôr neľutoval
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2018 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej se brzo do kupy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19. března 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W2

MOBILITA 5 minut, protahování s osou

Dřep: (low-bar)
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg
1x 160 kg, Dmin
1x 180 kg
1x 190 kg , opasek
3x 170 kg
3x 170 kg, RPE 8
- bez opasku to šlo dobře a opasek už mi moc nepřidal, beru to jako základ pro další zlepšování

Military press:
osa
3x 40 kg
3x 50 kg
1x 60 kg
1x 70 kg, Dmin
1x 80 kg
1x 85 kg , přetlačovaná :/
3x 70 kg
3x 70 kg, RPE 9 :/
- víc teď ani nečekám, prso se pomalu zlepšuje, aby ne, taková doba, ale pomalu

Váhovka: 96.6 kg, opasek 4. dírka, ale dost natěsno

decarabas napsal:
vlk# napsal:
chca-nechca budu muset do servisu


No hurá!

Už si tam mal ísť dávno, áno, niektoré veci síce nejak odoznejú aj samé, ale keď sa to naťahuje už takto dlho, treba sa dať dokopy, aby si neskôr neľutoval


no sám jsem zvědavý, k čemu to bude... a jestli mi neprodlouží "technickou", tak sem budu chodit aspoň kibicovat :D

spekounP napsal:
Dej se brzo do kupy.


díky! zítra jsem objednaný a ve středu podám report, ale vzhledem k věku a stavu tělesné schránky jsem zdravý pesimista :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. března 2018, středa , za mého mládí první jarní den ;)

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W2

MOBILITA 25 minut

Dřepy: (high-bar)
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg
1x 150 kg, Dmin
1x 160 kg
1x 170 kg
1x 180 kg , opasek
3x 160 kg
3x 160 kg, RPE 7
- dnes se dřepovalo krásně, bez bandáží na zápěstí, bezpalcový úchop, naúzko, lokty nebolely... až do 160 pohoda, pak už to bylo těžké a drop-back série opět fajn dynamicky

Mrtvý tah: (trhový úchop, cca 90 cm - 5 cm za prstýnkama nebo taky 5 cm od kraje)
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg, 1. pracovní, hook grip
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg, 6. pracovní
- přidal jsem se k Magumimu, který už měl odvzpíráno, nastavil tak akorát pracovní váhu, zkoušel jsem max úchop, ale tam už se mi to hook gripem špatně drží, tak jsem trochu zúžil, váha úplně stačila, když se to dělá technicky, tak to protáhne, co má :)

Váhovka: 96.5 kg, opasek 4. dírka ale dost natěsno

včera jsem byl na fyzio a dostalo se mi diagnostiky možných příčin současných problémů a následně pár užitečných rad skrze toho jak, kdy a proč protahovat své tělo. jednoduché řešení na ty problémy není, většina vznikla z dysbalancí a následného nesouměrného přetěžování. a taky z toho, že jsem "tuhoň". příklad prapočátku problémů - v létě 2013 jsem si zvrtnul kotník. poprvé a zatím i naposledy v životě. banální věc, mám to i v logu. sice mi bylo čerstvých čtyřicet, ale stejně jsem byl v tomhle směru blbej a ještě přesvědčenej, že to není potřeba příliš řešit. prostě kotník, jakmile to půjde, tak ho znova začnu používat. stalo se to v půlce dovolené, neledoval jsem, nestahoval, nešeřil - používal, co to šlo, i když to moc nešlo, všechno špatně. po dovolené jsem sice šel kvůli svědomí za ortopedem, ale ten už mi v takové fázi nijak nepomohl, ba ani nedoporučil rehabilitaci, což by udělal každý fyzioterapeut, kdybych za nějakým v té době zašel. po pár týdnech bylo po bolesti, kotník jsem mohl plně zatížil a naivně neřešil, že by něco mohlo být špatně. mírně se mi zbortila klenba a noha vytočila ven, což mi včera fyzio ukázala. při liftech začala větší část práce přebírat pravá strana. fyzio mi "polichotila", prý mám normální vzpřimovače, ne takové "salámy" jako mají skuteční lifteři :D ale levý je ve srovnání s pravým prakticky nevyvinutý. časem se objevily problémy s přetíženým/nataženým pravým bokem/vzpřimovačem a v určitých intervalech se opakovaly. počtu si v logu a začnu to dávat do souvislostí jako fyzio. plynou z toho pak i problémy se zády a špatná záda se pak promítnou do ramenou i prsou... to už jsem moc nechytal, ale chápal jsem, jak k tomu může každé neléčené zranění přispět. začnu více protahovat a dbát na techniku, pár tipů na současné problémy jsem dostal, měl bych absolvovat nějaký kurz, kde mě naučí se hýbat - dlouho jsem to opomíjel, jako málo důležité. zranění budu řešit s fyzio, je nezbytně nutné je správně doléčit. a to vše proto, abychom mohli s Magumim zvedat až do šedesáti, jak jednou říkal :) v opačném případě říkala fyzio, že spěju dříve či později k vážnějšímu zranění, které mě vyřadí na dlouho z mého oblíbeného sportu.

sorry, že je to dlouhé, ale pokud máte nebo jste měli drobné problémy, řešte to, nechte se třeba zkontrolovat v "servise" jako já, jestli je geometrie seřízená, jak má být ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No paráda, to si ma jednak potešil, že to riešiš, jednak vydesil, lebo viem, čo ma čaká

Ale aj tak si frajer, ťahať mŕtvoly len s jedným vzpriamovačom, to keby si mal oba, padali by dvojnásobné váhy!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...ale nema salamy jak liftery, to muselo zaboliet
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to tak čtu, tak příčina problému je stejná jako u mě, jen tobě to vyústilo do zad a mě do třísla....ach ty kotníky....
Přeju pevné nervy a vytrvalost při kompenzacích ....já už to aktivně řeším cca 2 měsíce, a jsem možná tak na půli cesty...je to opruz, když se něco pokazí a navíc, když to člověk dlouho přechází, pak se to začne řetězit a jsou postižený i další partie...opravit to všechno je pak pořádná makačka...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
No paráda, to si ma jednak potešil, že to riešiš, jednak vydesil, lebo viem, čo ma čaká


co by tě čekalo... seš perfektně symetrický, mobilní, dřepy děláš atg, taháš jak Atlas, žádná zranění, protahuješ, vzdělaný lifter :)

decarabas napsal:
Ale aj tak si frajer, ťahať mŕtvoly len s jedným vzpriamovačom, to keby si mal oba, padali by dvojnásobné váhy!


však až ho opravím! jenom ještě nevím jak...

Turakam napsal:
...ale nema salamy jak liftery, to muselo zaboliet


ani ne zase vím, jak cvičím a co zvedám a že při téhle váhovce tam žádné extra zahuštěné svaly nevyrobím

Scheila napsal:
Jak to tak čtu, tak příčina problému je stejná jako u mě, jen tobě to vyústilo do zad a mě do třísla....ach ty kotníky....
Přeju pevné nervy a vytrvalost při kompenzacích ....já už to aktivně řeším cca 2 měsíce, a jsem možná tak na půli cesty...je to opruz, když se něco pokazí a navíc, když to člověk dlouho přechází, pak se to začne řetězit a jsou postižený i další partie...opravit to všechno je pak pořádná makačka...


jenže Tys na to chytře přišla o dost dříve... já ještě budu muset zjistit, jak ten levý slabý vzpřimovač kompenzovat, na to se v rámci té jedné session nedostalo nebo jsem si to nezapamatoval, ale jinak to bude nadlouho odnaučit zesílené partie, aby přebíraly práci za ty oslabené a ještě rozhýbat všechno, co je zkrácené :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

23. března 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W2

MOBILITA 25 minut, všechno poctivě

Čelní dřepy:
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
1x 100 kg
1x 120 kg
1x 130 kg, Dmin
1x 140 kg, záda :/
1x 150 kg, opasek, záda :/
1x 155 kg, záda :/
- záda nedrží, tak to balím, žádné shazované série

Bench-press:
osa
5x 60 kg
3x 80 kg
1x 100 kg
1x 110 kg
1x 120 kg, Dmin
1x 125 kg
- pořád nemůžu zatížit prsa, k tomu se začal hlásit levý vnitřní loket, že je přetažený, obě předloktí předstírala, že jsou namožená, nevím z čeho, taky to balím

Váhovka: 96.2 kg, opasek 4. dírka

nešloto a jít tahat už jsem vůbec neměl chuť, jsem zvědavý na příští týden, jaký bude ve srovnání s tím prvním, když teď nejedu žádné objemy, zda to půjde nějak znatelně silově dolů. pak mi to nabourají velikonoce, no a na konci čtvrtého týdne opět vyhodnotím, jak se to zdravotně pohlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26. března 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W3

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (low-bar, paused)
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg
1x 160 kg, Dmin
1x 170 kg
1x 180 kg , opasek
3x 160 kg
3x 160 kg, RPE 8
- až do 160 se zespoda zvedalo velmi příjemně, pak už těžké, proti W1 zlepšení

Military press:
osa
3x 40 kg
3x 50 kg
1x 60 kg
1x 70 kg, Dmin
1x 80 kg
1x 85 kg
5x 70 kg, amrap
- jenom jsem si potvrdil aktuální maxko a přihodil jednu drop-back sérii, dnes míň času

Váhovka: 97.1 kg, opasek 4. dírka

zdravotně se dávám dokupy, tak to musím zaklepat, záda se při tom minimálním objemu postupně zotavují, prso zase otestuji ve středu, ramena se střídají, ale omezují jenom mírně, tak snad sice pomalu, ale půjde to dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28. března 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W3

MOBILITA 25 minut

Dřepy: (high-bar, paused)
osa
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg
1x 150 kg, Dmin
1x 160 kg
1x 170 kg , opasek
3x 150 kg
3x 150 kg, RPE 8
- vše komfortně, těžké váhy už pomalu, inspiroval mě včerejší Pajasův zápis, i když on už to měl jenom doplňkově a delší stopky :)

Bench-press: (stopky)
osa
5x 60 kg
3x 80 kg, to nepůjde, levé předloktí je uvařené :/
1x 100 kg
1x 110 kg, Dmin
1x 120 kg
5x 100 kg
- chtěl jsem otestovat prso, ale limitovalo levé předloktí, které mají zřejmě na svědomí dřepy... úzký bezpalcový úchop na high-bar je příjemný, ale asi devastační :/ zkusím dát benče jako první.

Váhovka: 96.4 kg, opasek 4. dírka

páteční a pondělní trénink vynechávám, jedeme s partou do Jizerek, příští trénink ve středu za týden a buď budu odpočatej... nebo spíš ne ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: