Arnie_one VI: důchodce v akci :)


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arnie_one VI: důchodce v akci :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Arnie_one VI: důchodce v akci :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 7:04 pm    Předmět: Arnie_one VI: důchodce v akci :) Odpovědět s citátem

Čím začít a neurazit :)
Je toho hodně co se stalo, prakticky od roku 2013 nevedu log a ani nebyla možnost cvičit, vždy byl nástřel 2x v posilce a tím to skončilo. Věk tluče na vrata a stáří se hlásí, pomalu čtyři křížky (Jestli ještě žije Ewitch pošle mě v duchu doprd... )
Už tady asi nikdo koho znám není, každopádně jsem se dostal do fáze kdy je potřeba si to psát, aby měl člověk zpětnou vazbu. Moje "nové" cvičení se torchu zaseklo a je potřeba to rozhýbat, log vždycky byl i moje malá motivace se na to nevsyr...

Začal jsem znovu civčit zhruba v na konci Ledna, váha v té době byla 118kg a prakticky 5 let bez cvičení.
Největší problém a hybná síla do cvičení byla moje záda, chytil jsem neustálého housera a moje záda zeslábla tak, že už jsem se ráno nebyl schopen ani postavit na nohy. Lepší se to ale trvá to neustále a prakticky mě to limituje všude, nic pořádně ze země nezvednu, posicle upadnu jak hruška s tím, že se mě seknula záda, je to taková tragikomedie. Svaly mají pamět a to se dá potvrdit, jen to vše okolo se řítí doprde... protže stáří člověk neoser.
Tedy největší problém záda, která se zlepšila, ale není to stále ono, dál mám něco s ramenem levým, které mě vyskakuje bosetivě až do předloktí, prima věc, když neudržíte sklenku, kdyby jen vody, takhle je to smutný příběh.

Sice píšu jakej jsem lazar, ale za tu dobu je aktuální váha 110kg a cíl je jít min na 100kg napravit rameno a hlavně záda.
Nebyl bych to já, kdyby se mě zase dnes něco nestalo. Celou dobu jedu pouze JR a na osu jsme nešáhnul, dneska, ale byla dvě hovádka v posilce (Strongman) a já jsem si řekl, že si dám po tak dlouhé době bench, vše šlo hladce až d o150, potom u druhé séerie 160 mě něco píchlo v levé koze a byl konec, alespoň, že už ty váhy tak nehoním a prostě jsem trénik skončil.
Snažím se jako airobku 3x týdně setrvat na pásu 30 minut, abych to torchu rozhýbal. Začal jsem i s PP/PC tady je to ale žalostnej stav, kde mě limitujou záda a víc jak 80 nevyhodím, potom už to není tak špatné až zase na to poooo... rameno, který bolí jak čert :)
No ještě se k tomu lehce přidalo srdce kvůli astmatu a mám obousměrnou srdeční aritmii.

Trénik je zatím takový uni, snažím se jet kruhově i kvůli času, abych tak nějak projel vše, není to žádná hitparáda, ale snažím se, je to cca 2 měsíce a uvidíme kde to bude za další 2 měsíce
Jídlo se snažím dodržovat hodně stejně, jako doplňky čím je člověk staší tím mu jde to jídlo hůře strávit. Snažím se tak nějak spíše hlídat jídlo každé 2,4 H a moc bílkoviny a sachry nepočítám. Spíš se snažím sachry omezovat na minimum protože je kde brát.

Co si budeme povídat ono od senilního ajťáka není co očekávat.No bude spusta veselých zážitků se mnou :)
No a nyní již moje žena se kteoru jsme již téměř 18 let, ale manželé 1,5, mě dokopala chodit do posilky s ní, takže prakticky já jí dělám sparinga (já ne ale hodný pan Ráďa Kosek) a ono to vypadá, jako když se připravuje na nějakou soutěž :)

Tedy zdravím všechny mrtv.. eh staré známé, kteří už tu beztak nejsou (Turek, Luster, Ewitch, TomK, Judson, Mirus, Madball, Magumi, Oddo, Balbi, Dragon je mrtvej to vím, Draper je mrtvej, Guru taky určo mrtvej, to vím a další na který jsem zapoměl)


Naposledy upravil Arnie_one dne ne březen 18, 2018 7:43 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Tě! Jsem rád, že se opět vracíš, budu sledovat a přeji, ať se daří, zdraví drží a vše se postupně zlepší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velký bratr všechno vidi.

Ahoj Arnie. Jsem tu, ale jsem teď ještě víc k hovnu než Ty, tak snad Tě to potěší. Pokouším se teď o nějaké zmrtvých vstání, ale rok od roku je to těžší a těžší a starý šrámy se ozývají víc než kdy dřív. Možná, pokud to už bude něco málo ke čtení, začnu zase zapisovat taky. Držím palce, ať u toho vydržíš.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty vado..
S tema zadama si budem asi vzajemne notovat.
Pred par lety, bylo obcas obdoby, kdy me neco bolelo a omezovalo. Ted je obcas doba, radove tydny, kdy je vyjmecne vse v poradku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2018 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej borec, vitaj, ja som tu stále, makám stále, snažím sa posúvať stále, pôjde to to aj u teba, si pracant, tak to pretavíš aj do gymu a nie že tu o tebe bude o týždeň zas ticho, jasné?!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

:) Tak to jsem nečekal, že tato zázračná squadra ještě žije. Svět se v prd.... obrací, samej důchodce to tu je :)
Jinak změnil jsem posilovnu, Orlovna co si pamatuju se nedala, provozního bychm usel prohodit dveřma a to sjem kliďas. Takže nyní BestFitness ZR.
Bohužel tam, kde dělámn posilvny neznají a to asi v okruhu 50km není nic, vůbec nic.

Airobka + kozy




Rovný bench
Poprvé za 2 měsíce co jsem začal cvičit. Je dobré, že u toho moc necítím to špatné levé rameno, bolest vystřeluje až do předklktí. Doktoři jsou kok..i nikam nejdu!
10x60
10x80
5x100
3x105
2x110
2x115
2x120
2x130
2x140
2x150 - u Druhé mě píchlo v koze konec.

Ani, když se hodně rozcivčím neleiminuju to. Osobně si myslím, že to je moc rychle a po 5 letech si ty úpony a šlachy zvykají o hodně hůž než svaly. Ty jsou ok, ale zbytek těla zasotává. Svalovou paměť prostě nemá tělo i na ostatní lidské komponenty.


kód:

Jídlo volnější den.
ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2018 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klidně se někdy na Orlovnu stav, má to teď někdo novej, já to tam přeskládané, je udělaná jakoby část na stroje a část s činkama, má to své výhody i nevýhody. Opět začali chodit pardálové typu Vokoun apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnie_one


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20.03.2018


Není vůbec špatné si číst starý log, aby člověk věděl co fungovalo a co má opět smysl, žařadit do téninuku.
Takže na moje bolavé tělo jsem vyčetl, mě pomohl Diclofenac, konečně dejchám a žiju, včera první trénink, který byl dle mých představ, bez sykavé bolesti komplet ramena a předloktí. Dnes mě poprvé po 3/4 roce ráno nebolela záda, to je úplně nejlepší.

Airobka + biceps/triceps

Airobka
pás 3 km

Biceps
hezké zvednout JR jendou rukou aniž by utoho člověk se pos... bolestí v ramenu a předloktí
JR ve stoje
10x10
10x12,5
5x17,5
5x22,5
5x25
5x30
5x30
3x35
za sebou 4x30 4x25 5x20 5x17,5 5x12,5

Scotovka
10x15
5x5x20

Protisměrky
2x10x15

Triceps
konečně jsem mohl dělat shyby na bradlech
5x10xjá

Kladka - Nadhmat
20x55
17x55
17x55
17x55
Něco musím vymyslet víc se tady nedá dát

Podhmat
8x55
8x55
6x55

kód:

Jídlo volnější den.
ráno 8g Glutamine
3 vajíčka šunka
40g protien po cvičení 5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku
rýže + kuřecí
rýže + kuřecí
racio
rýže + kuřecí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2018 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomK, ty starej pardále ty si nedáš pokoj, ani na starý kolena :ú To stejný ty Judsone, prostě tahle stará škola a pořád to železno budou zvedat do konce života.

22.03.18

Diclofenac zabral, po dvou dnech přestala záda bolet, nevím čím to bylo, jinak s ramenem a zapestim a zadama jsem bojoval 3/4 roku.

Airobka + PC/PP + zada + protahování


Pás
10 minut na zahrátí 1km

PC/PP
Konečně lepší trénik, by jsem červenej až do konce tréninku, na poprvé to udejchat celkem hukot pro mě.10x80
1xPC a PP10x50
1xPC a PP10x60
1xPC a PP5x70
1xPC a PP5x80 - super letos jsme se na to nedostal, za všechno mohla záda
1xPC a PP5x90
1xPC a PP5x90
1xPC a PP5x90
1xPC a PP5x90
1xPC a PP5x90 - tady sem uz potil krev a mel problem locknout lokty na hoře, poslední podržená 10sec.
Pro mě opravdu náročné, šílená airobka. Bylo to ale lehké na zvednutí ze země, ale nemá cenu blbnout nebo se něco stane. Koza levá vystřeluje bolest, takže tam jsem ji asi natrhnul nevím, každopádně to bylo lehce limitující.

Záda
Kladka za hlavou
váhu už si nepamatuju šlo to postupně až na všechny cihle 5x6

Kladka před hlavou
Opět na procvičení váhu jsem nekontorloval 5x8

Potom jsem byl vyflusanej a šel se protahnovat, to mě poslední dobou hodně pomáhá se do toho vrátit. už si v kleče lehnu na záda :)

kód:

váha 111kg
Doufám, že po pásu a těhle náročnejším cvičení to půjde dolů nějak se to nechce za měsíc pounout dál
Musím postnout fotky a míry, bohužel tentokrát jsem se na začátku němřil, váha bla 15 Ledna 118kg


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
Vajíčka3 + šunka
žitný chléb 70g šunka + sýr
50g rýže kuřecí
žitný chléb 70g šunka + sýr
50g rýže kuřecí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2018 7:04 pm    Předmět: Arnie Odpovědět s citátem

Ahoj stále žiju, jen už tu nepřispívám, ale chodím sem denně na ronnie. Stále cvičím, makám denně tréninky a kardio když necvičím. Držím pěsti do návratu, budu sledovat tady zápisky.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 6:26 pm    Předmět: Re: Arnie_one VI: důchodce v akci :) Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Jestli ještě žije Ewitch pošle mě v duchu doprd...


... nebój žiju, stále sem chodím a zvedám, takže Tě tam můžu poslat i písemně ...

já vím, že líp už bylo, ale je fajn že jsi tu a chceš s tím něco dělat, protože zas tak špatně být nemusí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ewitch no já se koukal, že pořád vypadáš k světu a zvedáš víc, jak já, takže se prtakticky nci pro mě zásadního nezměnilo :)

27.03.18

Tak ve čtvrtek po PC/PP sem padnul teploty horečky napytel počasí, musel jsem dát pauzu a asi mě to v tomhle věku i prospívá.
Chtěl jsem jet prsa, protože je orpavdu flákám ale nedalo se to, hned u 60kg druhý opáčko mě ta levá koza zase prdnula, takže se na prsa prostě vykašlu, limituje mě ta bolest poté u všeho, shby nešli jet, blbebej biceps taky ne.

Airobka +triceps+biceps + protahování

Bestfitness je snad už jediná posilovna v ZR, je k prasknuti plná a když člověk nejde dopoledne nemá si šanci zacvičit. Po nemoci tedy lehce jen ruce, ono prostě nic jiného nešlo jet a co lidi vymýšlí za kraviny za cvicky a jak u toho řvou, já jsem už na tuhle dobu asi fakt starej. Borec se chytne o hrazdu veme 5kg činku a nějak s tím vybočuje a pak na druhou ruku, takže totál zabraná věž. V tílku po posilce lítaj 50kg vyžlata flákaj na zem s 15 JR, už mě to sere, já sem vždycky slušně položil i 68 na čistý parkety. Samej namyšlenej smrad je to v posilovně, vymýšlí cviky na píč.... a nikdo už nevidí člověk jet zákaldní cviky. Čest vyjímkám a to jsou kluci od Radka Koska, ty zase nejedou nic jinýho než MT a nohy :), takže kdykoliv přijdu tak slyším dnes pojedu nohy a druhej zas ti poteče z rypáku červená .:) jo to se dobře pojede :)

Pás
25 minut 2,5Km

biceps
to nemá cenup psát
JR ve stoje 10/15/22,5/25
scotovka 5serii x neco
JR v sede

tricpes
Na pikaču s tou kozou
shyby 5x5 já fakt ot bolelo

kladka nadhmat
17x55
20x55
22x55
20x55
20x55

podhmat
15x45
10x45
10x45
Lana a JR za hlavou

kód:

váha 110,2kg - měsíc se to nehnulo a teď ano o kilo, takže těžko říct, jestli na to k airboce má i vliv těžký trenik s PC/PP, budu zařazovat asi častěji.
Stále máme cíl 100kg a potom spíše taky hledat svaly kde sou.


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
Vajíčka3 + šunka
žitný chléb 70g šunka + sýr
těstoviny + vepř
těstoviny + vepř
těstoviny + vepř
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2018 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začátek tréningového zápisu se slovy - Diclofenac zabral - mě celkem dostal
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2018 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson: No jo lípe už bylo :)

29.03.18

Uplně jsme tedy prestal cvicit prsa, nejde to, nejhorsi je ze udelam dva cviky cehokoliv a hned se ta bolest dostavi zpet dnes u PP/PC hodne limitujici hlavne u PP.

Airobka + PC/PP + zada + protahování


Pás
20 minut na zahrátí 2km

PC/PP
Sílu jsme cítil ale ta koza to je fakt limit, stále také trochu rameno a levé předloktí to hodně, vypadá to jak když mám nějkaý zánět, těžko říct nejsem doktor a těch se bojím, našli by mě třetí tuku a nebo vymyslí novou nemox.
1xPC a PP10x50
1xPC a PP10x60
1xPC a PP6x80 - Velmi lehké, překvapení
1xPC a PP5x90 - už jsme cítil prso, ale bylo to paradoxně lehké ze zemně i nad hlavou
1xPC a PP3x100 - super, ze země to šlo dobře nad hlavou to taky nebylo tak těžký, jen ten limit, 10sec nahoře poslední
1xPC a PP3x100 - poslední locknout s problémem, poslední 10sec nahoře
1xPC a PP3x100 - jen tak tak jsem to přemístil a potom už to šlo

Záda
Kladka za hlavou
3x10x45 - tady u stahovná mě málem koza upadnula

Kladka před hlavou
3x10x45

kód:

váha 110,00kg
Zajímavý dnes o 500g měně, najednou se to tělo rozjelo, 109,9 psát nebudu :) Pokud začalo tělo co má, mohl bych mít těch 100kg do léta.


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
Vajíčka3 + šunka
protien po cviceni
špenát, brmabory, 3vajicaka- je zelenej čtvrtek :)
50g rýže kuřecí
žitný chléb 70g šunka + sýr
50g rýže kuřecí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2018 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.03.18

Airobka + biceps/triceps + protahování


Pás
28 minut 3km

Biceps
JR ve stoje
10x12
10x15
5x22,5
5x25
5x30
3x35
5x30
5x25

Scotovka
10x15
10x25
10x25
15x25
10x15

Triceos
shyby hrazda
Nebolela koza sl oto v pohde, chtelo by to zatez
10xjá
10xjá
25xjá
20xjá
20xjá
15xjá

kladka nadhmat
5x15x55

kladka podhmat
3x10x35

kód:

váha 109kg - paradicka, se to konecne zacalo hybat smerem dolu.Každopádně tentokrát nepojedu pod 100Kg, an teto vaze se chcic zastavit a zacit predelevat tuk na svaly, pokud to tedy pujde.
Zacinam se v pohode i pritahovat na hrazd i na siroko, tak pokud budu mit jeste o 10kg min pujde to o to lepe.


kód:

ráno 8g Glutamine
5g BCCA v průbehu tréninku a 5g po tréninku + 20g protein
Arnošta že :)
takže totál volný den, den a včera zelené pivko, dneska také, tak zítra se půjde na pás 40min a břicho.


Po zelené ..........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arnie_one VI: důchodce v akci :) Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: