Zápis kol do TP



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zápis kol do TP  Úvodní stránka -> Ostatní -> Zápis kol do TP
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2018 8:50 am    Předmět: Zápis kol do TP Odpovědět s citátem

Zdarec,
chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte jak to chodí, když si chci nechat zapsat novej rozměr pneu do TP. Ve velkým TP mám jen jeden rozměr a chtěl bych větší kola ... určitě na to auto jdou větší :D ... to se zajde s tím typovým listem na registr vozidel ? ... díky moc
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2018 2:19 pm    Předmět: Re: Zápis kol do TP Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Zdarec,
chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte jak to chodí, když si chci nechat zapsat novej rozměr pneu do TP. Ve velkým TP mám jen jeden rozměr a chtěl bych větší kola ... určitě na to auto jdou větší :D ... to se zajde s tím typovým listem na registr vozidel ? ... díky moc


Ahoj. Pokud kupujes kola nova, neni to vetsinou problem. Potrebujes jen potvrzeni na typovem listu od dovozce, prodejce, ze jsou kola schvalene pro Tve auto. Pote zajedes na technickou, kde Ti technik musi potvrdit montaz. Take se zapisuje do typoveho listu. Pozor, tady je mensi zadrhel. Spravne bys mel auto mit na tech kolech, ale nesmis tam na nich dojet. Tzn. privezt tam auto na podvalu. Technik Ti to zkontroluje, potvrdi a pak uz na registr. Platil jsem za vsechno do 1000 kc, uz nevim presne.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tehle fetiš velkých kol nějak nechápu. Jo pokud je to nějaké statusové nebo speciální auto jako hip-hoperský low-rider, ale pro nějaký rodinný daily driver??

Minusy:
- pravděpodobně horší jízdní vlastnosti (v továrně vědí nejlíp na jaká kola je to auto navrženo a roky testováno)
- potencionálně vyšší riziko nehody a poškození auta
- vyšší cena kol a pneu

Plusy:
- "jiný" vzhled
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2018 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když ono to auto na těch 17" vypadá divně :) ... a s 18" to pořád nebude žádnej kostitřas - z výroby ho dokonce dávaj i na 19", takže žádnej fetiš :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zápis kol do TP
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: