Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2018 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press - intenzita:
1x10x60kg
1x5x100kg
5x5x115kg všetko stopky
https://www.instagram.com/p/BhvOfSgnbJa/?taken-by=pete_mad_lennack

Incline jednoručky:
3x10x30kg v dobrom tempe s krátkou pauzou

Drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x3x100kg
3x10x130kg belt on

Príťahy s oporou hrudníka:
3x10x100kg

Zhyby:
3x5xCarabas

Military press:
1x3x50kg
5x3x70kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Rýchly svižný tréning jak zo žurnálu (skoro dve hodiny ). Benche išli jedna radosť, s krátkymi pauzami medzi sériami sa to pekne zvládalo.
Pracovné série s poctivými stopkami, incline to pekne dopumpovalo. Síce malé váhy, ale takto mi to zatiaľ sedí, je to len doplnkový cvik, ktorým naháňam krv do mojich hustou srsťou porastených titties.

Drepy ah ah mamo moja. Po pondelkových trojkách som bol príšerne tuhý. Nie že by nebola sila, ale rozhýbať tie zhrdzavené staré prevody a nenamazané zaprášené ozubené kolesá trvalo prvé dve pracovné série, všetko drhlo a škrípalo a bolelo. Tretia séria tradične najlepšia a bezbolestná Včera som mrkol na Vlkove video a pripadal mi teda o dosť dynamickejší a pohyblivejší ako moje pavučinami pokryté pahýle, čo hrdo volám nohy.

Ako som avizoval, som pussy a tak som vynechal DL a nahradil ho nejakými pumpičkami chrbta. Ale dobre to padlo, ešte v piatok to tak nechám a jak sa zregenerujem, môžem v deadliftoch pokračovať radostne ďalej. On spodok beztak dostáva hodne na prdel aj pri drepoch.

Inak včera sa neprihodilo nič extra zaujímavé, akurát Žulatína sa stáva opäť Žulou, asi je single Takže šírila okolo seba svojími legínami veľké dobro a keď robila hip thrusters, v gyme náhle zavládlo brutálne pohrebné posvätné ticho, do ktorého sa ozývali len jej inšpirujúce vyčerpané vzdychy

Než ma ale stihla navnadiť a naladiť na intímnejšiu strunu, všimol som si na páse natriasavo behať tak 18 ročnú 90 kilovú dievčinu, ktorá si veľmi sebavedomo vzala elasťáčky s tangáčmi vespod, ktoré žiaľ na riti silno presvitali a odhalili tak trasľavé mäkké veci plné záhybov a zákutí, ktoré ma okamžite schladili a aj keby mi Žulatína robila lap dance, už by som sa nenakopol
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x10x80kg
3x15x107,5kg

Pendlay rows:
5x5x100kg

T-bar:
3x10x55kg

Bench press :
1x10x20kg
1x10x60kg
3x15x90kg

Zhyby :
3x7xCarabas

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Pohodička na konci pracovného týždňa.
Vzhľadom na to, že mŕtvola sa dnes nekonala, najťažšie boli drepy. Ale nakoniec vlastne ani nie. Nasypal som to tam hodne rýchlo a až na pľúca to nebolo vôbec náročné. Jooo, nohy to napumpuje riadne,ale bezpečne zvládnuteľná záležitosť.
Potom chrbát, pri tých pendlays nebola úplne čistá technika, ale to som si vynahradil T tyčou. Tam som ubral váhu, spomalil pohyb a pekne to hore stláčal, umrel mi chrbát a to ma čakali ešte zhyby.
Bench napohodu, v poslednej sérii už mega pumpa a začalo to tuhnúť, asi sa ešte ozvali tlaky so stopkami spred dvoch dní, ale tie tri série vyšli akurát.
No a potom zhyby a brucho.

Inak nič zaujímavé v gyme, dnes úplná nuda, zato ma ráno o siedmej upútali v obchode veteráni pri pokladni. Zatiaľčo ja som si poctivo kupoval šunku a syr, prvý borec si popýtal malú fľaštičku s vodkou, aké dávajú v lietadlách. Druhý nemeškal a vzal si rovno tri podobné kopaničiarske slivky. Tretí sa nechal vyhecovať a rovno kúpil dvojdecku ploskačku borovičky. A takto zásobení šup šup pred krčmu vedľa, kým otvoria To už musí byť kurva stav, keď si o siedmej ráno kupujú chlast, aby prežili päť minút do otvorenia krčmy, v ktorej presedia celý deň
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera Dominikov narodeninový tréning. Hromada sérií ramien a rúk,takže dnes slušná svalovka od ramien po zápästia.

Dned 10km kočíkovania a tuhnú mi nohy. Zajtrajšie ťažké drepy asi moc dynamické nebudú
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2018 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


Dned 10km kočíkovania a tuhnú mi nohy. Zajtrajšie ťažké drepy asi moc dynamické nebudú
Ano, tomuto hovorim poctive kocikovanie. Na stacionar si po nom ani nespomenies. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 24, 2018 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x3x160kg
5x3x180kg
https://www.instagram.com/p/Bh8JVPSFmsv/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x100kg belt on

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x10x100kg

DL klasika:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x5x150kg

Military press:
1x3x50kg
3x3x70kg

Zhyby:
5x5xCarabas

AB wheel:
3x10

Hodnotenie tréningu: Po únavnom víkende únavný tréning. Ale kupodivu drepy šli oveľa lepšie ako minulý týždeň. Ošahal som si vyššie váhy v 5 sériách a bolo to dopohody. Pred tréningom som makal na mobilite členkov, stále mám buttwink a toto by mi mohlo pomôcť. Ale fakt ma to pozitívne naladilo, kolená neboleli, trieslo len trochu a chrbát držal, takže spokojnosť. O také dva týždne zas trochu prenastavím tréning a skúsim pridať váhy a znížiť objem (mimochodom tento tréning s vyšším objemom mi chytil dobre, bola to pre telo pozitívna zmena, z pása som schudol, brušáky vyliezli a váha sa stále drží na 93 kilách. Vizuálne som zlepšil hlavne nohy a hrudník a v neposlednom rade prestalo bolieť rameno aj kolená).
Čelné drepy som preletel doslova za 5 minút, lial zo mňa pot, v gyme bolo aj tak vlhko a dusno jak v pralese, takže po chvíľke som vyzeral jak vodník.
Bench takisto svižne, ale to je len pár sérií - ale cítil som ešte sobotné pumpičky ramien a tricákov Takže úplne bez námahy to nebolo.
No a po týždni deadlift. Šlo to fajn, ale zospodu ťažké, lebo nohy som mal už riadne rozbité. Ale inak fajn, aj s takouto miniváhou sa dokážem slušne rozbiť, ešte keď sa pokombinuje s ťažkým drepom.

Štúr má vodu v kolene, ale menisky OK, skúšal drepy a 120ky drepoval 5x5, čiže hodne slušné, vyzerá to na veľký návrat
Ale nie taký, ako má Sebedeštruktor, ten vyhlasuje, že drepuje 5x6x240kg v diéte, hoci to nikto nikdy nevidel a že ho to robí najsilnejším borcom v republike. Tak ako, prečo nie, no, internet znesie veľa...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út duben 24, 2018 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Sebedeštruktor, ten vyhlasuje, že drepuje 5x6x240kg v diéte, hoci to nikto nikdy nevidel a že ho to robí najsilnejším borcom v republike.

Třeba si to jen zle pochopil, on teď jak bere ty americké prohormony a SARMy, tak mu přeplo a uvádí všechny váhy v librách :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 24, 2018 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
decarabas napsal:
Sebedeštruktor, ten vyhlasuje, že drepuje 5x6x240kg v diéte, hoci to nikto nikdy nevidel a že ho to robí najsilnejším borcom v republike.

Třeba si to jen zle pochopil, on teď jak bere ty americké prohormony a SARMy, tak mu přeplo a uvádí všechny váhy v librách :)


Tak ako preplo mu určite, ale používa kilogramy Je to skromný chlapec, darmo, som zvedavý, ako uspeje na tej súťaži, možno mi vytrie zrak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2018 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x115kg stopky

Decline JČ:
3x10x40kg

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x10x100kg
3x10x130kg belt on

DL z deficitu:
3x6x120kg

Pendlay rows trhovým úchopom:
3x10x60kg

Military press:
1x10x20kg
1x5x40kg
3x3x70kg
https://www.instagram.com/p/BiBSFv0gIof/?taken-by=pete_mad_lennack

Bruch:
3x10

Hodnotenie tréningu: Celkom únavný tréning. V gyme dusno a horúco na padnutie, slnko si to tam jebalo krížom cez veľké okná, takže som bol po chvíli mokrý medzinožie 12ky na koncerte Justina Biebera.
Bench je ľahký, ale dlhé stopky tomu dodávajú zaujímavejší rozmer A keď píšem dlhé, myslím dlhé. A pauzy pre zmenu krátke.
Decline tlaky som nešiel... no ty jo, naposledy hádam ešte s Vadikom, keď bol slobodný a veľké uši mu viali popri hlave, keď šťastne behával po slnkom zaliatych lúkach, nezaťažený manželstvom, tak som nevedel, čo čakať, nakoniec som si s tými 40kami pohadzoval a keby som vedel ako na to, asi s nimi žonglujem. A pumpička tiež parádna
Drepy v tomto objeme tradične hnus. Ale jak sa mi ich nechcelo robiť a potil som sa lesklo a mastne ako Hulk Hogan v saune, šli fajne ľahko a technicky, nič nebolelo ani neťahalo. Poslednú sériu som okašľal nejaké predýchavanie a snahu o prekysličenie mozgu a proste som to tam nastrieľal v jednej sérii jak samopal. Nohy umreli a ja len veľmi tesne nie.
Na military som zhodil ulepené tričko, beztak sme už boli v gyme sami a navyše som sa cítil ako tuniak vo vlastnej šťave. Je to len trápnych 70 kilo,ale po benchoch som si celkom mákol.

V poslednom čase sa so mnou všetci v gyme chcú hrozne rozprávať. Neviem, či som stratil svoj hrozivý výraz, alebo som netušiac ako prekonal hranice mojej vlastnej osobnej bubliny a vstúpil do iných bublín, ale každú chvíľu po mne niekto niečo chce a vydáva smerom ku mne nejaké zvuky a snahu o humory. Je to rozptyľujúce, takže som zaradil fintu, čo používam doma na Sorayu. Počujem, ale nepočúvam Život je tak omnoho ľahší.

Legíny sa nekonali, len drsňák s tenkými nohami vo Venum legínkach s crocsami na nohách pumpoval bicepsy, ako keby od toho závisel jeho život

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2018 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika deadlift:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x130kg
1x1x150kg
1x1x170kg
1x1x190kg belt on
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg PR inak

Drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x15x107,5kg

Bench press:
1x10x60kg
3x15x80kg

Zhyby:
3x7xCarabas

Hodnotenie tréningu: Posledný ľahší tréning, od pondelka by som rád niečo silovejšie. Viac sérií, vyššia intenzita. Cítim sa oddýchnutý, tak môžem nabehnúť na to, čo mám rád.
Včera sme to nehrotili, pred "silovkou" (úvodzovky sú tam naschvál, neplánujem žiaden skutočný program) som chcel zistiť, ako je na tom Rišo s maximálkami. Ako chlapec z dediny, čo má dlane dvakrát väčšie ako Štúrove dievčenské zamatové ručičky má silu ako kôň, ale z toho sa trochu nejasne určujú percentá pre pracovné série
Takže pri váhovke okolo 85 kilo sa mu podarilo po 4 týždňoch viacmenej pravidelného cvičenia, bez bandov, či opaskov, stále s dobrou technikou (nedovolil som mu ísť vyššie, keď už som videl, že sa technika začína bortiť) dal:
MT: 140 kilo klasikou, 150 už nešla, ale to prehral v hlave
SQ: 125 kilo s rezervou
BP: 90 kilo s rezervou

Plus zlepšil zhyby z nejakých 3 na 6, takže zatiaľ je spokojný, sľúbil som mu, že sila pôjde hore, tak som sám zvedavý.

No a teraz teda ku mne - ako som písal, nehrotil som to, dal som si klasikou nejaké jednotky, lebo som netušil, ako na tom vlastne som. Klasiku som necvičil dva roky, až teraz v poslednom čase a to som sa do váh teda nehnal. Než som s klasikou sekol a prešiel na sumo, mal som potiahnutých zhrbených ohavných 200. Včera 220 s rezervou a technikou úplne dopohody. Verím, že preohavných 230 by som tam vyrval a to som sa na to ani moc nepripravoval. Takže mám radosť.
Drepy ľahké ako vždy, prvé dve série ako blesk, v tretej už potuhli nohy a musel som dať pauzu na dva nádychy pri 8, 10 a 13tom drepe Ale pumpa na stehná luxusná a prvýkrát v živote sa mi zdalo, že mi ozaj nafúklo z drepov nohy. Asi očný klam alebo nerealistické optimistické vnímanie samého seba.
Bench lahoda, tam nie je čo písať, ľahké, ale dobré prekrvenie. Rameno nebolí, neťahá, asi som si rehab cvikmi celkom pomohol.

Rišo, ktorého necháva chladným Rasputinka aj Žula, ktorého nenadchne sebeupnutejšia prdel v legínach, prepadol citom k Amazonke Ako správny dedinčan ocenil, že je silná ako zver, že v červenej tvári ukazuje napätie z mŕtveho ťahu a že jej výstrih vždy pekne nadskočí, keď položí činku

Kúpil som si domov jednoručku, nech môžem sem tam pumpnúť bicák, najväčšiu radosť z nej mal Judy Celý po tatovi!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 01, 2018 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
5x3x170kg
https://www.instagram.com/p/BiNMEjLgP1d/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x100kg
https://www.instagram.com/p/BiOOcrWAaGt/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - intenzita:
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
5x3x125kg uuuuf!!!

Mŕtvy ťah - klasika ľahko:
3x4x100kg

Military press - intenzita:
5x3x70kg

Zhyby:

5x5xCarabas

Brucho AB wheel:
3x10

Hodnotenie tréningu: Tak začínam svoj ďalší silovejší tréning. Nič veľké, len trošku vyššie váhy aj intenzita, nech poteším aj ego.
Drepy ľahúčke, ale nejak začať treba. 5 sérií je zatiaľ pekne zvládnuteľných.
Bench press bol najväčší problém Ako som spomínal, že som si kúpil jednoručku domov, tak som sa v sobotu nechal trochu uniesť a miliónom opakovaní som si rozhasil tricepsy aj bicepsy na kašu a potom som sa s benchom musel trochu popasovať Zospodu dobré, ale jak to mal preberať tricák, začal prúser No dobojoval som to, ale cítil som sa pod tými detskými váhami ozaj ako kripel. Budem musieť doma šaškovať opatrnejšie!
Mŕtvola easy peasy, ale na to ľahká mŕtvola samozrejme slúži.
Pri military podobné pocity ako pri benchi, ale našťastie len 70 kilo, tam ma tie drevené tricáky až tak nesrali.

V nedeľu sme si urobili rodinný výlet, výsledok:


Podľa slabých lýtok je jasné, že visím ja a brat sa teší v pozadí. So svalovkou rúčkovať incline po konári chrbtom napred bola celkom drina. Suchú kôru som si z očí vyberal ešte včera Ale pri troche šťastia bude fotka použitá pre edukačné účely, no a ako dekompresia chrbtice to tiež nebolo márne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2018 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press ľahko:
1x10x20kg
1x5x60kg
3x5x100kg stopky

Decline press JČ:
1x8x50kg
2x6x50kg
https://www.instagram.com/p/BiTSxIBgDVD/?taken-by=pete_mad_lennack

Mŕtvola - klasika stredná:
1x4x60kg
1x4x100kg
3x4x150kg

Drepy ľahko:
1x10x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x130kg

Military press - objem:
4x6x60kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Najľahší tréning celého týždňa a bolo to vidieť. Pauzy minimálne, tréning pekne svižný aj napriek tomu, že do gymu pálilo slnko, až na mne černalo a dymilo tričko, keď som sa neschoval do tieňa multipresu a nepolieval sa BCAAčkami.
Bench press samozrejme easy peasy, tak som zaradil stopky, ale nijak výraznejšie ma to nespomalilo ani neobmedzilo. Tak som prihodil na decline presse a vzal som si 50ky. Prvá séria pekných 8 reps, ale v kombinácii s krátkymi pauzami a mojou "silou" som postupne klesol na 6 Aspoň je kde sa zlepšovať - vo váhach už nie, žiaľ 50ky sú najťažšie jednoručky, čo tam máme.
Drepy boli nejaké tuhé a ubolené, kým som sa dostatočne rozhýbal, už aj bolo hotovo. Jediné plus.

Keď sme robili mŕtvoly, pridala sa Amazonka. Nesrala sa s tým veľmi a dávala si pekne do tela, išla ako robot, mlátila tam kotúčmi a činkami, až kým neskúsila maximálku 90 kilo. A zlyhala, tak skúsila ešte dvakrát, ale nepodarilo sa jej to odlepiť, tak sedela nasraná na schodoch a vrčala
Asi jej budem musieť poradiť, lebo mala príliš veľa pracovných sérií pred maxkom a krátke pauzy medzi nástupmi plus nejaké chyby v technike. Tak nabudúce sa k nej ozvem, dúfam, že mi v bojovom móde neodtrhne hlavu

Neborák Rišo si zabudol kraťasy a tak musel celý tréning odmakať v riflových Keď uvážime, že v gyme bolo ako v skleníku som mu tie zaparené pomačkané koule ani trochu nezávidel, ale dobojoval to, takže rešpekt. A aspoň vyzeral ako skutočný redneck



Dnes doma poškádlim bicepsy, aby som v lete na kúpalisku, kam určite nepôjdem, lebo je tam milión ľudí, urobil dojem.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 05, 2018 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah - intenzita:
1x3x100kg
1x3x140kg
1x3x160kg
5x3x180kg belt on
https://www.instagram.com/p/BiXQ63rgJ1x/?taken-by=pete_mad_lennack

T-tyč:
3x8x60kg

Drep - objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x130kg belt on

Bench press - objem:
1x6x70kg
4x6x110kg

A hotovo

Hodnotenie tréningu: Váhal som medzi sumom a klasikou, ale cítim, že to pravé trieslo nie je fit (adduktor). Cítim ho aj pri drepe a už ma to trochu serie. Nie je to nič kritické, nebráni v pohybe, ale bolí ma niečo, čo ma nemá bolieť. Že nejazdím sumo tomu trochu pomohlo, ale cítim to furt. Asi som si to kvalitne natiahol a čo som pozeral, taká blbosť sa hojí dlhšie.
Tak teda klasika. Pri výpočte percent (už frajersky z poslednej 220ky) mi vyšla váha okolo 175kg, ale kvôli jednoduchosti prehadzovania kotúčov so Štúrom a Rišom som to zaokrúhlil hore. Na videu vidieť, že s technikou ešte trochu válčim, na moju obhajobu toto bol asi najhorší set. Som zvedavý, ako dlho budem schopný ísť klasikou a prihadzovať, než si odpálim spodný chrbát, na čo som zvykol trpieť predtým
Holt nie je sranda byť ektomorfná palica do fazule s mizernými pákovými pomermi.
Kvôli vyššie spomínanému som si zaopaskoval telo koldokola, nech si zbytočne nedojebem ešte niečo iné. Drepy tým pádom ľahké a prefičali sme cez ne všetci traja bez problémov.
No a bench press napohodku, len sme použili tú novú chujovú tyč (Sebedeštruktor totiž vzal benchovú tyč a cvičil s ňou drepy a mŕtvoly a z tyče sa vysypali ložiskové guličky a ohla sa a celkovo ju proste vytuningoval) a trochu si zvykám. Na bench nie je úplne márna, až na to občasné pretáčanie.

Tempo svižné, pauzy sme mali len také, čo sme zhodili kotúče, odrobila sa séria, prehodili sa kotúče, séria, prehodili sa kotúče... Paráda, na konci som mohol žmýkať tričko a nejaký fetišista by sa v tej mláčke rád vyrochnil (zdravím Randa).

Zas bolo vo fitku ľudí jak na čínskej spartakiáde, chvalabohu potom sa to preriedilo, lebo sa skoro nedalo dýchať a bolo extrémne horúco. Majitelia sa vytasili s novou klimatizáciou, čo je super - nedá sa dýchať a je extrémne horúco, ale keď idete okolo klímy, ofúkne vám kĺby sibírskym dychom, že sa ešte 5 minút neohýbajú.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2018 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
5x3x170kg
https://www.instagram.com/p/BigeIfdAAzR/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x100kg

Bench press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
5x3x125kg

Mŕtvy ťah - klasika ľahko:
3x4x110kg

Military press - intenzita:
1x3x60kg
5x3x70kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Brucho:
5x10

Hodnotenie tréningu: Ťažké drepy pre tento týždeň za mnou, už len dožiť piatkovú mŕtvolu.
Spokojnosť, šlo to lepšie ako minulý týždeň. Stále válčim s buttwinkom, ale odkedy som zaradil do rozcvičky mobilitu členkov, trochu sa to zlepšuje.
Čo sa nezlepšuje je to skurvené trieslo. Nehorší sa síce, po pár sériách sa rozbehá a nebolí, ale vadí mi to.
Na budúci týždeň trojky so 180, to už bude trochu iná sranda.

Bench ooooveľa lepší ako minulý týždeň Stačilo deň predtým si nerozjebať tricáky a hneď to ide v pohode. No a potom už len mŕtvola, tá len tak na rozhýbanie chrbta, ale v kombinácii so zhybmi to stále pekne cítiť.

Hudba v gyme padla do ešte väčších hlbín otravného shitu, než predtým. Desaťminútová slučka kokotských remixov (Kiss - I was made for loving you a Eurythmics - Sweet dreams!!!!!! Ako toto mohol hudobný boh dopustiť...) ma srala a pílila uši a urážala môj hudobný vkus. Nanešťastie sa mi vybili slúchadlá a tak som si mohol a musel skutočnú hudbu len predstavovať. Do toho Rasputin, ktorý zas ošahával pomáhal nejakej cvičenkyni. Sedela obkročmo na lavici a upažovala s jednoručkami, tak si sadol tesne za ňu a jemným tlakom rúk a penisu ju spotoval.

Mňa potešili aspoň dve legíny, ktoré sa vyskytli, ale krycie mená nemajú, lebo chodia málokedy, z toho jedna so srandovným frajerom, ktorý robil trápne štvrtinové drepy, pri každom z nich zomrelo jedno nevinné mačiatko. Ale obe pozerateľné, takže by mohli začať makať poctivejšie a častejšie. Bez smutného "drepera" teda.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ľahko:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x130kg stopky

Bench press - ľahko:
1x10x20kg
1x5x60kg
3x5x100kg

Decline JČ:
3x8x50kg zlepšenie

Mŕtvy ťah stredne - klasika:
1x4x60kg
1x4x100kg
3x4x150kg

Military press - objem:
4x6x60kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Stredy mám rád, lebo sú ľahké
Začal som drepmi, lebo mi nejaký slabučký neborák vliezol na benchpress a nemal som to srdce vziať ho aj s jeho 50 kilovou činkou a odniesť ho do šatne. Dal som si teda pár ľahkých drepov so stopkami, bolo to celkom príjemné, keď som sa konečne rozhýbal a neboleli ani kolená, ani trieslo. Zaujímavosťou mojich drepov je, že absolútne nezáleží, či tam mám 60kg alebo 200kg. Vždy sa tvárim, že idem umrieť
Decline tlaky potešili, predĺžil som pauzy na cca minútu a hneď som bol schopný dať 3x8. Nemám síce šajnu, či to bude mať nejaký efekt na moje výkony, či svaly, ale aspoň mám nejaký doplnkový cvik
Deadlift tak akurát, ako sa patrí na stredne ťažký deadlift. Na hook grip mám krátke detské pršteky, na nadhmat je zas hrubá hladká tyčka, tak som musel ťahať striedavým úchopom. Čo už. Spodný chrbát začína byť utavený, ale zatiaľ ešte OK. Uvidíme v piatok na ťažkých ťahoch.
Zhyby boli výzva, lebo deň predtým som doma pri telke rozsekal na cucky bicáky miliónom zhadzovaných sérií, takže povyliezali žily a všetko a mal som svalovku, akú som na ruky ešte v živote nezažil. Tak som si aspoň potvrdil, že áno, pri zhyboch sa naozaj biceps zapája Dnes už viem ruky aspoň vystrieť a nemám miesto bicepsov oceľové lano, ale stále mám svalovku.

Do I even lift?


Váhovka niekde okolo 92kg a na moju obhajobu naživo to vyzerá mááálinko lepšie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas sa musim spytat, cim tie vahy kua tahas?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: