Energizéry (Speed8 apod.)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Energizéry (Speed8 apod.)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Energizéry (Speed8 apod.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dali by jste si energizér před dlouhým během, kdyby vám záleželo na čase ?
Ano
80%
 80%  [ 17 ]
Ne
19%
 19%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 8:06 pm    Předmět: Energizéry (Speed8 apod.) Odpovědět s citátem

Zdravim, už dlouho jsem se neptal na nějakou ptákovinu ;-)

Myslíte si, že některé energizéry (povzbuzovače ...) fungují, popřípadě které !?

Nejsem zrovna vytrvalec, a proto bych si rád pomohl (až poběžíme 3000m nebo kolem přehrady na čas ...), bude to jen jednou (max. dvakrát), ale stejně tam žádné vedlejší účinky nejspíš nebudou, ani závislost ;-) ... pomůžou mi (třeba Speed8, vim že už se tu řešil, ale stejně ...) ???

Díky moc!
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jose


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si kafe a budeš na tom stejně nebo líp.
_________________
Jde farář a šlápne do hovna.
"Hergot, hovno! Sakra, řekl jsem hovno! Do prdele, řekl jsem sakra! Kurva, řekl jsem do prdele! A seru na to, stejně jsem nechtěl být farářem!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
street


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

těžko říct, jednou sem si jeden speed8 vzal a nic, ale kámoš (fotbalista) řikal že si dal 2 před zápasem a prej to bylo cejtit, tak nevim no...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporucuju speed 8 jako je to fakt dobry dej si 2 uvidis ze se ti pobezi lip...
kafe mozna taky ale zalezi jak ses zvyklej ho pit atd. jak na tebe pusobi...

ten speed by byl pro mne jasna volba jako kava jihlavanka [/i]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
al.kompine


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na trhu jich je hodně druhů např.: GUTAR, Speed 8, UP! Energy atd. GUTAR jsem nezkoušel. Zkoušel jsem Speed 8, je to hodně silný, ale pomáhá to. Pak jsem zkoušel UP! Energy a zdál se mi asi nejlepší je podobnej jako Speed 8, ale pro mě né tak silnej. Takže já volím UP! Energy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkoušel sem gutar,dvakrát nějakej energy gel,nějakej namodralej energy drink ,speed 8 (podle letáku je to úplnej elixír života) a v podstatě mi nezabralo vůbec nic....nevim no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 6:22 pm    Předmět: brm brm brm Odpovědět s citátem

Topděfka napsal:
zkoušel sem gutar,dvakrát nějakej energy gel,nějakej namodralej energy drink ,speed 8 (podle letáku je to úplnej elixír života) a v podstatě mi nezabralo vůbec nic....nevim no


Asi ses moc nesnažil ;-)
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BigOne


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych řekl že většina těch látek co to obsahuje se odbourá při prvním průchodu játry - jinými slovy ani se nedostane do krevního oběhu... natož do mozku

DMAE - četl jsem nějakou studii kdy to podávali krysám v 10* vyšších dávkách než má speed8 a ještě k tomu i.v. a mělo to efekt po několika měsíčním podávání

nicméně neříkám že to někomu nemůže šlapat... s několika koulema a vodkou
_________________
Bleifrei? Nein, danke, nicht mehr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Energizéry (Speed8 apod.)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: