Jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry atd.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry atd.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry atd.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kam řadíte tyto připravky?
nutnost
11%
 11%  [ 10 ]
vymoženost
17%
 17%  [ 15 ]
posun kupředu, když....
64%
 64%  [ 55 ]
pro mě rozhodně ne
5%
 5%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
Brutalis


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2006 9:57 pm    Předmět: Jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry atd. Odpovědět s citátem

Zdravím... Zajímalo by mě jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry a jiné přípravky. Ja osobně je neberu a ani o tom neuvažuji. Často slýchávám od začátečníků jak podobné věci berou...
Jsou tyto přípravky nutnost, vymoženost, posun ku předu když už "vaše genetika" vám to nedovolí nebo co???
Díky za vaše odpovědi

NEW -
Vidím, že někteří za přípravky pokládají i ibalgin a lentilky... ... to je hezký...
Těší mě, že většina lidí sdílí můj osobní názor, že je to dobrá věc, ale spíše bych sáhl po kreatinu, než po něčem jiném, protože pro mě to zatím nemá smysl a bylo by to plýtvání penězmi.... i ten kreatin je zatím pro mě taková dražší "vymoženost"... ale časem (pokud budu chtít) na to určitě přide řada...


Naposledy upravil Brutalis dne po duben 24, 2006 9:10 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruda


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2006 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je strasne vseobecne polozena otazka.
Na kazdy suplement mam iny nazor.Takze jak odpovedat?
_________________
Som cool-turista!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Terminatorus


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2006 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no vetsinou jsou ten jen komercni sracky o nicem, ale takovy protein a kreatin se hodi rozhodne i pro zacatecnika a nechapu, proc se tomu vyhybat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brite


PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2006 8:14 am    Předmět: Re: Jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry atd. Odpovědět s citátem

Brutalis napsal:
Zdravím... Zajímalo by mě jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry a jiné přípravky. Ja osobně je neberu a ani o tom neuvažuji. Často slýchávám od začátečníků jak podobné věci berou...
Jsou tyto přípravky nutnost, vymoženost, posun ku předu když už "vaše genetika" vám to nedovolí nebo co???
Díky za vaše odpovědi


Je to všechno /podle mě/, až na určitou působnost kreatinu podvod.. mi stačí před tréninkem Ibalgin a kafe - působí to skvělé napumpování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaký máte názor na Kreatin, Anabolizéry atd.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: