Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 8:57 pm    Předmět: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Nazdar všichni, kdo máte v Praze problém nalézt opravdu kvalitní posilovnu, kde mají všechno co tam má být, v takovém stavu v jakém to má být s odpovídajícím prostředím důležitým pro pohodu při samotném cvičení a taky nic zbytečného a rušivého navíc. Samozřejmě za normální cenu.

Obešel jsem v poslední době několik pražských posiloven (s jednorázovým (těžce předraženým) vstupným za 100, 110, 130 Kč) a všude mi něco vadilo. Někde strašný hluk od běhacích pásů, či jiných sportovních aktivit, jinde špatné lavice, činky i stroje pro základní cviky atp. případně málo místa, nebo velký mumraj a zmatek.

Mám pocit, že většina pražských posiloven na opravdové zanícené fandy kondiční kulturistiky kašle. Zaměřují se výhradně na komerční zisk, tedy co největší rejžování peněz jak jen to jde. Nalákat do posilovny co možná nejvíc lidí ať je to kdo je to. Prostě co nejširší mix ženské, chlapy, všechny věkové skupiny, rozličné kondice ať se tam o sebe přizabijí, hlavně že platí. Podle toho vypadá i to vybavení a celkem všechno. Je z toho potom takové hlučné turecké tržiště, z čeho bolí víc hlava než svaly z dobře a kvalitně procvičeného těla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Objemák


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si udělej svoje fitko a tam si to zařiď podle sebe.
_________________
Be fat and happy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Objemák napsal:
Tak si udělej svoje fitko a tam si to zařiď podle sebe.


Díky za radu

Byl jsem ve Factory Pro na Smíchově, tam mi kromě přemrštěné ceny, která absolutně neodpovídá vybavení posilovny vadila benchová lavka a lavka, kde se leží hlavou dolů, pak motýlový stoj na prd atp.

O Hit Fitnessu na Flóře je škoda mluvit, tam je takový randál a zmatek od všech ostatních sportovních aktivit, že jsem na konci měl zalehlé v uších jak po diskotéce. Jednoručky absolutně debilní.

Ve Fit topu u Viktorky na Žižkově jsou dobrá zrcadla (nahoře jsou pod úhlem, tak se tam dobře vidíš ze šikmé lavice), ale je tam málo místa, benchová lavice s nakládačkou je taky na prd a běhací pás ve stejné místnosti je o ničem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli to nebude tim,ze na "vesnicich" je mensi najemne za prostory....a tvym velmi neuvazenym chovanim/jednanim ze za par penez (vstupneho)by jsi chtel fitko za vice nez miliony....
koukni po dlouhodobych permicich,je dost akci.....
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gambry


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 11:33 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Tak to se docela divím. Proč se nevyserete na celé Factory Pro, BBC a jiné pajzly a nejdete třeba do Vysočan do Hardcore? Nebo na Jarov, ul. Koněvova. Už nevím jak se to tam přesně jmenuje, ale je to hned naproti baráku policajtů. Myslím, že to je to pravé, žádné komerční záležitosti, ale obyčejné činkárny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 1:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na Chodově Fitness Star,byl jsem tam jen párkrát,ale bez problémů...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radino


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 9:58 am    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Gambry napsal:
...na Jarov, ul. Koněvova. Už nevím jak se to tam přesně jmenuje, ale je to hned naproti baráku policajtů. Myslím, že to je to pravé, žádné komerční záležitosti, ale obyčejné činkárny.


Asi myslíš Maximus...Chodil jsem tam docela často jeden čas.Posilka dobrá, ale taky se tam scházela dost "dobrá" partička...vtipy a zážitky z uběhlého dne to tam přímo sršelo, smích přes celou posilku...a vůbec některým týpkům nevadí, že se vedle nich snažíš třeba o světový rekord .
Hit Flora - tam chodím teď. Souhlasím, jednoručky fakt na prd , kolem poledne tam občas běhá paní s vysavačem a i té je občas fuk, když mi hadici málem strká až pod nohy při dřepech, to samé když nastoupí každou celou ženské na aerobik a přebíhají kolem tebe, jak na Václaváku, fakt na palici někdy, trocha větši ohleduplnosti by některým neuškodila
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pakosta
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 11:11 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Delta fitness cerny most. Mnoho zavodniku, mensi klidna posilovna, a jeslti hledas lidi zazrany do cviceni najdes jich tam spoustu. Super parta, mene lidi. Nikdo debil. Posli pm s otazkama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 7:57 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Pakosta napsal:
Delta fitness cerny most. Mnoho zavodniku, mensi klidna posilovna, a jeslti hledas lidi zazrany do cviceni najdes jich tam spoustu. Super parta, mene lidi. Nikdo debil. Posli pm s otazkama.


Asi by to tam bylo ideální, ale je to pro mě trochu z ruky, škoda.
Hledám něco rozumně dostupného ze Smíchova. Tak asi do půl hodiny cesty MHD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Objemák


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 7:58 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

honza1234 napsal:
Pakosta napsal:
Delta fitness cerny most. Mnoho zavodniku, mensi klidna posilovna, a jeslti hledas lidi zazrany do cviceni najdes jich tam spoustu. Super parta, mene lidi. Nikdo debil. Posli pm s otazkama.


Asi by to tam bylo ideální, ale je to pro mě trochu z ruky, škoda.
Hledám něco rozumně dostupného ze Smíchova. Tak asi do půl hodiny cesty MHD.


Na Smíchově máš Factory Pro.
_________________
Be fat and happy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:05 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Objemák napsal:
honza1234 napsal:
Pakosta napsal:
Delta fitness cerny most. Mnoho zavodniku, mensi klidna posilovna, a jeslti hledas lidi zazrany do cviceni najdes jich tam spoustu. Super parta, mene lidi. Nikdo debil. Posli pm s otazkama.


Asi by to tam bylo ideální, ale je to pro mě trochu z ruky, škoda.
Hledám něco rozumně dostupného ze Smíchova. Tak asi do půl hodiny cesty MHD.


Na Smíchově máš Factory Pro.


Tak tam jsem už jednou byl... (viz můj předchozí příspěvek)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pripadas mi jak barbienky co hledaji duvod proc nejit cvicit...ale je mi to fuk,ja chodim
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mi to prijde,jezismarja,tak je behaci pas ve stejny mistnosti,no a co jako?my zase mame obcas ve fitku zimu a chodej tam kreteni,kdybych se mel stehovat kvuli kazdy takovy picovine...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maroceps


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:42 pm    Předmět: Re: Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Odpovědět s citátem

Objemák napsal:
honza1234 napsal:
Pakosta napsal:
Delta fitness cerny most. Mnoho zavodniku, mensi klidna posilovna, a jeslti hledas lidi zazrany do cviceni najdes jich tam spoustu. Super parta, mene lidi. Nikdo debil. Posli pm s otazkama.


Asi by to tam bylo ideální, ale je to pro mě trochu z ruky, škoda.
Hledám něco rozumně dostupného ze Smíchova. Tak asi do půl hodiny cesty MHD.


Na Smíchově máš Factory Pro.


rsc barrandov
_________________
stagnuji . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičit chodím pravidelně, teď zatím do malinkatý firemní posilovny, ale hledám něco trochu lepšího.

Jinak se divím, že vám ten randál v některých posilovnách nevadí.
Poslední dobou jsem dospěl k názoru, že nejlepší je nějaká posilovna středních rozměrů s aerobními aktivitami někde mimo, nejlépe oddělenými v úplně jiném patře. Protože když vám do samotný posilky, kde hraje nějaká hlasitá hudba tak, aby navíc přehlušila ty hlučné motory z těch slavných běhacích pásů, řve z jiných sálů směsice několika dalších pecek, nejlépe nezavřenými dveřmi, aby se tam neudusili, tak je to lehce na palici.
Taky jak tak tady koukám všichni obdivují pouze stroje Grun. Myslím si, že jsou mnohem lepší např. Stanmark, KWP*?, aj. (ovšem TechnoGym se mi taky moc nelíbí).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: