Jak se stravujete?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak se stravujete?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jak se stravujete?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak se stravujete?
Držím 100% kulturistickou stravu.
12%
 12%  [ 12 ]
Žeru tak, aby toho bylo hodně. Na kult. stravu seru (a když se naseru, sežeru štriclu chleba se sádlem)
15%
 15%  [ 15 ]
Tak napůl, držím základy, nezacházím do detailů.
71%
 71%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 94

Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Josef napsal:
Kdyz uz sme u po tom stedrym dnu, tak by me zajimalo, kolik z vas jedlo kapra (ci jinou rybu) a jak upravenou. Tyden pred vanocema sem ryby prodaval a spousta lidi mi rikala, ze si rybu kupujou jen z tradice, nebo ji pousti....atd.
Jo, ja vcera na stedrovecerni veceri zezral pulku 3,5 kg kapra, kus amura a do jedny nemoh usnout, jak sem se prezral


My rybu nekupujeme uz leta. Vzdy mame rizky - kureci a veprove
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STAKOCMA


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera půlku 3kg kapra a dnes ho dorazím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Josef napsal:
Kdyz uz sme u po tom stedrym dnu, tak by me zajimalo, kolik z vas jedlo kapra (ci jinou rybu) a jak upravenou. Tyden pred vanocema sem ryby prodaval a spousta lidi mi rikala, ze si rybu kupujou jen z tradice, nebo ji pousti....atd.
Jo, ja vcera na stedrovecerni veceri zezral pulku 3,5 kg kapra, kus amura a do jedny nemoh usnout, jak sem se prezral

My máme kapra pokaždé. Je fakt dobrej - žádnej smrad,málo kostí a to maso je . A děláme ho na takový velký řízky nebo jak to nazvat...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesnasim ryby, vzdycky vybirani kosti misto jezeni ...
Mame bud rizky nebo file .. a tedka mam v planu nejblizsich par dni se futrovat jak prase, cimkoliv co bude k dispozici ...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja tiez ryby nemusim... (okrem vynimiek typu tuniak , alebo peceny hok). Mal som bravcovy rezen, rodicia rybu.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me prave dostava, kdyz posloucham jak ti lidi tu rybu jedi s odporem a jen kvuli tradici, myslim ze nema cenu si kvuli tradici kazit veceri. Ja osobne jim ryby hodne cely rok a snazim se k tomu primet i pritelkyni, coz mi jde zatim jen se pstruhem, file a sumecek pangasius (nejsou v nem kosti a neni citit rybinou). Nebo taky nechapu, kdyz nekdo koupi za 500 kapry, aby je mohly "ekologicky" smyslejici dcerky pustit do vody, kdyz ta ryba stejne uhyne, kdyz ji v tuhle dobu pusti do reky.Zamer je pekny, ale efektem je pomalu umirajici ryba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
render


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
Josef napsal:
Kdyz uz sme u po tom stedrym dnu, tak by me zajimalo, kolik z vas jedlo kapra (ci jinou rybu) a jak upravenou. Tyden pred vanocema sem ryby prodaval a spousta lidi mi rikala, ze si rybu kupujou jen z tradice, nebo ji pousti....atd.
Jo, ja vcera na stedrovecerni veceri zezral pulku 3,5 kg kapra, kus amura a do jedny nemoh usnout, jak sem se prezral

My máme kapra pokaždé. Je fakt dobrej - žádnej smrad,málo kostí a to maso je . A děláme ho na takový velký řízky nebo jak to nazvat...

Ked má kapor málo kostí, nesmrdí a mäso je , tak si asi ešte nejedol pstruha, šťuku alebo iného dravca. Lebo to je Ale to iba tak na okraj. Ja si dám rybu aj inokedy (keď sa mi podarí chytiť )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem přijel domů od rodičů tak vybavenej, že teď budu tři dny žrát salát, kapra a řízky. No přece to nevyhodím, ne?
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak se stravujete? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: