Mateřština na fóru


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mateřština na fóru  Úvodní stránka -> Ostatní -> Mateřština na fóru
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Při psaní příspěvku si na správnou gramatiku...
...dávám pozor.
35%
 35%  [ 20 ]
...nedávám pozor, ale prostě píšu správně.
30%
 30%  [ 17 ]
...nedávám pozor, páč mám mateřštinu na háku.
5%
 5%  [ 3 ]
...občas pozor dám.
25%
 25%  [ 14 ]
...nemá cenu dávat pozor - jsem dysgrafik.
3%
 3%  [ 2 ]
...ode dneška pozor dám.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
m4l


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

faye napsal:
m4l: Hele a to fakt misto toho aby ses zasmal, tak reknes lol? A nebo na ferovku omg? Ty brdo, tak to se mi jeste za mojich par let nestalo, bych se asi rofl.


jasne proste nekdo rekne neco srandovniho zajimavyho tak proste reknu lol spis se smeju ty reakce jak sem uz zblblej z toho pc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
AHOLA


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
faye napsal:
m4l: Hele a to fakt misto toho aby ses zasmal, tak reknes lol? A nebo na ferovku omg? Ty brdo, tak to se mi jeste za mojich par let nestalo, bych se asi rofl.


jasne proste nekdo rekne neco srandovniho zajimavyho tak proste reknu lol spis se smeju ty reakce jak sem uz zblblej z toho pc

Esteze namiesto reci nepouzivas smajliky
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
m4l napsal:
faye napsal:
m4l: Hele a to fakt misto toho aby ses zasmal, tak reknes lol? A nebo na ferovku omg? Ty brdo, tak to se mi jeste za mojich par let nestalo, bych se asi rofl.


jasne proste nekdo rekne neco srandovniho zajimavyho tak proste reknu lol spis se smeju ty reakce jak sem uz zblblej z toho pc

Esteze namiesto reci nepouzivas smajliky

hhehe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
CIZOPASNIK napsal:
ale uple silim z ted polodementnich prisernosti jako "zdrawim" "benx" a podobne


to abych sa zasa naucil pisat bench ...

saty sakra nerikej ze ty taky alespon jsem si toho nevsiml kdyz jsem treba koukal do tvyho logu :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tor


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takz už sem bohužel zaslech jak z někoho vypadlo : Ty krávo no tak to je megalol! Možná je to čistě muj problém ale já si o tom člověku hned myslim že je to kokot!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho si nic nedělej Tore.Jeden můj spolužák žije napůl ve světě world of warcraft.Po obědě vždycky řekne sakra nejradši bych se přes hearthstone portnul domu to pak nějaký mega lol a rofl nebudeš řešit
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tor napsal:
takz už sem bohužel zaslech jak z někoho vypadlo : Ty krávo no tak to je megalol! Možná je to čistě muj problém ale já si o tom člověku hned myslim že je to kokot!

Si bystry pozorovatel, je to Tvoj problem. Vacsina ludi z toho vyrastie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tyrael


PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keba napsal:
Z toho si nic nedělej Tore.Jeden můj spolužák žije napůl ve světě world of warcraft.Po obědě vždycky řekne sakra nejradši bych se přes hearthstone portnul domu to pak nějaký mega lol a rofl nebudeš řešit


A hraje za alianci nebo za hordu ? S tim hearthstone je to teda vazne lol. Akorat bych si ho nastavil nekde na Ibize.

Jelikoz parim online gamesy. Kde se pri komunikaci at uz slovni a hlavne pisemny pouzivaj vicemene jen zkratky a pisemne krom online her se vyjadruju jen na foru a cj ma tolik pravidel, tolik vyjimek a ,,kazdej rok,, je to jinak, tak je mi vlastne u zadku estli pisu s chybama, bo ne.

Chyby by se melI opravovat.
Chyby by se melY opravovat.

Napsano tak ci onak. Informacni hodnota zustava stejna. Takze wtf ? :-))
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 7:33 am    Předmět: VELMI CHOBOTNATÁ DISKUZE Odpovědět s citátem

Tiraely,tak pýš bež prafidel,azpoň to pak bude vipadat vášné cool a hotnoda invormašnýho zdělený bute zteiná :-))

Pravidla se porad nemeni,respektive jadro je porad stejny,obcas se mirne pozmeni,ale to jsou detaily,ktery ti tu nikdo nebude vytykat.

Jinak skratky me nevadi,jelikoz jsme na foru a ne na srazu preborniku ve slohu.
Co se diakritiky tyce,nepouzivam ji kvuli rychlosti psani,opet se to tyka pouze for,emailu (soukromych) a sms/mms :-)

#@: ad české zkratky:

ctk?- co to ku*va
tmhv- to mi ho vyndej
tmp- to me pos*r

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem spatne vyjadril. Snazim se psat gramaticky spravne, ale pokud ja nebo nikdo jinej udela nejakou chybu, tak me to zily netrha, ale je fakt, ze perly jako vydet, nebo mislet bijou do oci i me ,,gramaticke hovado,, :-))
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael napsal:
Ja sem spatne vyjadril. Snazim se psat gramaticky spravne, ale pokud ja nebo nikdo jinej udela nejakou chybu, tak me to zily netrha, ale je fakt, ze perly jako vydet, nebo mislet bijou do oci i me ,,gramaticke hovado,, :-))

me to taky netrapi, snad nikdy sem na foru nekoho neopravoval s Y/i,navic nekdy se prehmatnes jak nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael napsal:
keba napsal:
Z toho si nic nedělej Tore.Jeden můj spolužák žije napůl ve světě world of warcraft.Po obědě vždycky řekne sakra nejradši bych se přes hearthstone portnul domu to pak nějaký mega lol a rofl nebudeš řešit


A hraje za alianci nebo za hordu ? S tim hearthstone je to teda vazne lol. Akorat bych si ho nastavil nekde na Ibize.

Jelikoz parim online gamesy. Kde se pri komunikaci at uz slovni a hlavne pisemny pouzivaj vicemene jen zkratky a pisemne krom online her se vyjadruju jen na foru a cj ma tolik pravidel, tolik vyjimek a ,,kazdej rok,, je to jinak, tak je mi vlastne u zadku estli pisu s chybama, bo ne.

Chyby by se melI opravovat.
Chyby by se melY opravovat.

Napsano tak ci onak. Informacni hodnota zustava stejna. Takze wtf ? :-))


za hordu za alianci nehraje nikdy.Už má 70lvl hraje na offíku.No mě se zatim vždycky dařilo separovat hry a vyjadřování tam od normálního života kde se snažim nelolovat.Hrubky dělám taky ale snažim se psát správně.třeba u Macury mě ty hrubky ničily
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael napsal:
Ja sem spatne vyjadril. Snazim se psat gramaticky spravne, ale pokud ja nebo nikdo jinej udela nejakou chybu, tak me to zily netrha, ale je fakt, ze perly jako vydet, nebo mislet bijou do oci i me ,,gramaticke hovado,, :-))
taki nemám rád, kdyš někto pýše perli s tvrdím Y
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mateřština na fóru Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: