Kouření????


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kouření????  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Kouření????
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kouříte?
ANO
19%
 19%  [ 42 ]
OBČAS
17%
 17%  [ 38 ]
NIKDY KOUŘENÍ JE PRO SRÁČE (jako Wirruss)
63%
 63%  [ 138 ]
Celkem hlasů : 218

Autor Zpráva
vehicle


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2006 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cigarety jsou hroznej zlozvyk, osobně je nemůžu ani cejtit, ale abych nebyl uplne cistej, tak sem tam brcko si dam
_________________
"chicken only" :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
damien
(ban)


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja myslim ,ze otevirat stary topici neni spatny ... u tehle vecnych temat... ke koureni by se mohli lidi vyjadrit i dnes ne stejne jako pred rokem ??? jestli se pletu tak me poucte a ja nebudu otevirat stary topiky...peace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas44


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak to tak vidim ,tak tady skoro kazdej kouril, nebo kouri.. to sem si teda nemyslel , ze v kulturistice to takto chodi.. no ale jelikoz sem taky kurak ,tak me to ani nemrzi aspon je tu dost nazoru a ja si v tom udelal konecne poradek..diky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nekourim a nikdy jsem nekourila.
zkusila jsem to asi trikrat v zivote, jednou kdyz mi bylo asi 7, to si nas se sestrou babicka posadila na klin, a dala nam ochutnat:
pivo, slivovici, myslim ze fernet, cigaretu, fajfku, doutnik mozna jeste neco.. vsechno pekne naraz.. aby nam bylo blbe a uz jsme to nechtely zkouset
no, u piva a koureni se ji to u me povedlo. Tvrdej mi ale zachutnal pozdeji.

podruhe jsem to zkousela na lyzaku na gymplu, jen tak ze zvedavosti.. neslo mi to vtahnout do plic.

pak jsem zkusila vodni dymku, a diky ni se mi pak jednou- poprve a zatm naposled povedlo vtahnout kour i z cigarety. To bylo v dobe kdy jsem chodila s klukem co kouril, a rekla jsem mu z trucu ze bud on prestane, nebo mu budu ty cigarety brat a kourit sama. a rovnou jsem mu ju vzala z pusy.

myslim ze nikdy nebudu doopravdy kourit. nevidim v tom nic pozitivniho.
Ale diky mojim "zkusenostem" s cigaretama, resp. spis s kurakama (jsou to lidi ktery mam moc rada), mi obcas kour z cigaret voni, obcas me primo nabudi.. ale jinak vetsinou mi smrdi.

travu jsem zkousela kourit jednou, a prislo mi to jako uhli (to jsem jeste neumela kourit)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Josef


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem si svý vykouřil a teď už pár let cigaretový kouř nemůžu ani cítit, zvlášť zakouřený prostory.Cítím se mnohem líp a nechyta, infarkt když dobíhám šalinu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm taky bych se na to mel uz vysrat, ale co se da delat..sem slaboch ..nejhorsi sou ty sobotni a nedelni rana
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WildOrchid napsal:
... to si nas se sestrou babicka posadila na klin, a dala nam ochutnat:
pivo, slivovici, myslim ze fernet, cigaretu, fajfku, doutnik mozna jeste neco.. vsechno pekne naraz.. aby nam bylo blbe a uz jsme to nechtely zkouset


Babicka je pekna filutka.
nahoru
Janicka


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt dobrá babička. No já to ještě kouřit ani nezkoušela, a ani se na to nechystám. I když většina lidí v mým okolí kouří. Jinak ten kouř mi někdy voní, ale zakouřený prostory nesnáším a nemůžu tam bejt.

Jinak si myslím, že to kouření jim nic nedává, je to akorát blbej zlozvyk. Ještě to škodí zdraví, tak nevím k čemu s tím začínat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janicka napsal:
Fakt dobrá babička. No já to ještě kouřit ani nezkoušela, a ani se na to nechystám. I když většina lidí v mým okolí kouří. Jinak ten kouř mi někdy voní, ale zakouřený prostory nesnáším a nemůžu tam bejt.

Jinak si myslím, že to kouření jim nic nedává, je to akorát blbej zlozvyk. Ještě to škodí zdraví, tak nevím k čemu s tím začínat.


při současných cenach to hlavne škodí šrajtofli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo,ked taky karton cigariet stoji 20*70-1400,co vsetko za to mozem mat...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně si semtam zapálím, tak jednou za týden za dva pár cigár, k pivu a nebo když se potřebuju uklidnit - třeba před maturitou, jako trémista to považuju za nedocenitelný. Kouřit pořád bych nechtěl, jednak to zdraví a ty prachy to je zátěž.

Ale naprosto rostu do vejšky z vět typu: kuřáky bych zakázal..kouření bych zrušil...myslím, že právo nakládat se svým tělem podle uvážení je naprosto základní a pokud kuřák vyloženě neobtěžuje okolí - třeba na malé autobusové zastávce - tak je to čistě jeho věc, jeho právo a odmítám mu do něj zasahovat.
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
santero


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouření cigaret nemá žádný smysl..proč by do sebe někdo jen tak nasával nějakých 4500 toxických látek? to je jako lehnout si do garáže a nastartovat si k tomu auto
jistě, spousta lidí si to vyzkoušela, když jim bylo 10let, nebo tak..ale když to vidím u dospělého člověka, pochybuji o jeho svéprávnosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ty vole ty ses nakej chytrej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

santero napsal:
..ale když to vidím u dospělého člověka, pochybuji o jeho svéprávnosti


Chces jako rict, ze pochybujes o my svepravnosti jo? To je teda dobry
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shari


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem koukla na tu anketu...a nebudu predstirat, ze mi ta treti moznost neprijde nevulgarni...co to jako je hazet kuraky do pytle k nejakym sracum, co? Fuj fuj fuj, styd se autore. A vsem kurakum preju tu Posledni nekdy v brzky budoucnosti. ..
_________________
"...teplý český mladý svale..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kouření???? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: