Mr.O 07? kdo?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr.O 07? kdo?  Úvodní stránka -> Fotografie -> Mr.O 07? kdo?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo bude "králem roku 2007" ???
Ronnie Coleman
51%
 51%  [ 64 ]
Jay Cutler
37%
 37%  [ 47 ]
... někdo jiný!
11%
 11%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 125

Autor Zpráva
wescoast


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:41 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

trvo napsal:
kazdy sudny clovek musi uznat ze Ronnie je za horizontom , je smutne ze to nerozoznal sam a neodisiel ked aj " LEN " s 8 titulmi mr. olympia
urcite vyhra Jay , preco ??? PRETO !!! forma z minuleho roju uz Ronniemu ledva stacila na 4 miesto kroe mal obsadit a nie 2. ako mu dali
Jay potiahne este 2-3 roky a skonci

nikdy som nebol Ronnieho fanusik ale ze to je najlepsi a najobjemovejsi kulturista historie je fakt ci ho rad mam alebo nie , po jeho konci kariery budem len sledovat kolko rokov si este pozije lebo pochybujem ze sa dozije 50.-tky

len skutocny KRAL dokaze odist na vrchole


Lucenec? Tam bydlíš? Neznáš se s Lážičem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
deemao


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a právě proto odejde ronnie tento rok a i když je možná za svým zenitem, tak stále je před ostatními. Ale nemá cenu tady teď něco řešit, když Olympie je za pár dnů. Necháme se překvapit.


Naposledy upravil deemao dne ne září 23, 2007 10:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:51 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

trvo napsal:
kazdy sudny clovek musi uznat ze Ronnie je za horizontom

evidentne nevis vubec o cem mluvis. jestli je tohle za zenitem tak bych rad videl co je vrchol

_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trvo


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:58 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

westcoast : nie som priamo z lucenca asi 30 km odtial a nepoznam toho pana ale mozes sa ti na neho opytat

daniel-james : z jednej foto tyzden pred sutazou sa neda porovnat skutocna forma sam to dobre vies , len teraz to vsetko zacne

myslim si ze ak ronnie neodide tento rok budem ho musie pokladat hoci nerad za idiota bez buducnosti , lebo jeho buducnost sa bude merat len na niekolko par stoviek tyzdnov
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:58 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

trvo napsal:
kazdy sudny clovek musi uznat ze Ronnie je za horizontom , je smutne ze to nerozoznal sam a neodisiel ked aj " LEN " s 8 titulmi mr. olympia
urcite vyhra Jay , preco ??? PRETO !!! forma z minuleho roju uz Ronniemu ledva stacila na 4 miesto kroe mal obsadit a nie 2. ako mu dali
Jay potiahne este 2-3 roky a skonci

nikdy som nebol Ronnieho fanusik ale ze to je najlepsi a najobjemovejsi kulturista historie je fakt ci ho rad mam alebo nie , po jeho konci kariery budem len sledovat kolko rokov si este pozije lebo pochybujem ze sa dozije 50.-tky

len skutocny KRAL dokaze odist na vrchole

každý soudný člověk se nejdřív podívá sem (fotky týden po prohnané Olympii) a pak teprve otvírá svou chytrou papulu:
https://forum.ronnie.cz/ronnie-vs-jay-dutch-gp-2006-analyza-by-dj-t17617.html
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
trvo


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 10:13 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

myslim si ze kulturistika je o krase tela a tieto foto uz davno nesplnaju hlavnu ideu kulturistiky ale nech
tie foto som uz davno videl su tyzden po olympii, telo je doplnene po drastickom odvosneni a rysovani a oddychnute a nie je to 110% forma z olympie , uznavam ano je tu Ronnie mozno lepsi ale ALE ...

vraj na olympii na vecerne finale ronnie odvodnil 7 kg neviem ci je to pravda a uz bol o poznanie lepsi ako dopoludnia , v tejto lige ide uz len o detaily
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mně bude stačit, když se povolaní lidé shodnou na tom, že rozhodování bylo fér a objektivní (pokud je tedy tohle vůbec u BB realizovatelné).

Jinak ať vyhraje prostě ten, kdo bude v den D a hodinu H nejlepší...a řešit tu kdo to bude....je ne večer....za týden to už bude dááávno jasné...má smysl se tu hádat:-)? Pokud to někdo nemůže vydržet, netipovat, ať si jde někam vsadit. Žádné kecy ale prachy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzordn


PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:24 pm    Předmět: Kvalifikovaní na Mr. O. Odpovědět s citátem

Takový menší souhrn. To kdo nakonec bude, nebo nebude startovat nemusí být zcela přesné. Je to jen podle toho co jsem kde se svou skromnou angličtinou vyčetl:-)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JAY CUTLER:

„Letos si hodně věřím. Snažím se na sobě pracovat tak, abych se od ostatních odlišoval na první pohled. Jako adepta na druhé místo vidím Ronnieho, pak bych dal Victora a Dextera a potom už je to takový mišmaš. Svoje soupeře jsem v poslední době neviděl, ale všichni dobře víme, že kulturistika je o tom, jak závodník vypadá v den soutěže. Co se týče mě, jsem mohutnější než loni a snažím se každého dne využít ve svůj prospěch. Dřív jsem svou přípravu plánoval zhruba tak na týdny, ale letos je to jiné. Mám přesně stanovený cíl na každý den. Skutečně se snažím dostat se až za hranice svých možností. Lidé říkají: „Neumím si představit, že se budeš na přípravu soustředit víc než loni.“ Ale já do toho opravdu jdu s větším nasazením. To, jestli člověk je nebo není skutečný šampion, je dáno mimo jiné také jeho schopností koncentrovat se na dosažení daného cíle. Já už jsem byl svému cíli na dosah dost dlouho, už nechci jen klepat na dveře. Dostal jsem se dovnitř, dosáhl svého… Vím, že mám proti sobě velmi silnou konkurenci, ale leccos jsem v přípravě doladil a změnil, ne že by to moji postavu nějak dramaticky změnilo, ale stačí pár doladěných detailů. Nyní, dva týdny před soutěží si myslím, že jsem na správné cestě. I když jistý si samozřejmě být nemůžu. Ale jsem na sebe opravdu tvrdý. Dost tvrdý na to, abych mohl vyhrát. Bude to ale stačit? To je otázka!“
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Daniel-James


PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takova blbinka

_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr.O 07? kdo? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: