contours


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - contours  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> contours
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zeny, vsimate si ze se na vas ve fitku chlapi koukaji? ...Muzi, koukate se behem doby v posilce na zeny jak cvici atd.?
ano, vsimam si toho ( vadi mi to -zena)(je to prirozene - muz)
20%
 20%  [ 9 ]
ano, vsimam (ale nevadi mi to -zena)(sem tam se podivam-muz)
41%
 41%  [ 18 ]
ne , nevsimam, jsem soustreden(a) na trenink
37%
 37%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
lucynqa


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:43 pm    Předmět: contours Odpovědět s citátem

Asi pred dvema tydny moje nova spolubydlici Iveta rikala, ze v Plzni chodi cvicit do zenskeho fitka, a ja koukala, coze? zenske? A ona, ze ji vadi kdyz cvici a je kolem muzske osazenstvo. Ja ji rekla, ze ja si toho vubec nevsimam, a cvicim. Mam spis prave tam pocit , ze si mne nikdo nevsima a hledi si sveho.

http://www.contours.cz/

Kdyz jsem si to precetla a skoukla tuto stranku, tak jsem premejslela, cim je to fitko krom omezeni pohlavi jine? Nejaky extra mi to neprislo.

Ale kdyz se lepe zeny citi.
P.s. - omlouvam se pokud hlasovanim urazim muze volbou odpovedi. Ale nechtela jsem Vas omezit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:47 pm    Předmět: Re: contours Odpovědět s citátem

Hmm. Mohli by otevřít mužské fitko, aspoň bychom se mohli konečně soustředit jen na cvičení

hlasuji za B
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V zenskom fitku sa balia lesby,to ste nevideli South Park?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaslu na to co se deje kolem me. Jsem tam abych odvedl nejakou praci a ne koukal co se kde deje nebo kde se krouti jaka prdel. Az bude prace hotova tak potom mozna...
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se nějaká holka protahuje, natahuje, předklání, zaklání metr ode mě. To nějde přehlédnout. Když by tě kopla do nohy, taky zařveš. A to je podobný
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Kaslu na to co se deje kolem me. Jsem tam abych odvedl nejakou praci a ne koukal co se kde deje nebo kde se krouti jaka prdel. Az bude prace hotova tak potom mozna...

Toto je kvalitny nazor!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Azmodan


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Kaslu na to co se deje kolem me. Jsem tam abych odvedl nejakou praci a ne koukal co se kde deje nebo kde se krouti jaka prdel. Az bude prace hotova tak potom mozna...


Souhlasím. Mě, ale spíš připadá, že očumovat do posiloven choděj spíš ženský, resp. každej se asi koukne, ale některý ty baby to opravdu přeháněj. Občas si tam připadám jako bych já byl televize, to už je nepříjemný.
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejak jsem nepochopil co chces ziskat na zaklade tech otazek nahore, zda se mi,ze ty moznosti jsou sestaveny naprosto nelogicky a z vysledku prvni a druhe moznosti nic nevyctes.

jinak se mi zda prirozene,ze po sobe zeny a muzi koukaji,ale vseho s mirou, nic se nema prehanet, vsichni jsou tam ostatne kvuli treninku.. nebo aspon myslim.
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:
nejak jsem nepochopil co chces ziskat na zaklade tech otazek nahore, zda se mi,ze ty moznosti jsou sestaveny naprosto nelogicky a z vysledku prvni a druhe moznosti nic nevyctes.

jinak se mi zda prirozene,ze po sobe zeny a muzi koukaji,ale vseho s mirou, nic se nema prehanet, vsichni jsou tam ostatne kvuli treninku.. nebo aspon myslim.


ja netvrdim, ze jsem to peclive pripravovala cely tyden.

ale proste slysim o tom koukani od hodne holek. asi chodim do nespravneho fitka .

de spis o to jestli se clovek koukne opravdu schvalne, ze pak onu divku sleduje behem cviceni,treba zanozovani. Nebo vidi ze rpide holka, tak se koukne ze ji zaregistroval. Proc jinak by nekdo tvoril fitka pro zeny ciste, kdyz je jedno kdo kde cvici.

Mne je take putna kdo je kolem, ale vsimnu si aha tady je dnes tenhle hubenour, tamten trener zas ceka na ty dve holciny ktere cvici, a opet prisel tne nadupanej borec. ale tod vse. Fakt si nejake holciny mysli, ze na ne nekdo "ziza".

chci jen vyvratit kamosce, ze tne pocit je jen u ni v hlave. pokud vyjdou predpoklady.

ale stejne myslim, ze budu za exotku , jako obvykle.Ne kazdy je normalne standardizovan.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alfonz


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, problém s ženskejma je ten že ony přece koukat můžou ale nedej bože když se podívá chlap...nejlepší je když u nás ženský obsaděj ty 4 rotopedy co jsou namířený na kladku na tricák a pak si myslej že se tam před nima někdo předvádí . Jinak já se soustředím na trénink a okolo nekoukám...jestli někomu vadí že na něj někdo kouká tak ať tam neleze je to jenom jeho problém...

Azmodan napsal:
Daniel-James napsal:
Kaslu na to co se deje kolem
me. Jsem tam abych odvedl nejakou praci a ne koukal co se kde deje nebo kde se krouti jaka prdel. Az bude prace hotova tak potom mozna...


Souhlasím. Mě, ale spíš připadá, že očumovat do posiloven choděj spíš ženský, resp. každej se asi koukne, ale některý ty baby to opravdu přeháněj. Občas si tam připadám jako bych já byl televize, to už je nepříjemný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja očumujem a aj som očumována
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo by se nepodíval na pěknou holku, když je. Ale naše poska je jen pro chlapy, takže není
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janicka


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 11:24 pm    Předmět: Re: contours Odpovědět s citátem

lucynqa napsal:


http://www.contours.cz/

Kdyz jsem si to precetla a skoukla tuto stranku, tak jsem premejslela, cim je to fitko krom omezeni pohlavi jine? Nejaky extra mi to neprislo.
.


Teda tak do tohohle fitka bych asi nešla. A ty ceny!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matejkorvin


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

raz jedna zenska odisla s tym, ze kamaratke povedala na moju adresu "ja idem prec, on sa na mna stale pozera". Dozvedel som sa to az dodatocne a prislo mi to fakt smiesne, sice som sa na nu pozeral chvilu, ale pretoze cvicila uplne napicu a nakrivo
_________________
EDIT: viz pravidla fora
[size=10:bfcda6cc54]Naposledy upravil Pakosta dne st únor 31, 2007 22:15, celkově upraveno 1 krát[/size:bfcda6cc54]
_________________
[b:bfcda6cc54]Som havran.[/b:bfcda6cc54]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:38 am    Předmět: Re: contours Odpovědět s citátem

lucynqa napsal:
Asi pred dvema tydny moje nova spolubydlici Iveta rikala, ze v Plzni chodi cvicit do zenskeho fitka, a ja koukala, coze? zenske? A ona, ze ji vadi kdyz cvici a je kolem muzske osazenstvo. Ja ji rekla, ze ja si toho vubec nevsimam, a cvicim. Mam spis prave tam pocit , ze si mne nikdo nevsima a hledi si sveho.

http://www.contours.cz/

Kdyz jsem si to precetla a skoukla tuto stranku, tak jsem premejslela, cim je to fitko krom omezeni pohlavi jine? Nejaky extra mi to neprislo.

lucinko ja ti to reknu cim je to fitko jine, je to totiz modni vlna zamerena na vytazeni penez z hloupych slecinek co si mysli ze za 30 minut 3x tydne shodi prebytecna kila (slogan z jejich stranek)

nemam rad spatny trenery a nemam rad spatny metody a tohle je vrcholnej format obojiho v jednom
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - contours Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: