contours


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - contours  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> contours
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zeny, vsimate si ze se na vas ve fitku chlapi koukaji? ...Muzi, koukate se behem doby v posilce na zeny jak cvici atd.?
ano, vsimam si toho ( vadi mi to -zena)(je to prirozene - muz)
20%
 20%  [ 9 ]
ano, vsimam (ale nevadi mi to -zena)(sem tam se podivam-muz)
41%
 41%  [ 18 ]
ne , nevsimam, jsem soustreden(a) na trenink
37%
 37%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak zensky me ve fitku nezajimaji do te doby dokud si za mnou neprijdou pro radu nebo to primo nejsou moje klienty ktery trenuju, pokud cvicim tak si hledim svyho a nekoukam kde co lita
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zensky fitko ... to je zase vymysl. Ten jejich program "30 minut včetně zahřátí a střečinku" bych chtela videt. Ale coz, kazdymu podle jeho gusta. Osobne bych tam cvicit nechtela, ale verim, ze treba takova mamka by si tam i zasla. Proc ne, aspon se uvolni misto tam, kde chtej lidi opravdu cvicit.

A k tomu koukani. Samozrejme, ze kouknu (duvodu je vic), ale ze bych zirala a nebo u toho snad i slintala ... to zatim jeste ne.:)
nahoru
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě to napadlo, když jsem se koukal na jejich web. Já mám rozcvičku 20 minut a to ještě není nějaká extra. V dalších 10 minutách stihnu stěží 4 série. Jistě je to jejich reklamní trik. Lidi dnes nemají čas a na tohle je nalákají. Pak to bude trvat hodinu a ženská už nepřijde a peníze jsou jejich
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janca.lt


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konkretne u nich se na stroji stridas po3min
_________________
Sejdeme se tam, kde se nikdy nehledáme.
www.sexykostym.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eallinne


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kouknu se ve fitku na chlapa stejně jako na ženskou, ale spíš z toho důvodu co říkala lucinqa.... a taky z toho důvodu, že když vidim jak někdo cvičí.... úplně blbě tak mi to fakt nedá se nekouknout.... ale , že bych tam přišla sedla si na kolo a vočumovala nebo si nedejbože myslela, že chlap, kterej cvičí na stroji kousek ode mě, je na něm kvůli tomu aby se předemnou předváděl..... to fakt ne..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Taky mě to napadlo, když jsem se koukal na jejich web. Já mám rozcvičku 20 minut a to ještě není nějaká extra. V dalších 10 minutách stihnu stěží 4 série. Jistě je to jejich reklamní trik. Lidi dnes nemají čas a na tohle je nalákají. Pak to bude trvat hodinu a ženská už nepřijde a peníze jsou jejich


to je tak, ja treba zvladnu kvalitni souloz v peti ruznych polohach vcetne romanticke vecere a dlouhe predehry za patnact minut, kdo umi, ten umi dneska se proste zivotni tempo neustale zrychluje
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
daymoon napsal:
Taky mě to napadlo, když jsem se koukal na jejich web. Já mám rozcvičku 20 minut a to ještě není nějaká extra. V dalších 10 minutách stihnu stěží 4 série. Jistě je to jejich reklamní trik. Lidi dnes nemají čas a na tohle je nalákají. Pak to bude trvat hodinu a ženská už nepřijde a peníze jsou jejich


to je tak, ja treba zvladnu kvalitni souloz v peti ruznych polohach vcetne romanticke vecere a dlouhe predehry za patnact minut, kdo umi, ten umi dneska se proste zivotni tempo neustale zrychluje


uuuu nemas bratra vyssiho nez 177cm a robustne postavy, ktery je tak "zrucny " jako ty? ... ...nebylo by to spatne

Mas?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

osobne...Dycky jsem se citila lepe ve spolecnosti kde bylo vic muzu nez zen. A byt ve fitku plnem zen, tak to yb bylo jako na stredni kde jsem byla divna, ze nejsem modne oblecena a nelicila jsem se barevne na cernobilou fotku

A dotazek, kdyz se treba nekdo podiva a ja si toho vsimnu a treba bych cvicila blbe, rekli by ste mi to osobne a ukazala co delam spatne?
Ke mne nikdo neprisel pri cviceni, zeby mi rekl neco vic, nez ci budu jeste cvicit na tom a tom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lucynqa napsal:
uuuu nemas bratra vyssiho nez 177cm a robustne postavy, ktery je tak "zrucny " jako ty? ... ...nebylo by to spatne

Mas?

nejky brachove by byli ale parametry nesouhlasi
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem tam se mrknu, ale nijak neřeším. Já bych naopak udělal mužské fitko, některý ženský sou v poho, ale když se do posilky nahrnou 4 holky a začnou tam kecat, smát se atd. U toho se nedá soustředit - hrozný. Naposledy si tam holky u nás přeměřovaly jak má která dlouhou nohu (demence toto ).
Nejlíp se mi cvičí, když je v posce mín kámošů (abych furt nevykecával) a nejlíp žádný ženský...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Attacker
(ban)


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 6:34 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Z moji zkusenosti tady z Lisburnu v severnim irsku vetsina holek/zen v posilce = katastrofa
chodej tam zmalovany a namodeny jak nekam na molo a cvicit je vidim jen tak 5procent casu co tam sou, zbytek prokecaj ve skupinkach nekde po fitku , na ten jejich skupinovej pipi smich uz sem docela alergickej

tim, ale samozrejme nehazim vsechny do jednoho pytle,sem si jistej ze takova maria,lucynqa nebo lucy tam v tom fitku vazne cvici
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:

to je tak, ja treba zvladnu kvalitni souloz v peti ruznych polohach vcetne romanticke vecere a dlouhe predehry za patnact minut, kdo umi, ten umi dneska se proste zivotni tempo neustale zrychluje

Lahvac a rohlik neni romanticka vecere; "miluju te, dem na to?!" a to ze ji hrabnes do kalhotek, neni dlouha predehra; s kalhotama, bez kalhot, s ponozkama, bez ponozek , s kondomem, neni pet poloh; a deset minut neni ctvrthodina, neprehanej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 7:10 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Attacker napsal:
Z moji zkusenosti tady z Lisburnu v severnim irsku vetsina holek/zen v posilce = katastrofa
chodej tam zmalovany a namodeny jak nekam na molo a cvicit je vidim jen tak 5procent casu co tam sou, zbytek prokecaj ve skupinkach nekde po fitku , na ten jejich skupinovej pipi smich uz sem docela alergickej

tim, ale samozrejme nehazim vsechny do jednoho pytle,sem si jistej ze takova maria,lucynqa nebo lucy tam v tom fitku vazne cvici

To je přesně ono... Proto sem rád za ženský fitka
Douglas:
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


o tohle

a co maj pak delat zeny, co nechteji byt v zenskych fitnesech...no vis ja teda nechci koukat na zmalovane divicny co si premerujou nohy a huhnaji se, desili by se par svalicku malilililinkatych co mam...Proste jsou i zenske co by to dle mne neprezili.Ale kdyby jinak neslo, tak co se da delat...zatnout zuby
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych chtel aby vznikaly posilovny pro "chlapi" co chodi v ponozkach po posilovne a drti predlokti a motyla a sypou do sebe kreatin...aby se nam tam nemotali me to strasne sere...chapu kdyz nekdo zacina kazdej jednou zacina ale sere me ze vidim ze o to nemaji zadnej zajem ze si o tom nic nezjisti a chodi tam v takovy partickach po 3-4 lidech a vykecavaji a zabiraji lavicky a vyrvavaji kolem sebe stupidni hlasky...tak takovejm bych udelal specialni posilovnu .... takovejch borcu k nam chodi strasne moc....je zajimavy ze k nam chodi baby co fakt cvici lip nez ti borci a nejsou tak ukecany a fakt si vsimaji jenom cviceni...ale ti borci se chovaj strasne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - contours Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: