Puberťáci vs Dřepy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Puberťáci vs Dřepy  Úvodní stránka -> Trénink -> Puberťáci vs Dřepy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dřepovat v 16???
Ne
24%
 24%  [ 24 ]
Ano
75%
 75%  [ 74 ]
Celkem hlasů : 98

Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oni jsou strašně blbí a MY jsme strašně dobří, viď jasme?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak co se tyka kotoucu tak treba me prisly gruny tezsi nez soutezni... asi jsem divnej :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
jinak co se tyka kotoucu tak treba me prisly gruny tezsi nez soutezni... asi jsem divnej :)
I já bych to nerad generalizoval. Viděl jsem Grüny celé litinové, s gumovým kroužkem a celé pogumované s madly a nevím jaké jiné. Podle mě každé vážily jinak. Cvičil jsem 3 měsíce s CASSALy a teda dost dlouho, abych si na ně zvyknul a pak mi Grüny s gumovými okraji přišly těžší.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jasme


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
jinak co se tyka kotoucu tak treba me prisly gruny tezsi nez soutezni... asi jsem divnej :)


takhle abych to uvedl na pravou miru, tak vyrobce mi rekl ze tolerance je +-5% , ale jeste jsem se nesetkal s tim aby byli nekde tezsi, protoze napriklad v RAP factory si kazdej kdo tam za nami prijel trenovat udelal osobacek :)

ale jako je to mozne, ale nevidel bych to jako nakou vyhodu, nebo duvod proc se placat po hrudi "my mame tezsi kotouce nez ostatni" :) ..... jako popravde taky jsme prvne nechteli investovat do drahych kotoucu, ale kdyz jsme si spocitali, ze napriklad pri drepu s 350kg, mame tedy 325kg v kotoucich a cinka muze mit 333,75kg až 366,25kg a pri nejhorsi variante na jedne strane o 8kg min a na druhe o 8 vic , tak jsme si rychle uvedomili co je v kazde posilovne nejdulezitejsi.... poradne kotouce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

165 kg na dřep je v pohodě reálný výkon... Vzpěrači mladoši si nakládají tohle na přední, tak proč ne....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Psal jsem to všude píšu to i tady.Podle mýho názoru záleží na jednotlivých sériích Grun sportu u nás jsou 25kg s madlem cvičí s nima Sedma neviděl bych že by si někdy stěžoval, ta starší série černé bez madel mi přijde taky podvážená.
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ohledně kotoučů od Grünu, párkrát jsem byl v posilovně na Větrníku, kde tyhle kotouče maj, a přišlo mi, že měly víc, protože vždycky mi všechno, co jsem cvičil u dřepovacího stojanu, přišlo strašně těžký. Takže pokud by každá dvacka měla třeba o kilo víc, tak při 180kg je to už rozdíl 8 kilo a to znát je... Ale tak třeba to byl jenom můj dojem
No a samozřejmě nejsou barevný, to je hlavní problém
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně to napsal nějaký nekulturista a hned dva.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
no mas pravdu ale pri drepe musia byt stehna vodorovne, inac to nepovazuem za drep.....
a drepoval som na sutazi a boli tam rozhodcovia taze ten drep bol dost hlboky

tak pokud jsi to drepnul na soutezi, tak to beru. Ono uz tu bylo par takovych, co drepovali velika cisla a kdyz to meli nejak dokazat (treba na videu), tak se tu bud uz neukazali nebo postli video s nekolika ctvrt-drepy a nekdy jeste s dopomoci a tomu se pak drep opravdu rikat neda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Puberťáci vs Dřepy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: