Vaření v páře -recepty atd.


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vaření v páře -recepty atd.  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Vaření v páře -recepty atd.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte tento způsob upravy potrevin tzv.vaření budoucnosti?
Ano
47%
 47%  [ 9 ]
Ne
26%
 26%  [ 5 ]
Neznám tento způsob
26%
 26%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
tektonic


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:33 pm    Předmět: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

Zdravím,
jelikož jsem si ,,parní stroj,, nedavno koupil a jsme nadmíru spokojen rád bych se zde poptal na nějaké recepty. Nějaké mám ale jejich málo a nikde ani zmínka např. o úpravě hovězího masa tímto způsobem. Tak pokud někdo má pošlete:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kniha od REBO Productions - Vaření v páře
na netu od cca 58Kč do 86Kč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tektonic


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:48 pm    Předmět: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

Díky, tu knihu mám objenanou ale spíše jsme myslel vlastní recepty, zkušenosti:-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:52 pm    Předmět: Re: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

tektonic napsal:
Díky, tu knihu mám objenanou ale spíše jsme myslel vlastní recepty, zkušenosti:-))


Vynikající je celá ryba, jen lehce posolená a pocitronovaná, nebo losos Dobře se dělá zelenina ( je křupavá,zachovává si barvu a na talíři vypadá neodoletelně, nebo klasika a tou je rýže.
Hovězí v páře bych osobně nedělala, protože bych se bála, že bude tvrdé. Ale třeba to jde!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:53 pm    Předmět: Re: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

tektonic napsal:
Zdravím,
jelikož jsem si ,,parní stroj,, nedavno koupil a jsme nadmíru spokojen rád bych se zde poptal na nějaké recepty. Nějaké mám ale jejich málo a nikde ani zmínka např. o úpravě hovězího masa tímto způsobem. Tak pokud někdo má pošlete:-)
jaky mas? mam doma taky jeden a musim rict ze spokojenost maximalni, hodim do toho pul kila az kilo masa, pul kila áz kilo zeleniny, zapnu, za 10 minut to na me zapipa, otevru a promicham, za 10 minut to zapipa znova a mam hotovou chutnou, stavnatou a zdrave pripravenou mnamku :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:57 pm    Předmět: Re: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
tektonic napsal:
Zdravím,
jelikož jsem si ,,parní stroj,, nedavno koupil a jsme nadmíru spokojen rád bych se zde poptal na nějaké recepty. Nějaké mám ale jejich málo a nikde ani zmínka např. o úpravě hovězího masa tímto způsobem. Tak pokud někdo má pošlete:-)
jaky mas? mam doma taky jeden a musim rict ze spokojenost maximalni, hodim do toho pul kila az kilo masa, pul kila áz kilo zeleniny, zapnu, za 10 minut to na me zapipa, otevru a promicham, za 10 minut to zapipa znova a mam hotovou chutnou, stavnatou a zdrave pripravenou mnamku :)


On se ptal na hovězí. Děláš ho v páře? A jde to? Samotnou mě to zajímá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

delal jsem tam vsechno pres kureci a hovezi cinu, kureci steaky, hovezi steaky, veprovou panenku, kure se slaninou tak aby byla slanina propecena...

proto jsem se ptal na znacku, nektery na to vhodny je, jiny byt vhodny nemusi, ja ted delam vsechno v tom hrnci, krome hovezich steaku ty si delam "postaru" na panvi
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hoďte někdo link nebo fotku..jak to vůbec vypadá...
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerryDeMey


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda a kterej doporučujete? Bude mít manželka radost až ji to ježíšek přinese
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:09 pm    Předmět: Re: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

Diana napsal:
CIZOPASNIK napsal:
tektonic napsal:
Zdravím,
jelikož jsem si ,,parní stroj,, nedavno koupil a jsme nadmíru spokojen rád bych se zde poptal na nějaké recepty. Nějaké mám ale jejich málo a nikde ani zmínka např. o úpravě hovězího masa tímto způsobem. Tak pokud někdo má pošlete:-)
jaky mas? mam doma taky jeden a musim rict ze spokojenost maximalni, hodim do toho pul kila az kilo masa, pul kila áz kilo zeleniny, zapnu, za 10 minut to na me zapipa, otevru a promicham, za 10 minut to zapipa znova a mam hotovou chutnou, stavnatou a zdrave pripravenou mnamku :)


On se ptal na hovězí. Děláš ho v páře? A jde to? Samotnou mě to zajímá.


Klasické hovězí se dělá v páře na roštu, ale nejlépe v papiňáku. I z podešve uděláš super plátky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tektonic


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:17 pm    Předmět: Re: Vaření v páře -recepty atd. Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
tektonic napsal:
Zdravím,
jelikož jsem si ,,parní stroj,, nedavno koupil a jsme nadmíru spokojen rád bych se zde poptal na nějaké recepty. Nějaké mám ale jejich málo a nikde ani zmínka např. o úpravě hovězího masa tímto způsobem. Tak pokud někdo má pošlete:-)
jaky mas? mam doma taky jeden a musim rict ze spokojenost maximalni, hodim do toho pul kila az kilo masa, pul kila áz kilo zeleniny, zapnu, za 10 minut to na me zapipa, otevru a promicham, za 10 minut to zapipa znova a mam hotovou chutnou, stavnatou a zdrave pripravenou mnamku :)



mam tenhle : Tefal - VC 4003 Vitamin+
)dostal jsme k tomu i kucharku s pár recepty ale už jsme je vyzkousel...jsme zatím jen nadšený, hovezí teda dnes vyzkousím. JInak jsme v tom delal i dezerty jako dort, nebo hrusky polite cokoladou:-) Fakt to ma siroke vyuzití, varite bez tuku a treba brambory maji fakt uplne jinou chut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelcb napsal:
Paráda a kterej doporučujete? Bude mít manželka radost až ji to ježíšek přinese


Připomínáš mi mého tátu, který dal mamce po stromeček příručku Škoda 105, údržba a opravy
Pardon za vybočení od tématu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tektonic


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelcb napsal:
Paráda a kterej doporučujete? Bude mít manželka radost až ji to ježíšek přinese


doporučil bych tenhle
zdraveachutne.cz/clanky/vitejte-ve-svete-vareni-v-pare/

jde v něm narozdíl od ostatnich dělat i omacky. Brzy se ze mě stane odborník
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coala


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tektonic napsal:


doporučil bych tenhle
zdraveachutne.cz/clanky/vitejte-ve-svete-vareni-v-pare/

jde v něm narozdíl od ostatnich dělat i omacky. Brzy se ze mě stane odborník


ten je zbytočne príliš drahý a ten ošiaľ z varenia na pare ťa rýchlo prejde neboj

ja mám od leta ten istý čo ty
a som s ním tiež veľmi spokojná, využívam ho najmä na dusenie zeleniny

robievala som v ňom aj kuracie prsia ale o chvíľu mi také vlastne ako keby varené bez chuti liezli hore krkom

bolo síce fajn, že som mala jedlo spravené za 10 minút, ale nikde som nenašla nejaké vhodné omáčky čím by sa bolo dalo to mäso aspoň poliať

takže po 2 mesiacoch som bola takejto stravy prejedená a teraz ho už využívam len na varenie zemiakov a zeleniny občas pstruha

no a jednoznačne v ňom vyhráva na pare urobená brokolica, tá proste nemá chybu

ak máte ešte niekto skúsenosti s parákom tak sem s nimi, informácií na nete je ozaj úboho málo
_________________
[b:b5c7639489][i:b5c7639489][color=#00008B:b5c7639489][size=9:b5c7639489]Život sa nemeria počtom nádychov a výdychov, ale chvíľami, ktoré nám vzali dych![/size:b5c7639489][/color:b5c7639489][/i:b5c7639489][/b:b5c7639489]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vaření v páře -recepty atd. Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: