Jeli jste na červenou přes koleje?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jeli jste na červenou přes koleje?  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Jeli jste na červenou přes koleje?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jeli jste někdy přes přejezd na červenou?
Ano
21%
 21%  [ 9 ]
Ne
78%
 78%  [ 32 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stifler napsal:
To je sranda, jednou už jsi tu stejný topic zakládal. Ach ta paměť, co Ronnie


Jsi borec, že si to pamatuješ:).

Jsou to tři roky zpátky, tak to snad neva:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MOOG


PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Já taky nikdy. Ani na kole.

Ja ani pesky
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
abecedarian


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jednou, ale díky poruše. 10 minut na místě, pořád výstražný světla a vlak nikde, až nějakej dobrák přede mnou vystoupil z auta a šel se na koleje rozhlídnout
_________________
Don't smile Little Johnny, don't conform to the masses.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jeli ste uz nekdo na cervenou?Jako jelito.
_________________
Proud member of the Axis of evil

NIKDY NECHCI ZEMRIT!!!

In memoriam
http://www.youtube.com/watch?v=kNnW7GwI33Q
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 2:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na sameforu jo.. pres prejez zatim ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anarki-blue


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy,vždycky přibrzdím a rozhlížím se i tam, kde vlak léta neprojel .Člověk nikdy neví
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1x v zivote. Zavody na Slovensku, maraton na silnicnich kolech :) Ale bylo to uprostred pole s vyhledem 2km na kazdou stranu a padla zavora, takze skupinka 5ti lidi co ujela by uz nebyla k dostizeni, takze jsme prelezali pod zavorou....

Autem, nechapu jak nekdo muze jet pres prejezd tak aby ho vlak prejel, snad se musim rozhlednout tak jak na krizovatce, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zacharo


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne nikdy, ale pokud někdo zná přejezd za Bruntálem ve směru na Šternberk, tak ten pamatuje pěkných pár smrťáků. Kvůli vycházejícího Slunce v určitý čas člověk nevidí nic, natož červeně blikající světla. Naštěstí tam před nějakou dobou už konečně dali závory...
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne ze jo. Autem tesme pred zavedenim bodoveho systemu. Svitila cervena a ja to stihnul profrknout tesne pred tim nez spadly zavory. Blby bylo, ze na druhy strane staly v kolone policajti, ktery to hned otocili a s majakama mne pronasledovali. No a jeste blbejsi bylo, ze jsem s sebou nemel technicak :D

Naposledy mne chytli policajti, ze jsem sel pres koleje kdyz byly spadly zavory pred 14 dny :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Marky V.


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi před dvěma rokama jsem měl denní službu na stálý a kolega jel autem na nějaký šetření. Za pár minut mi celej vyděšenej volá, že jel přes přejezd, kde svítila bílá a kousek před ním profrčel vlak (btw, mýmu bráchovi se to už taky stalo, pozor na to). Tak jsem to volal na nádraží, tam mi řekli, že to dělá nějaké oddělení na zabezpečovací zařízení v krajský centrále. Tak jsem tam volal, zprcal jsem toho odpovědnýho na dvě doby a on mi v klidu odpověděl, že řidič je povinen se přesvědčit a dál se se mnou nebavil.
Dráhy si co se týče přejezdů dělají co chtějí, tak s tím holt musíme počítat.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stifler


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud si to dobře pamatuju tak se za to vyhazuje i v autoškole - jakmile se nerozhlídneš neudělal jsi. A je jedno jestli přejezd bliká bíle nebo ne. Takže asi ví proč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matejkorvin


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kebyze sa mam rozhliadnut na kazdom priecesti, kde su otvorene zavory, to sa mozem rovno rozhliadat na kazdej svetelnej krizovatke, kde mam zelenu. Principialne je to to iste, iba v prvom pripade hrozi o dost vacsie nebezpecenstvo
_________________
EDIT: viz pravidla fora
[size=10:bfcda6cc54]Naposledy upravil Pakosta dne st únor 31, 2007 22:15, celkově upraveno 1 krát[/size:bfcda6cc54]
_________________
[b:bfcda6cc54]Som havran.[/b:bfcda6cc54]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kakanek


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli se počítá že jsi byl rozjetej a 3 metry ti začlo blikat červeny tak to se mi párkrát stalo ale jinak ne, někdy ten interval je třebapar sekund a je tam hned vlak, ale někde jsem kdysi četl o nějaky symptomu nebo co to bylo za sračky, no prostě jezdíš třeba jednu trasu třeba celej život do práce a psalo se tam že si na ni tak navyknes a kort když ji jezdis bez jakýchkoliv překážeš atd (zastaveni atd.) tak pak kdyz se po nějakym čase něco vskytne tak to ani nemusis zaregistrovat, přemyšlel jsem o tom protože sem každy ráno jezdil do práce s tatou přes 2 přejezdy a asi 2x za tu dobu sme chytli vlak a jednou jsem jeli, kecáme čumime dopředu a najednou řikám ty vole červený brzdi.. stereotyp je na prd, možná kravina ale pro me ponaučení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAKAč


PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Phenomenom napsal:
Jo a ještě k tématu:nedávno byla v navlastních očích reportáž o jednom přejezdu se světelným zabezpečením a stalo se na něm pár srážek a vždycky byl viník řidič,tak týpek ten přejezd začal točit ve dne v noci a přišlo se na to,že občas vůbec nefunguje i když jede vlak kolem,tak to někam hlásil dojeli to opravit a za chvilu zase nehoda.Tak to začala řešit Nova a samozřejmě,že nikdo nic nevěděl odpovědnost žádná a poškozený nedostali nic od pojištovny


1. Vodič je povinný podľa vyhlášky sa presvedčiť či môže prejsť bezpečne železničné priecestie, teda aj keď bliká biele svetlo...

2. Pamätám si na ten topic pred troma rokmi. Bežne chodievam ráno do práce na červenú z dôvodu, že u nás na hlavnej ceste je to tak nastavené že prejde vlak a ešte 10 minút bliká červená /raz som to stopoval/ kým vlak nezájde až na druhú zastávku ktorá je vzialená zhruba 5 km po trati...
Takisto ja mám určité práva a nie som povinný pre nejakých blbcov tam čakať, ktorí to nevedia nastaviť /nikto mi nepreplatí môj ušlý zárobok.../
Momentálne máme na tomto priecestí závory, takže som šiel iba raz na červenú keď začalo blikať, nakoľko vlak tam prichádza tak 10 km/h...
Minule sa mi stalo, že som išiel z práce domov /hneď odbočujem už na priecestí doľava/, červené svetlo neblikalo, tak som si odbočoval a priamo na priecestí som skoro vrazil do ľavej časti nárazníka osobného vlaku, ktorý si normálne prichádzal do stanice a už dobrzďoval /fakticky už skoro stal/.
Závory nič, výstražné svetlo nič, evidentne o tom nevedel ani rušňovodič, nakoľko niekedy im to hlásia tak rušňovodič už trúbi z diaľky. Teraz si proste išiel ako v bežný deň. Akurát jedna pikoška na tomto priecestí je tá, že na ľavú stranu ako som išiel ja je takmer nemožné sa pozrieť či ide vlak lebo je tam postavená betónová stanica pre ľudí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jeli jste na červenou přes koleje? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: