Maximálka na mrtvý tah bez cvičení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Maximálka na mrtvý tah bez cvičení  Úvodní stránka -> Trénink -> Maximálka na mrtvý tah bez cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

kolik jste na začátku cvičení zvedali na MT?
méně než 50kg
11%
 11%  [ 32 ]
50 - 75kg
26%
 26%  [ 75 ]
75 - 100kg
28%
 28%  [ 79 ]
100 - 125kg
12%
 12%  [ 34 ]
125 - 150kg
8%
 8%  [ 25 ]
150 - 175kg
3%
 3%  [ 10 ]
175 - 200kg
1%
 1%  [ 5 ]
200 - 250kg
1%
 1%  [ 4 ]
250 - 300kg
1%
 1%  [ 3 ]
více než 300kg
3%
 3%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 278

Autor Zpráva
DrLift


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I ten tvuj Kazmaier pouzival bandaze a dresy. Samozrejme materialy nebyly takove jako dnes.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
dovidos


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dresy do poloviny 80.let,byly dobré spíš na zahřátí než,že by měly nějakej výraznej podpůrnej efekt!Navíc dresy na bench se začaly používat až na konci roku 1983,a to už Kazmaier v powerliftu skoro nesoutěžil.Jak jsem ale psal,někdo to má rád a někdo ne.Ale zase na druhou stranu 60.- 80.léta byla steroidová éra.Zajímavý je třeba srovnání výsledků na Mr.USA a na MS na začátku 80.let.Hned je vidět,kde se dělaly testy a kde ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 2:39 pm    Předmět: prvni mrtvola Odpovědět s citátem

Prvne co sem zkousel deadlift tak to bylo minulej skolni rok v telocvicne a to mi bylo 14 delal sem do ty doby jenom basket a zvedl sem nejdriv 75 kg 5x tak sem si s kamosem rek ze tam nalozime vic tak sem dali 100vku a jednou sem ji dal,ale malem sem se z toho vypjeti sil posral.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Preco je na internete tolko genetickych talentov,a na sutaziach nie?


protože

dovidos napsal:
.... Dřepy ani tahy už necvičím,bo jsem si utrhl křížovej vaz v koleni a utrhl chrupavku a jsem po plastice křížáku. ...


Taky občas vídám v posilovně takový machírky, naloží si na cvik dvojnásobnou váhu, než na jakou při správné technice mají, tahají a tlačí to otřesnou technikou a vykurví se na tom za pár týdnů/měsíců.

275kg na mrtvolu v 17ti letech bez předchozího tréninku... apod. nesmysly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Petey napsal:
Preco je na internete tolko genetickych talentov,a na sutaziach nie?


protože

dovidos napsal:
.... Dřepy ani tahy už necvičím,bo jsem si utrhl křížovej vaz v koleni a utrhl chrupavku a jsem po plastice křížáku. ...


Taky občas vídám v posilovně takový machírky, naloží si na cvik dvojnásobnou váhu, než na jakou při správné technice mají, tahají a tlačí to otřesnou technikou a vykurví se na tom za pár týdnů/měsíců.

275kg na mrtvolu v 17ti letech bez předchozího tréninku... apod. nesmysly

Jasne vsichni ti to tady verime....kdybys rekl 275 liber tak to mozna ale kg rozhodne ne,lol sem hod prosimte tvoji fotku,nejspis vypadas asi jako ronnie coleman ketrej se pri takovy zatezi taky dost zapoti...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Priest napsal:

Jasne vsichni ti to tady verime....kdybys rekl 275 liber tak to mozna ale kg rozhodne ne,lol sem hod prosimte tvoji fotku,nejspis vypadas asi jako ronnie coleman ketrej se pri takovy zatezi taky dost zapoti...

nauc se cist, pripadne lepe vnimat psany text :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze to je upal :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dovidos


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To koleno jsem si načal při přetahování lanem asi po 9 letech tréninku.Tam se mi uvolnil křižák,kterej jsem si ve finále urval při skoku na basketovej koš u garáže.Strašně mně láká cvičit dřepy,ale chybí mi 1,5cm chrupavky v levým koleni a je to cejtit i při chůzi.Asi půl roku po operaci jsem zkoušel asi po 5ti letech dřep s činkou a dal jsem 150kg,ale po pár trénincích se začalo koleno ozívat,tak jsem se na to raději vykašlal.Těch 275kg jsem dal v 17ti ke kolenům,ale to už jsem víc než dva roky cvičil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Maximálka na mrtvý tah bez cvičení Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: