contours


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - contours  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> contours
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zeny, vsimate si ze se na vas ve fitku chlapi koukaji? ...Muzi, koukate se behem doby v posilce na zeny jak cvici atd.?
ano, vsimam si toho ( vadi mi to -zena)(je to prirozene - muz)
20%
 20%  [ 9 ]
ano, vsimam (ale nevadi mi to -zena)(sem tam se podivam-muz)
41%
 41%  [ 18 ]
ne , nevsimam, jsem soustreden(a) na trenink
37%
 37%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
smetak


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to musim taky zkusit
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya


PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 12:00 pm    Předmět: Contours Odpovědět s citátem

Náhodou já do Contours chodim už 2 měsíce a jsem tam naprosto spokojená. Jsem tam vždycky přes hodinu, takže rozcvička + 2 kola na 8mi strojích + závěrečný protažení se dá v pohodě stihnout... 2990 neni moc, když si to rozpočítáte tak to máte ani ne 70/h a to mi přijde jako dobrá cena (počítám to za 2690, protože studenti mají 300 slevu)
_________________
Arya
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 12:15 pm    Předmět: Re: Contours Odpovědět s citátem

Arya napsal:
Náhodou já do Contours chodim už 2 měsíce a jsem tam naprosto spokojená. Jsem tam vždycky přes hodinu, takže rozcvička + 2 kola na 8mi strojích + závěrečný protažení se dá v pohodě stihnout... 2990 neni moc, když si to rozpočítáte tak to máte ani ne 70/h a to mi přijde jako dobrá cena (počítám to za 2690, protože studenti mají 300 slevu)


A co výsledky? ...to prezentační video na té jejich stránce mě dostalo, začíná se bicepsem na kladce .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya


PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 12:21 pm    Předmět: Re: Contours Odpovědět s citátem

JOga napsal:
Arya napsal:
Náhodou já do Contours chodim už 2 měsíce a jsem tam naprosto spokojená. Jsem tam vždycky přes hodinu, takže rozcvička + 2 kola na 8mi strojích + závěrečný protažení se dá v pohodě stihnout... 2990 neni moc, když si to rozpočítáte tak to máte ani ne 70/h a to mi přijde jako dobrá cena (počítám to za 2690, protože studenti mají 300 slevu)


A co výsledky? ...to prezentační video na té jejich stránce mě dostalo, začíná se bicepsem na kladce .




pár cm dolu už mám :-). Stroje tam jsou dobrý, nemůžu si stěžovat a trenérky jsou super. Poradí kdykoliv něco potřebuju, nebo dělam něco špatně... Dneska jsem do toho ještě přidala sacharidový vlny, tak snad půjdou kila dolu :-). Tak 5-8 bych docela uvítala :-)
_________________
Arya
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me narovinu spis vadi kdyz zensky cumi na me a nebo cvici moc blizko u me, zvlast zakopavani, vypady, mrtvy tahy s natazenyma nohama, drepy a pullover. Vadi me to strasne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



women nigga workout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - contours Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: