čínské bistro


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - čínské bistro  Úvodní stránka -> Kuchařka -> čínské bistro
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

stravujete se v čínském bistru
ano
64%
 64%  [ 105 ]
ne
20%
 20%  [ 34 ]
moc tuku
6%
 6%  [ 11 ]
nesnáším číňany
7%
 7%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 163

Autor Zpráva
spider1029


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 12:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam vietnamca hned pod bytovkou. Prestal som tam chodit odkedy mi do rizota primiesali kus omietky (alebo co to bolo). Poznate ten super pocit ked mate plnu hubu jedla a zistite ze tam je nieco co tam nepatri a treba to potom cele vypluvnut?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spider1029 napsal:
Ja mam vietnamca hned pod bytovkou. Prestal som tam chodit odkedy mi do rizota primiesali kus omietky (alebo co to bolo). Poznate ten super pocit ked mate plnu hubu jedla a zistite ze tam je nieco co tam nepatri a treba to potom cele vypluvnut?


Mne jejich jidlo chutna ale nechodim tam protoze je tam vzdycky malo masa, treba sem si dal cinu a byla tam jen sama ryza, zelenina,... a jen par malych kousku masa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bury


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V souvislosti s tímhle mě napadlo, jak sem se jednou zeptal v bistru u větví kolik je masa v rizotu. Slečna se usmála a odpověděla "kužecí, kužecí" tak říkám fajn to bych od kuřecího rizota čekal ale kolik masa v tom je a slečna opět s úsměvem "masa dost, masa dost" strčila mi tácek a odešla ke kumpánům dozadu. Tak sem se v tom schválně vidličkou proštoural a "masa dost" bylo asi tak 40 gramů když nebudu troškařit
Ale jinak nic proti nim, příležitostně tam zajdu a když to mají dobře ochucené proč ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec: jojo, to kulatý hned vedle Tesca a u výlezu z podchodu. A jak píše Poman, jsou to ti co byli v podchodu než se přestěhovali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
badevil


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasny ze ty smesy jsou skoro bez masa. Ale gyros nebo obalovany kureci tam neni masa malo. Hlavne za ty penize a rychlost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas v Sumperku, tam toho masa nalozi pocitam tak minimalne 100g spis 150, jakoze super zradlo zkousel sem i pekingskou kachnu a taky super, casem chci vyzkouset jejich krevety.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Logan3k


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

badevil napsal:
To je jasny ze ty smesy jsou skoro bez masa. Ale gyros nebo obalovany kureci tam neni masa malo. Hlavne za ty penize a rychlost.


a co teprve takový jarní závitky.. když si jich dáš takovejch 6ks tak tam bude minimálně 100-150g masa

zrovna včera mi to zachránilo život když sem ve 3 ráno neměl co jíst.. a ty větve i v -14 stupních prodávali :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim kde to kupujete ... ale posledne sem treba tady v Brne kupoval gyros s nudlema v Campusu ... a za 80Kc myslim to byla porce jako krava... se mi to malem ani nevlezlo do misky...

Jinak klasicky na hlavasu za 70Kc ... taky velka porce a chutove super, akorat obcas trosku presoleny ...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych pravdu řekl, tak čínu naprosto zbožňuju. Chutná mi ta jedinečná kombinace přílohy, zeleniny a masa. Je pravdou, že masa v těchto pokrmech není přehnaně, ale mě to nevadí, protože to dobře nehrazuje vyvážená chuť. Výjimku tvoří kachna a kuře, kde si myslím, že to s masem neni tak zlý. Jinak ale za sebe můžu říct, že shánim na vdavky ňákou pěknou Vietnamku, abych to mohl za minimální kačky žrát každej den.
Jednou se mi stalo, že jsem si pěkně naletěl.. Šel jsem z baráku naproti do obchoďáku, kde sídlí Panda. Všichni kolegové mě varovali, ať tam nelezu, ale já měl jako vždy svojí hlavu. Dal jsem si kung pao a dojídal jsem to tak tak. Masa tam bylo na Asiaty opravdu spoustu (cca 20dkg), ale ta chuť mi přišla divná. Přitom to tam dělaj před hostem..
No, teď chodim o kus dál (pro Plzeňáky Sladkovského) a jsem naprosto spokojen. Nejenže tam dělá Vietnamka, o které se mi zdá ještě 2 noci po tom, co to jídlo dožeru , ale hlavně ta chuť a rychlost. Všechny pokrmy hotové do 10, max. 15 min, což je pro mě v práci neocenitelná výhoda. Ceny taky super. No a když jsem doma (Lobzy), tak u nás ve čtvrti po posilce zajdu za 24 peněz českých na kuřecí polévku s chřestem. Kuřecího je tam počítam tak 4-5dkg a stejně chřestu, plus takovej hrozně dobrej pepř
Ještě bych rád zareagoval na "přidané hodnoty" do těchto pokrmů. Myslím, že každý, kdo aspoň občas něco dělá v kuchyni pozná 4 základní druhy masa (skopové, hovězí, vepřové, drůbeží), takže když si dá kuřecí s nudlema a to maso se mu nebude jenom trochu zdát, tak to půjde probrat s kuchařem Pak takový to sperma, atd. Pár let jsem dělal po hospodách a věřte mi, že to, co jsem tam viděl nemělo s profesionálním přístupem ke gastronomii, potažmo k hostovi nic společného a taky jsem na to hodně rychle zpomněl, protože bych se pak nemohl nažrat nikde. Radši to nebudu moc rozmazávat, protože to je zralý n založení dalšího topicu
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Politolog


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec napsal:
U nas v Sumperku, tam toho masa nalozi pocitam tak minimalne 100g spis 150, jakoze super zradlo zkousel sem i pekingskou kachnu a taky super, casem chci vyzkouset jejich krevety.

A kam chodíš v Šumperku, k nádraží? Tam maj fakt dobrý porce i ceny, občas si tam chodím pro oběd. Zato ve městě naproti Slovanu ty porce nic moc, ale taky se dá když je nejhůř...
_________________
Nebudeme se pouštět do žádných větších akcí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StrongerYAAHO


PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většina těchto lidiček s protaženýma očima jsou především větnamci.
Můj typ či odhad (je jedno jak tomu chcete říkat) je , že v ČR je 75% čínských bistr naplněno větnamci.

Přemýšlet o tom , jestli zrovna ve vašem oblíbeném čínském pokrmu je bílá kapka z těla žlutého neni až tak ideální.
Pak se nenajíte nikde , ničeho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem šel do Téčka pro léky (marodim) a myslel jsem, že skáknu na kachýnku. Jenže měli ještě zavřeno (možná to bylo štěstí, protože se jednalo znova o Pandu ). Nakonec jsem musel vzít za vděk Kentucky fresh chicken (který moc nemusim) a pálila mě z toho hnědka celej den!!
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesmíš žrat ty pálivý hnusy. Zkuste si někdy v KFC (Mimochodem Fried, ne Fresh) dát - až vám bude líto peněz - Filet Sandwich. Je to asi ta nejlepší mňamka co prodávaj, v podstatě kuřecí steak v jejich těstě v housce s přílohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferry


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady v Písku máme bistro i restauraci. Bistro je samozřejmě levnější.

Nikdy jsem neměl žádný problém, akorát občas, když si dám kuřecí curry nebo pikantní kuřecí, občas to kuřecí bývá málo propečené. Ale jsou to jen ty větší kousky, těch je tam stejně jen pár, takže to chuť z celého jídla nezkazí. Dostal jsem hlad na čínu, dnes bude asi k obídku
_________________
"Your body doesn't fail you, you're choosing to fail." - Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za tip, až půjdu zase někdy kolem, tak to testnu. takež ne čerstvý, ale smažený . Málo a moc pečený maso je docela průser
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - čínské bistro Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: