VOLBY 2010


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VOLBY 2010  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> VOLBY 2010
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho budete volit?
ČSSD
6%
 6%  [ 10 ]
ODS
16%
 16%  [ 26 ]
KSČM
1%
 1%  [ 3 ]
TOP09
29%
 29%  [ 47 ]
KDU-ČSL
0%
 0%  [ 1 ]
Strana zelených
2%
 2%  [ 4 ]
Věci veřejné
12%
 12%  [ 19 ]
Strana svobodných občanů
12%
 12%  [ 19 ]
Strana práv občanů (Zemanovci)
9%
 9%  [ 15 ]
Jiná strana (dole napište jaká)
8%
 8%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 158

Autor Zpráva
Tomkins


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 6:53 pm    Předmět: VOLBY 2010 Odpovědět s citátem

Blíží se nám volby, tak mě zajímá, kdo by byl zvolen, kdyby mohli volit pouze členové tohoto fóra. Volit můžete, i když Vám nebylo ještě 18 let. Do hlasování nelze bohužel zadat více stran, tak jsem vynechal Suverenitu, Dělnickou stranu, občané.cz, pirátskou stranu a další.

Budu rád, když dole připíšete, který argument u té či oné strany Vás přesvědčil k tomu, abyste jí dali hlas.


Zároveň děkuji neznámému moderátorovi za bleskurychlou reakci, nyní je snad již vše v pořádku.
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.


Naposledy upravil Tomkins dne po březen 15, 2010 9:02 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Č174


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 7:22 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

ODS - Výhody pro podnikatelství..

( jinak obecně si mylsím, že by měli být v politice nový lidé, kteří mají objektivní pohled zvenčí, prostě to složení promíchat.. )

ideální strana by pro mě byla ta, která by donutila nižší sociální vrstvy chodit do školy ( snížit příspěvky na děti a sociálku )
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JackR


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

By mě zajímalo kdo dal hlas ČSSD, nechápu.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:25 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Č174 napsal:
ODS - Výhody pro podnikatelství..

( jinak obecně si mylsím, že by měli být v politice nový lidé, kteří mají objektivní pohled zvenčí, prostě to složení promíchat.. )

ideální strana by pro mě byla ta, která by donutila nižší sociální vrstvy chodit do školy ( snížit příspěvky na děti a sociálku )


Nemyslel jsi podnikání ... ... a mohl by jsi rovnou některé napsat?

A k čemu to jako bude? Pokud tam budou chodit jen proto, že je tam rodiče dokopou, aby jim nesnížili dávky, tak tam beztak budou k hovnu, akorát budou dělat bordel a znepříjemňovat život těm ostatním. Do školy by měly chodit proto, že to jejich rodiče považují za správné a užitečné, a ty děti jsou právě těmi rodiči motivovány tam ne chodit, ale se tam učit. To ti žádná strana nezařídí ... dokonce ani Straně se to nepovedlo

Jo, a těmi "nižšími sociálními vrstvami" myslíš například učitele, střední zdravotní personál, nebo doktory před atestací ... bo na ty ten popis sedí dokonale

Jinak dnešní ODS a ČSSD, to je jak panna nebo orel jedné mince.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som netusil, ze major Zeman si zalozil vlastnu stranu...Strana práv občanů Ake maju asi preferencie? Myslel som ze je stale v CSSD...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernhard


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil Bernhard dne ne březen 14, 2010 8:43 pm, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luve88


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:38 pm    Předmět: Věci veřejné Odpovědět s citátem

já dám hlas Věcem Veřejným. Chce to nový tváře.
_________________
[url=http://www.sportuj.com]Sport[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:44 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Č174 napsal:
ODS - Výhody pro podnikatelství..

( jinak obecně si mylsím, že by měli být v politice nový lidé, kteří mají objektivní pohled zvenčí, prostě to složení promíchat.. )

ideální strana by pro mě byla ta, která by donutila nižší sociální vrstvy chodit do školy ( snížit příspěvky na děti a sociálku )


Nemyslel jsi podnikání ... ... a mohl by jsi rovnou některé napsat?

A k čemu to jako bude? Pokud tam budou chodit jen proto, že je tam rodiče dokopou, aby jim nesnížili dávky, tak tam beztak budou k hovnu, akorát budou dělat bordel a znepříjemňovat život těm ostatním. Do školy by měly chodit proto, že to jejich rodiče považují za správné a užitečné, a ty děti jsou právě těmi rodiči motivovány tam ne chodit, ale se tam učit. To ti žádná strana nezařídí ... dokonce ani Straně se to nepovedlo

Jo, a těmi "nižšími sociálními vrstvami" myslíš například učitele, střední zdravotní personál, nebo doktory před atestací ... bo na ty ten popis sedí dokonale

Jinak dnešní ODS a ČSSD, to je jak panna nebo orel jedné mince.


myslel sem tím převážně romy, ale nejsem rasista a nechtěl sem to takhle říkat.. jinak bílá rasa má průměr dítěte na pár někde 1,2 ale araabské, romské rasy kolem 4 dětí na pár v průměru.. za 30 let tady bude 50 procent populace romů a pokud se nebudou vzdělávat, tak budou krást a žít jako dosud..
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:45 pm    Předmět: Re: Věci veřejné Odpovědět s citátem

luve88 napsal:
já dám hlas Věcem Veřejným. Chce to nový tváře.


To je to smaé jako Strana veřejných věcí..? já sem právě o takové straně nové slyšle, ale ted nevím zda je to tato.. měla by být tvořena podnikateli.. Je to ona..?
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JackR napsal:
By mě zajímalo kdo dal hlas ČSSD, nechápu.....
Člověče, ČSSD má 30% v průzkumech. Já už fakt nechápu tyhle dotazy :-) Jinak řečeno každej třetí co je tady to mohl být :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já se spletl a dal hlas rudým přátelům státu a kapitalismu.
Z antipatii k panu Paroubkovi bych volil ODS
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:11 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Č174 napsal:

myslel sem tím převážně romy, ale nejsem rasista a nechtěl sem to takhle říkat.. jinak bílá rasa má průměr dítěte na pár někde 1,2 ale araabské, romské rasy kolem 4 dětí na pár v průměru.. za 30 let tady bude 50 procent populace romů a pokud se nebudou vzdělávat, tak budou krást a žít jako dosud..


Boha jeho, že tu ale těch arabů je, a jaké davy se jich sem hrnou

Suppe, kde jsi?

A jak to souvisí s tím, co jsem napsal? To, že někdo dokope děti .. jakékoli .. k tomu, aby do té školy došly, nijak nesouvisí s tím, jak moc vzdělaní, či blbí, z ní zase vylezou. V děcácích chodí do školy všichni a bez pardonu .... a? A prd. Klást důraz čistě na formální účast dětí na výuce je k ničemu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.


Naposledy upravil ygg dne ne březen 14, 2010 9:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luve88


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:11 pm    Předmět: Re: Věci veřejné Odpovědět s citátem

Č174 napsal:
luve88 napsal:
já dám hlas Věcem Veřejným. Chce to nový tváře.


To je to smaé jako Strana veřejných věcí..? já sem právě o takové straně nové slyšle, ale ted nevím zda je to tato.. měla by být tvořena podnikateli.. Je to ona..?


myslím tuto stranu
http://www.veciverejne.cz/
_________________
[url=http://www.sportuj.com]Sport[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.sman


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už tentokrát dám hlas neparlamentní straně, ale ještě počkám jaké budou kandidátky.
_________________
Fide, sed cui fidas, vide.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:34 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

ygg: Pořád mě chytáš za slovo.. jestli jsem řekl podnikání, nebo podnikatelství a animi neříkej, že ti z textu nedošlo koho myslím nižšími sociálními vrstvami.. no tak arabové u nás ten případ nejsou, ale třeba v Itálii ano, tak se z toho neposer a bay ses nedivil až tady za těch 30 let těch arabů bude víc.. Jinak vzdělávání je asi jedinej způsob, jak jinak to chceš udělat ty aby naše rasa nebyla potlačena.., vzit pušku a bejsbolku.., to na tom nebudeš moc líp, než romové vykrádající obchody. Tím, že budou vzdělání tak budou mít na svět možná jiný pohled, než množit děti a dělat bordel.
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VOLBY 2010 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: