Jaké švihadlo? Kůže vs PVC lanko


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké švihadlo? Kůže vs PVC lanko  Úvodní stránka -> Trénink -> Jaké švihadlo? Kůže vs PVC lanko
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte švihadlo s koženým nebo umělým lankem?
Kožené
31%
 31%  [ 7 ]
Umělé
50%
 50%  [ 11 ]
Jiné, napište jaké
18%
 18%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 12:18 pm    Předmět: Jaké švihadlo? Kůže vs PVC lanko Odpovědět s citátem

Zdar,

před nějakou dobou mi kámoš rozbil moje švihadlo s koženým lankem a se zátěží, od tý doby jsem neskákal a zase bych se k tomu chtěl vrátit, protože mi to chybí . Vybírám si mezi kvalitními švihadly (chci vč. zátěže v rukojetích a ložiskem pro rychlejší otáčení), a nevím jestli si vzít znovu s kůží (skákalo se dobře, rychle), a nebo zkusit taktéž velmi kvalitní, ale s PVC lankem. Bojím se ale, aby se neohýbalo.
Máte někdo zkušenosti? Jaké Používáte pro trening vy? Není problém investovat i 500Kč, hlavně ať je kvalitní a "rychlý".

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N_I_K_A


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 2:07 pm    Předmět: Re: Jaké švihadlo? Kůže vs PVC lanko Odpovědět s citátem

Ja mam na intraku svihadlo s PVC lankom, stalo ma zhruba 200 korun, je celkom fajn ale niekedy to riadne zastipe ked si s nim svihnem po nohach Je rychle, len blbe je ze to lanko sa niekedy zvykne trosku skrucat. Doma mam stare dobre detske svihadlo, ale je samozrejme pomale. Ale ked skacem vonku na zahrade, tak si ho hodim do jazierka a hned to fici Sice som potom trosku mokra ale nevadi, v lete je to celkom prijemne Predvcerom som ho nevedela ani za svet najst, tak som slohla tatovi z dielne predlzovacku Fantazii sa medze nekladu. Ale na tvojom mieste by som asi vzala to kozene
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
začátečnikova


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

výborné je švihadlo s ocelovým lankem. Má motivační efekt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ernandes


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrzuji ocelový lanko a sešvihat popřipadě uškrtit se s nim dá nejspiš též efektivně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

začátečnikova napsal:
výborné je švihadlo s ocelovým lankem. Má motivační efekt


Motivační efekt? Jo, jako když se tím švihnu, tak to pořádně bolí ..
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N_I_K_A


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
začátečnikova napsal:
výborné je švihadlo s ocelovým lankem. Má motivační efekt


Motivační efekt? Jo, jako když se tím švihnu, tak to pořádně bolí ..



A este doporucujem to lanko omotat ostnatym drotom, pripadne ho napojit na elektinu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuju švihadlo s ocelovým lankem a skákat s bosíma nohama, pár ran a skáčete jak Ross Enamait
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ocelovy lanko je super, mel jsem ho a s zadnym se mi neskakalo lip, lanko je zapusteny v pvc, takze to pri svihnuti do nohy neni tak hrozny, ale trochu to zaboli
skoda, ze jsem ho na asfaltu uz znicil (na nem nevydrzelo zadny, co jsem mel...).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přidávám na stranu ocelového lanka s ložiskama. Mám ho doma a je supr (až na občas omlácené prsty)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xCROWx


PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kožené jsem neměl, mám jen s lankem od TeamX, je to celkem šunt, ale je fakt samoučící
_________________
"Give the guy a gun and he's superman, give him two and he's God."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem si nedávno v Gigasportu za 150 kožený a je to na prd. Strašně lehký a pomalý vůči tomu lankovýmu. A s matičkou to je na nic, má to pak špatný tvar. Takže si z něj nechám rukojeti s ložiskama a koupím si za pár korun 3 metry lanka v bužírce v železářství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak na budopro mají za 200 krásný švihadla s ocelovým lankem v bužírce, to je férová cena, možná že to má i ložisko, jen nevím jestli jdou zkrátit. Mají tam velikost 3 a 3,6
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 6:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, určitě bych taky hlasoval pro ocelové lanko. Lítá úplně parádně a člověk si pravdu dá pozor, aby se nešvihl.. (I tak se to občas stane). Jinak teď mam PVC lanko Everlast za 240,- kč. Nabízeli mi kožený za 600, ale proč? To PVC lítá taky dobře..
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z boxu jsem zvyklý na ocelové lanko v bužírce. Dostal jsem nicméně jako dárek švihadlo s koženým "lankem" a oproti oceli lítá pomaleji. Zatím jsem zkoušel jen jednou, takže obava je možná zbytečná a zvyknu si, nicméně je nějaká metoda, jak ztěžknout lanko pro rychlejší pohyb? Nechat třeba nasáknout vodou, nebo dát nějakou matičku na střed? Štve mě, že občas škobrtnu nohama o lanko. Mám 177cm a délka lanka u švihadla je 255cm, není to málo? Když použiju klasickou metodu a snožmo stoupnu na střed lanka, mám konce držadel přímo na bradavkách.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ocelové lanko a naboso :-). Po třetím švihnutí budeš tak naštvanej, že to bude skákat samo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké švihadlo? Kůže vs PVC lanko Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: