Trénink Ne-Po;St-Čt



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink Ne-Po;St-Čt  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink Ne-Po;St-Čt
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pět dnů v kuse nebo po 2 dnech s pauzou?
V kuse
0%
 0%  [ 0 ]
Mezipauza
100%
 100%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
winterspoon


PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 11:21 am    Předmět: Trénink Ne-Po;St-Čt Odpovědět s citátem

Zdravim, chtěl bych se poradit o seskládání tréninku. Můžu cvičit od neděle do čtvrtka...jenomže je to pět dní v kuse...myslíte že je lepší vynechat úterý na úkor toho, že pak budu muset všechno namlátit do 4 dnů (tj. třeba záda a kozy v jeden trénink) nebo mám dát pět dní v kuse? Chtěl bych procvičovat velký partie 2x týdně (jsem po úrazu-nohy vynechávám). Představoval jsem si to nějak takhle............... Ne - Prsa,záda Po - Ramena, bic St - Záda, Prsa Čt - Tric, Ramena...ale asi to nebude nejlepší...chtěl bych se zaměřit na ramena-proto vždy předcházejí den odpočinku. Budu rád za každej názor...nebo jinej nápad jak to sesumírovat. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Němel jsem rád následující odpověď, ale v tomto případě je víc než vhodná:

Dobře se dnes nasnídej, uvař si kafe, sedni si k pc, zadej ronnie.cz a obetuj dvě hodiny pročítání fóra a tréninkové poradny. Tam najdeš inspiraci. A až už budeš mít v hlavě dvě, tři varianty tréninku, tak je sem dej. A my Ti jednu vyberem a upravíme
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink Ne-Po;St-Čt
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: