Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jíst Anabolizéry?
Ano
10%
 10%  [ 1 ]
Ne
90%
 90%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
HavliRBK


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 10:41 am    Předmět: Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu Odpovědět s citátem

Životospráva :

Ahoj,
Cvičím 3 krát týdně ve Fitku
1.Neděle: Záda,biceps,předloktí,břicho
2.Úterý: Hrudník (prsa) břicho, ramena,trapézy a šíje,
3.Pátek: Nohy,triceps + břicho

Badminton=náročné kondiční tréninky
1.Pondělí 1,5 hodiny
2.Úterý 1,5 hodiny
3.čtvrtek : 1,5 hodiny
4.Sobota : 2. hodiny

+ doma jedu břicho každý den.

Můj jídelníček se skládá v podstatě :
7.00: Nějaký ten chleba se sýrem,paprika, + protein 85
10.00: Banán + polystyren
15.00: Oběd ( jak kdy, snažím se spíše maso, rýže,)
16.00: Jablko,polystyren,
18.00: Protein 85
20.00: Chleba celozrný- tmavý, máslo, sýr, šunka, paprika,
+
6 prášku kreatinu ethyl esteru před tréninkem a ve volných dnech před spaním

Výška 190 cm Váha 84kg

Rád bych měl vyrýsované a vypracované svalstvo : a to hlavně to břišní.

Břicho dělám 40 zkracovaček + 40 šikmích zkracovaček 4 Série + zkracovačky na kladce nebo ruzne stroje na posilování břišního svalstva.

Co by ste na mé životosprávě změnily, jak nejlépe se dostat viditelným břišákum ? ( za 2 měsíce cvičení vidím pokroky na břiše)

A dále jeden kulturista mi v posilovně řekl že pro rychly rust je dobré se zahřát a pak naklopit hned maximálku zvedat ji co to jde ( aby prý sval dostal shock) a pak váhu snižovat ! Co si o tom myslíte ? (PS: jeho svalstvo mě přesvědčilo že má pravdu :D )

Jaké máte názory na sportovní výživu? Protein,Kreatin,BCAA,Anabolizéry

Hlavně mě tedy zajímá vaše zkušenost s Anabolizéry, mají vubec cenu ? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lookzoR


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak s takovym přísunem jídla bych chcípl ... já jako endomorf jsem měl při rýsovačce 2x více jídla ... hlavně ti tam chybí tuky ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lookzoR napsal:
tak s takovym přísunem jídla bych chcípl ... já jako endomorf jsem měl při rýsovačce 2x více jídla ... hlavně ti tam chybí tuky ...


Já právě potřebuji trochu poradit s tím jídelníčkem, abych nenabíral ale tukovou hmotu víš ;) a taky co si myslíš o těch sportovních výživách ? osobní zkušenost? čemu dáváš přednost?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 11:15 am    Předmět: Re: Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu Odpovědět s citátem

je to tu tolikrát, hledej...

pokud chceš hubnout, musíš mít nižší kalorickej přijem, než výdej....

dobrá je třeba aerobka po ránu na lačno, nebo po tréningu

kreatin a rýsovačka se v podstatě vylučuje, takže kreatin nejez teď vůbec

jinak je fakt všechno napsáno mockrát na main webu i na foru, "hledej"
nahoru
CIZO


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 11:18 am    Předmět: Re: Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
kreatin a rýsovačka se v podstatě vylučuje, takže kreatin nejez teď vůbec

Tohle je dost rozšířenej omyl. Efekt užívání kreatinu při utaženejch kaloriích určitě nebude maximální, ale rozhodně neni důvod ho v dietě nepoužít.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 11:50 am    Předmět: Re: Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu Odpovědět s citátem

Nedržím tak zcela dietu :) Spíš potřebuji nabírat svalovou hmotu :) a zviditelnit břicho :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, merim stejne, vazim o 10 kilo vic, a mit takovejhle jidelnicek tak uz si kopu diru na zahrade, myslim ze zachvilku budes mit spis vyrysovay kosti nez svaly (bych chtel videt co chces rysovat teda) planuju ted CKD, ale vic jak na 90 kg teda urcite nepujdu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
Ty vole, merim stejne, vazim o 10 kilo vic, a mit takovejhle jidelnicek tak uz si kopu diru na zahrade, myslim ze zachvilku budes mit spis vyrysovay kosti nez svaly (bych chtel videt co chces rysovat teda) planuju ted CKD, ale vic jak na 90 kg teda urcite nepujdu...


Tak víš jak těžce nabírám hmotu :D a oni tady mlely něco o dietě :D
Jasně že ptořebuji nabírat svalovou hmotu ale cchi rýsovat břicho a to mohu :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HavliRBK napsal:

Jasně že ptořebuji nabírat svalovou hmotu ale cchi rýsovat břicho a to mohu :P

To nemůžeš. Jídelníček je špatnej, tam začni. Jakmile ho zlepšíš, budou výsledky.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
HavliRBK napsal:

Jasně že ptořebuji nabírat svalovou hmotu ale cchi rýsovat břicho a to mohu :P

To nemůžeš. Jídelníček je špatnej, tam začni. Jakmile ho zlepšíš, budou výsledky.


Mohu se zeptat jak bych ho měl zlepšit ? :) děkuji :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Divej jidelicek je zaklad, musis pochopis prijem bilkovin na kg telesne hmotnosti, slozeni jidelnicku, rozlozeni jidel behem dne v rozmezi 2-3 hodin, nikdo ti nerekne co mas kdy jist, je to na tobe co ti chutna, co rad snidas, obedvas,... , udelat si predstavu co by slo jist a kdy a z toho si vybrat, urcite a netu najdes mraky informaci, bohuzel je to tak individualni vec ze ti nezbyde nez si to procist a sestavit tak aby ti to maximale vyhovovalo, to za tebe nikdo udelat nemuze a ani neudela
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
Divej jidelicek je zaklad, musis pochopis prijem bilkovin na kg telesne hmotnosti, slozeni jidelnicku, rozlozeni jidel behem dne v rozmezi 2-3 hodin, nikdo ti nerekne co mas kdy jist, je to na tobe co ti chutna, co rad snidas, obedvas,... , udelat si predstavu co by slo jist a kdy a z toho si vybrat, urcite a netu najdes mraky informaci, bohuzel je to tak individualni vec ze ti nezbyde nez si to procist a sestavit tak aby ti to maximale vyhovovalo, to za tebe nikdo udelat nemuze a ani neudela

Dobře :) trochu se vykašlu na školu a budu studovat jídelníček :D snad to profesoři pochopí :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skola zaklad zivota, jidelnicek zaklad posilovani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

84kg na 190cm podle mě musíš být dost hubenej. Já mám na 192cm, 94kg a jsem celkem štíhlej.
Ono taky z takový hladovky čemu říkáš jídelníček nepřibereš ani gram, natož když máš 4x týdně 1,5h badbinton a 3x posilovnu...
Nevim co na tom chceš rýsovat, já mám o 10kg víc a pořád tam nevidím žádnej prostor pro nějakou rýsovačku, aniž by výsledkem nebyla kost a kůže...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink břicha + jakou zvolit sportovní výživu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: