Posilování VS vodní dýmka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilování VS vodní dýmka  Úvodní stránka -> Trénink -> Posilování VS vodní dýmka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Má Vodní dýmka negativní vliv na svaly
Ano
38%
 38%  [ 12 ]
Ne
61%
 61%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 31

Autor Zpráva
spider1029


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked som mal takych 15 tak som sa cez prazdniny nudil a som sam zfajcil celu vodnu fajku a boli strasne horucavi. Potom som isiel do mesta na biku a ked som zamkynal bike o stojan, tak naraz tma a zobudil som sa az v zlatnictve ktore bolo oproti :D. Tam ma kriesili predavacky. Domov som sa dostal vpohode po svojich.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě fascinuje, jakými věcmi se někdo zabývá - najdou se kulturisti, strongmani i trojbojaři, co pálí cigára jako o život a problém evidentně nemají.
O rakovinotvorných účincích kouření ví asi každý, o závislosti na nikotinu už tuplem, takže to nebudu brát v potaz. Když ti odpovím přímo na dotaz - ne, vodní dýmka (V TAKOVÉ FREKVENCI, JAK PÍŠEŠ) má vliv tak zanedbatelný, že se dá řáct nulový. A doutník nemá vliv vůbec žádný...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno jsem se s kámošema o tom bavily s učitelkou chemie, že co je horší jestli cigarety, nebo Vodní dýmka: Že 100% vodní d. prej tam vzniká nedokonalé spalování. A ta voda to taky moc nepřefiltruje: Takže Nedoporučuji ani jedno Ale tak raz za čas proč ne...Znám případy: Zdravotní sestra dodržovala stravování, nekouřila, nepila sportovala a stejně chytla RAKA Zato jeden chlapík kouří 2 krabičky denně a je zdravý jak rybička
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 8:16 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

neřešte rakovinu, v ČR ji dostane každý třetí člověk podle statistik, takže bych to tak nehrotil. Navíc když vyhrajete jeden boj tak je obrovská šance že dostanete další rakoviny, protože ty rakovino tvorný buňky furt v tom těle jsou ikdyž je po tom velkym nádoru. Ale zpět k tématu: neřekl bych že ti dýmka nějak extra zhorší progres (pokavaď si teda nedáváš častěji než 1x za měsíc), krom toho že mě osobně se na dalšim tréningu hůře dýchá (protože mám furt v sobě ty sračky žeo )
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Nedávno jsem se s kámošema o tom bavily s učitelkou chemie, že co je horší jestli cigarety, nebo Vodní dýmka: Že 100% vodní d. prej tam vzniká nedokonalé spalování. A ta voda to taky moc nepřefiltruje: Takže Nedoporučuji ani jedno Ale tak raz za čas proč ne...Znám případy: Zdravotní sestra dodržovala stravování, nekouřila, nepila sportovala a stejně chytla RAKA Zato jeden chlapík kouří 2 krabičky denně a je zdravý jak rybička

Jj, to jsem taky někde slyšel, že vodárna je na škodliviny daleko horší než cigarety apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem četl, že je vodní dýmka škodlivější, než cigarety. A myslím, že pravidelné kouření vodní dýmky má určitě vliv na svalstvo. Kouř dodává do organismus kysličník uhelnatý a ten ubírá svalům kyslík, který potřebují pro svou práci. Méně kyslíku snižuje jejich výkon. A v nepřímé míře - Kouření = menší kapacita plic = to je jasny:-)
_________________
pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale o to horší cesta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Že si někdo zahulí pořádnej matroš, tomu rozumim, protože to dává docela znatelný účinky
ale kouření tabáku jsem nikdy nějak nepochopil, když to skoro nic nedává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Že si někdo zahulí pořádnej matroš, tomu rozumim, protože to dává docela znatelný účinky
ale kouření tabáku jsem nikdy nějak nepochopil, když to skoro nic nedává.

taky nechápu Kouříš přece proto, aby ses uklidnil A pro dobrý pocit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilování VS vodní dýmka Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: