E-shopy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - E-shopy  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> E-shopy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaka je vase duvera v e-shop??
Stoprocentne -- Jak normlani obchod
43%
 43%  [ 40 ]
Tak napolovinu - Jak ktery e-shop.
53%
 53%  [ 49 ]
Vubec neduveruji - nejradeji nakupuji v kamenem obchode.
2%
 2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 91

Autor Zpráva
Culda13


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DPH ? co myslíš ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřeboval bych souběžne zobrazit cenu s a bez DPH...resp. raději cenu jen bez DPH ( což je pro zdravotnictví běžnější formát ).
když nastavím v admin. části " bez DPH" tak se mi objeví konečná cena jako kdybych zadal 0 % DPH....ovšem !!!...na e - shopu se pak objeví cena vč. DPH ...což je blbost. Je tam jen nastavené 0 % DPH.

Možná to trochu komplikovaně vysvětluju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nebude shop pro plátce .Měl jsem to stejně když jsem zadal bez DPH ( bylo to vlastně osvobozeno , proto 0%)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
tak to nebude shop pro plátce .Měl jsem to stejně když jsem zadal bez DPH ( bylo to vlastně osvobozeno , proto 0%)
Díky - ale je matoucí psát cenu vč. DPH když je tam DPH 0 %...u jiného zboží 5 %...jinde víc %. Konkurence uvádí striktně cenu bez DPH ...takto se při srovnání docela stírá výhoda - což je cena.

Chápeš - jako, že já napíšu 1190 kč vč. DPH
...konkurence 1000 kč bez DPH

a i když to je totožná cena - zákazní si nebude přepočítávat jestli je pro něj výhodnější to nebo ono ( pokud to nebude nějaká kulatá částka ).

Prostě by mi pomohlo mít ceny bez DPH / s DPH

Nevíš jak to jde ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lifte, já bych hlavně dával pozor na to, dělat e-shop v uniformní open source aplikaci. Nevím, na co to vlastně chceš, ale tohle není správná cesta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Lifte, já bych hlavně dával pozor na to, dělat e-shop v uniformní open source aplikaci. Nevím, na co to vlastně chceš, ale tohle není správná cesta.
proč ?...mám čtyři kategorie..pár desítek produktů - presta je jednoduchá - umí vše co potřebuju. Je tam možnost všech plateb co potřebuju. Pro začátek si myslím dobrá volba - nechce se mi tlačit 50 tis. do něčeho co je ( podle mých smutných zkušeností )...dost často horší ..tím myslím akože na míru šitá řešení.
Každý je v těchto firmách dělající webovky a e - shopy tak kreativní, že strávím dvakrát tolik času tím, že to předělávám do podoby co potřebuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ve verzi 1.3.x nelze zobrazivat ceny s / bez DPH...tedy bez zásahu do kodu.

Lze to vyřešit jak tu bylo napsáno nahoře - skupinou bez DPH.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jednou ,když jsem nebyl ještě plátce ,tak jsem uváděl cenu bez DPH a bylo mi řečeno ,že to je špatně , že musím uvádět cenu s DPH , protože nejsem plátce . TAk se na to raději zeptej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
mirio napsal:
Lifte, já bych hlavně dával pozor na to, dělat e-shop v uniformní open source aplikaci. Nevím, na co to vlastně chceš, ale tohle není správná cesta.
proč ?...mám čtyři kategorie..pár desítek produktů - presta je jednoduchá - umí vše co potřebuju. Je tam možnost všech plateb co potřebuju. Pro začátek si myslím dobrá volba - nechce se mi tlačit 50 tis. do něčeho co je ( podle mých smutných zkušeností )...dost často horší ..tím myslím akože na míru šitá řešení.
Každý je v těchto firmách dělající webovky a e - shopy tak kreativní, že strávím dvakrát tolik času tím, že to předělávám do podoby co potřebuju.
Protože není nic horšího, než e-shop vypadající jako všechny ostatní. Ale ty asi budeš mít dost specifické zboží, které nebude mít velkou konkurenci.

Ale pořád tvrdím, že pokud nemáš minimálně vlastní grafickou šablonu, tak je to chyba...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No - můj zákazník je 108 subjektů v ČR desítky v SR a pár desítek v HU, GER a AUT. Jsou to lidé tak prkenní a neflexibilní, že tam veškeré poučky končí vše musí být jednoduché jasné bez příkras.

Funguje to tak,že se domluví kvartální objednávky a ty se plní. V e - shopu budou pro formu tyto objednávky + občas něco mimo nasmlouvané zboží. Tj. počet obednávek v shopu nebude velký.

tj. ten shop je tam spíš pro malé laborky s nepravidelným odběrem zboží.

Jak jsem psal - počet produktů bude několik málo desítek - tj. vše s přehledem uhlídatelné.

Za dva dny se mi podařilo prestu počeštit a + nastavit vše co potřebuji od faktur po dopravu.

Design se dá vyřešit šablonou na zakázku - která nebude jediná na světě - ale za 150 dolarů se dá sehnat vyhovující řešení.

Kdysi jsem zlehka dělal webovky ( pro sebe )...takže HTML a základy PHP umím. Změnit pozadí by mi snad mohl za mírnou úplatu pomoct kolega - fotograf a grafik.

Tak snad to nějak dám dokupy

Pořád mi to příjde lepší řešení než si koupit hotový shop a vybrat z desítek šablon s takřka nulovou možností přizpůsobení.


...a Mirio - děkuji za názor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlastní grafický návrh neznamená mít tam zbytečné serepetičky navíc, přesně naopak. :-)

Minimálně do dobře zvolené šablony jdi určitě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono nakonec pokud by si dal dělat eshop na zakázku a nechtěl investovat statisíce do renomované firmy, tak to skončí tak že mu to zplácnou z nějakého univerzálu, co mají ve firmičce "Franta a sy"n předpřipravený
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No... ja ted dodelaval eshop jakoze celej komplet delanej. Cili kdyby nekdo cirou nahodou mel zajem tak jsem take k dispozici ale pochopitelne zadara to taky neni ale za 50 rozhodne taky ne. A jelikoz jsem to cele delal od zacatku do konce, jsem schopnej v ramci ceny eshopu tam mensi veci dodelat a predelat.

To jen takova mensi reklamni vsuvka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - E-shopy Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: