Souhrn tvarohových variací


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Souhrn tvarohových variací  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Souhrn tvarohových variací
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co nejčastěji dáváte s tvarohem?
pár kvalitních tuků ve formě semínek či ořechů
20%
 20%  [ 5 ]
nějaké přijatelné množství sacharidů
45%
 45%  [ 11 ]
nabombím to ještě proteinem či gainerem
33%
 33%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 24

Autor Zpráva
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
hEEEliak napsal:
Daváte ho hned před spaním? A ten cukr nevadí? ... Ona je to jen jedna lžička?


No já po tom co ho sním většinou jen odložím lžici kelímek a usnu u televize, ten cukr nevadí

V menším množství, by neměl vadit
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Pavelito napsal:
hEEEliak napsal:
Daváte ho hned před spaním? A ten cukr nevadí? ... Ona je to jen jedna lžička?


No já po tom co ho sním většinou jen odložím lžici kelímek a usnu u televize, ten cukr nevadí

V menším množství, by neměl vadit


Ještě k tomu třeba třtinový, tak to je ještě lepší než normal krystal
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hEEEliak napsal:
Daváte ho hned před spaním? A ten cukr nevadí? ... Ona je to jen jedna lžička?


ektomorfovi nevadi, pokud mas ale pomaly metabolizmus, dal si tam sladidlo.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
hEEEliak napsal:
Daváte ho hned před spaním? A ten cukr nevadí? ... Ona je to jen jedna lžička?


ektomorfovi nevadi, pokud mas ale pomaly metabolizmus, dal si tam sladidlo.


hodil bys mi sem prosimtě nějakej obrázek nebo odkaz na umělý sladidlo který používáš?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Draper napsal:
hEEEliak napsal:
Daváte ho hned před spaním? A ten cukr nevadí? ... Ona je to jen jedna lžička?


ektomorfovi nevadi, pokud mas ale pomaly metabolizmus, dal si tam sladidlo.


hodil bys mi sem prosimtě nějakej obrázek nebo odkaz na umělý sladidlo který používáš?


klasicke co maji v marketech. Je mne jedno jake, protoze ty bezne jsou nastejno. kdyz jsem v Tesku, koupim to, co maji v Tesku, kdyz jsem v Lidlu, koupim v Lidlu atd, dal to neresim

jinak pokud to neznas, tak si zadej do vyhledavece 4fitness, kde maji i ochucena sladidla, s cimz jdou krasne ochucovat tvarohy
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pavelito napsal:
Draper napsal:
hEEEliak napsal:
Daváte ho hned před spaním? A ten cukr nevadí? ... Ona je to jen jedna lžička?


ektomorfovi nevadi, pokud mas ale pomaly metabolizmus, dal si tam sladidlo.


hodil bys mi sem prosimtě nějakej obrázek nebo odkaz na umělý sladidlo který používáš?


klasicke co maji v marketech. Je mne jedno jake, protoze ty bezne jsou nastejno. kdyz jsem v Tesku, koupim to, co maji v Tesku, kdyz jsem v Lidlu, koupim v Lidlu atd, dal to neresim

jinak pokud to neznas, tak si zadej do vyhledavece 4fitness, kde maji i ochucena sladidla, s cimz jdou krasne ochucovat tvarohy


těma sladidlama myslíš ty pilulky? nebo bereš i tekuté?

edit: a ty příchutě jsou normálně ok? zkoušel si někdy? dávkování atd myslim, jestli je v pohodě
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:


těma sladidlama myslíš ty pilulky? nebo bereš i tekuté?


to te fakt porad zajimaji takove dataily?

vetsinou ty pilulky...... (pripadne si z tech pilulek udelam tekute sladidlo)

edit: jo ty ochuceny sladidla jsou v pohode, tak si to zkus ne? ja nevim co chces, abych ti o nich napsal omg
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pavelito napsal:


těma sladidlama myslíš ty pilulky? nebo bereš i tekuté?


to te fakt porad zajimaji takove dataily?

vetsinou ty pilulky...... (pripadne si z tech pilulek udelam tekute sladidlo)

edit: jo ty ochuceny sladidla jsou v pohode, tak si to zkus ne? ja nevim co chces, abych ti o nich napsal


jojo zkusim teda
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepsi je klasicka cokolada nebo coko-tiramisu, ale to to je pak uz otazka chuti kazdeho znas, co komu chutna. Asi pred rokem jsem ty cokolady bral ve velkem (a to fakt ve velkem ) a pak uz dlohodobe nebyly, protoze se celosvetove zdrazovalo kakako, ted nevim, jeslti je uz maji, ta coko special je jakasi nahorkla a moc mne nechutnala.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Nejlepsi je klasicka cokolada nebo coko-tiramisu, ale to to je pak uz otazka chuti kazdeho znas, co komu chutna. Asi pred rokem jsem ty cokolady bral ve velkem (a to fakt ve velkem ) a pak uz dlohodobe nebyly, protoze se celosvetove zdrazovalo kakako, ted nevim, jeslti je uz maji, ta coko special je jakasi nahorkla a moc mne nechutnala.


bude to asi lepší než tam házet pořád protein no, a ještě k tomu máš na výběr víc příchutí ne, že si musim vybrat jen z banánu nebo čokolády, což jsou příchutě mých proteinů a to uvažuju ještě, že koupím jeden s jinou příchutí
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty příchutě, o kterých tu mluví Draper používám, sice né do tvarohu, protože mi příjde, že tam toho musíš dát hodně aby jsi to ochutil, ale na ochucení snídaně. A musím říct, že nejlepší je čoko-tiramisu, karamel a asi ještě broskev, ale každému chutná něco jiného. Nicméně nekupuj příchutě, ve kterých je ethyvanilín, protože ty jsou nahořklé... obzvláště vanilka

A k tématu: Jelikož jsem dříve byl zvyklý jíst všechno "dietní" - neslazené, nesolené, tak jsem si na samotné vaničce tvarohu fakt liboval. Jenže pak jsem se rozjel a už jsem začal sladit, solit a bylo to... Používám pouze sladidlo na oslazení a večer vždy dám do toho tvarohu, trochu vloček s vlákninou (Draperovy oblíbené vločky), tabletkové sladidlo, trochu vody a trochu proteinu. Myslím, že pokud si koupíš fakt dobrý protein, tak ti to bude bohatě stačit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Nicméně nekupuj příchutě, ve kterých je ethyvanilín, protože ty jsou nahořklé... obzvláště vanilka

.


presne tak, stejne tak coko-special, kde je taky ethylvanilin
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Ty příchutě, o kterých tu mluví Draper používám, sice né do tvarohu, protože mi příjde, že tam toho musíš dát hodně aby jsi to ochutil, ale na ochucení snídaně. A musím říct, že nejlepší je čoko-tiramisu, karamel a asi ještě broskev, ale každému chutná něco jiného. Nicméně nekupuj příchutě, ve kterých je ethyvanilín, protože ty jsou nahořklé... obzvláště vanilka

A k tématu: Jelikož jsem dříve byl zvyklý jíst všechno "dietní" - neslazené, nesolené, tak jsem si na samotné vaničce tvarohu fakt liboval. Jenže pak jsem se rozjel a už jsem začal sladit, solit a bylo to... Používám pouze sladidlo na oslazení a večer vždy dám do toho tvarohu, trochu vloček s vlákninou (Draperovy oblíbené vločky), tabletkové sladidlo, trochu vody a trochu proteinu. Myslím, že pokud si koupíš fakt dobrý protein, tak ti to bude bohatě stačit.


ok takže ten můj PhD. 6HR by měl stačit, já si vločky dávám jen ráno, v noci když se probudím, se na ně vždycky neskutečně těším, ale asi si zbytečně kupuju pořád ty emco připravený, což leze do peněz, tak když koupím tyhle příchutě můžu si je cpát ráno do vloček normálně, díky vám hoši za rady, ušetřili ste mi nějaký ty love
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty ovesné kaše emco a musli jsou prostě sra***, kup si obyčejný vločky, do toho si dej vodu (/mléko), příchuť nebo protein a uděláš lépe.

K těm příchutím... Fakt dobrá na vločky je lískový oříšek. Já ho sice moc ted nemám, ale někdy si udělám opravdu dobrou kaši.

RECEPT:

Emco vločky s vlákninou: 70g
Krupice: 80g
Příchuť: Lískový oříšek - asi tak 3/4 malé lžičky
Sladidlo: 8 tabletek
Lískové oříšky: množství je na tobě
Skořice: Jenom trošku, né moc, záleží na tobě
Mléko: Asi tak 750ml, možno i 800ml, sám nevím kolik tam dávám, ale je to tak nějak zhruba

Všechno kromě mléka dáš do hrnce, ve kterém to budeš vařit, smícháš to vařečkou a oříšky podrtíš na kousíčky, přiliješ mléko a dáš vařit. Vaří se to zhruba 4-5minut a musíš to míchat. (Je to stejné jak krupicová kaše)
Nakonec podle chuti, necháš tak nebo ještě přidáš příchuť pokud to bude slabé a rozmícháš to ještě.

Je to v podstatě moje každodenní snídaně, jen s tím rozdílem, že každý den si zvolím jinou příchuť a podle toho tam dám jiné ingredience.

Jinak není špatný taky jablko, obyčejná čokoláda, kokos, višeň a pro někoho i banán, protože ta chuť je tak trochu umělá, ale dá se to. Hlavně si kup různé příchutě, ať nejíš pořád tu stejnou. Ta by ti pak lezla krkem. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hEEEliak


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musí se to dělat každý den čerstvé nebo si to mohu nadělat, navážit a každy ráno ti jíst studene popřípadě si to ohřát ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Souhrn tvarohových variací Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: