Nejlepší investice do posilování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nejlepší investice do posilování  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Nejlepší investice do posilování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je víc adidas?
rukavice
15%
 15%  [ 8 ]
předplatné Muscle & Fitness
5%
 5%  [ 3 ]
lifterský boty
7%
 7%  [ 4 ]
pásek
19%
 19%  [ 10 ]
trhačky
5%
 5%  [ 3 ]
sypka!
28%
 28%  [ 15 ]
magnezium
17%
 17%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
OndraR


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Tak to jsem nekoupil roky ...ještě je to pořád o ničem jako kdysi ?
Ano stále já mám kupu starých čísel, nový mám jen když mi ho někdo koupí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makojakopako


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k tématu, jednou sem si pořídil kvalitní stroj na cvičení za rozumný peníze,dal sem za to pouze 50 000 a po cca 5 letech cvičení sem ta za 50 000kč pustil dál. Řekl bych,že to byla dobrá investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalitní investice je samozřejmě hlavně do kvalitního jídla a proteinů. Jinak určitě také kvalitních bot. Nesnáším, když někdo cvičí v žabkách jak celkem často v posilce kam teď chodím vídávám. Já si koupil takové ty lifterské na dřepy a jsem s nimi spokojený ale beru si je jen když cvičím stehna. Mrtvé tahy cvičím jedině naboso. Opasek většinou nepoužívám ale en bych si nekupoval protože ho ve vetčině posilovnách půjčují. No a jinak asi ani bez trhaček bych se neobešel, i když jsem donedávna cvičil s háky ale po domluvě s Hovniválem, který mi je ochotně zapůjčil jsem přešel na trhačky. Jo ale to ještě neví, že jsm mu je zratil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me je jasny, ze si je odrovnal, tak az si budes kupovat v lete nove, tak kup rovnou dvoje :) Ja to tet jen tak smrdlam, tak je ani nepotrebuju, ale kdyz chcu dat pritahy JC, nebo VC, tak je to bez nich fakt naprd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makojakopako


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
me je jasny, ze si je odrovnal, tak az si budes kupovat v lete nove, tak kup rovnou dvoje :) Ja to tet jen tak smrdlam, tak je ani nepotrebuju, ale kdyz chcu dat pritahy JC, nebo VC, tak je to bez nich fakt naprd...
to mas tak slabý úchop,nebo používáš tak velké váhy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ani jedno ani druhy, proste to neni ono, jeste k tomu ta osa te jednorucky kde cvicim je pogumovana takovou gumou, ktera klouze, takze absolutne nesplnuje ten ucel proc tam je a jeste k tomu dela tu osu bachratejsi, takze se to drzi fakt blbe, ale aj kdyby tam ta guma nebyla tak to je na hovno bez trhacek, proste se soustredim z 50% na uchop a to me fakt neba pri treningu zad...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co rikate na tohle, neni to nejaky levny, kdyz to je neopren ? Vydrzi to aspon 2 mesice ? :)
http://www.lekarna.cz/bandaz-lokte-neopren-velikost-l/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dva měsíce? Pokud to necháš zabalený, tak by mohlo i o trochu dýl
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co je to moc nebo malo 2 mesice ? Nedelej si srandu, ses moderator, tak mas jit prikladem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redis


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak v posilkách a nečetl sem topik celý, ale co se týče magnezka, začíná se to zakazovat i na bouldrovkách, kvůli lidem, co to přehání. Většínou tak, že když jim něco nejde tak si hoděj tunu magnézka na ruce, protože to přeci není tím, že jsou to "másla", ale tím, že jim kloužou ruce.

Pokud můžu doporučit, tak pro bouldristy je alternativa takovej míček s magneziem, funguje to stejně akorát to vesměs vůbec nepráší a není z toho bordel, řekl bych, že to by vám pak v dané posilce povolili, pokud to magnézko máte jen na to aby vám čínka neklouzala.

edit. je to reakce na první posty v topiku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
co je to moc nebo malo 2 mesice ? Nedelej si srandu, ses moderator, tak mas jit prikladem :)

No já nevim, ale moje představa je, že pokud už si nějakou bandáž koupím, taky by měla vydržet roky, ne měsíce.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to autorovi topicu nevadí, zeptám se tady, abych nezakládal nové vlákno - chci koupit hrazdu, takovou tu, co na montujete do futer. Má někdo nějaké zkušenosti? Díky za rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dávej bacha, jaká futra máš. Jestli máš zalitá do betonu (mělo by to vydržet) ale jestli máš šroubovaná, tak ti je ta hrazda může roztáhnout a máš po hehe. Jinak to udrží i 100kg chlapa, co jsem viděl :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jaké futra mám. Klasické, panelákové. 100 kg beru jako normální váhu. :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marraw


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu hrazdu do futer mám a unese i víc než 100kg. Cvičit se natom dá, jen omezuje šíře futer. V panelákových futrech to drží OK, takže bys neměl mít problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nejlepší investice do posilování Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: