Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 3:11 pm    Předmět: Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně Odpovědět s citátem

Sice dávno nechodím do posilovny kde se to hemží lidma, ale zato tam dělá kokotiny 100% všech ostatních co potkám
Nejhorší je, když průměrnej trubec/puberťák/imbecil začne číst Muscle&Fiction, nebo pro jistotu rovnou vymýšlet vlastní cviky.

Dneska jsem potkal nějakýho debílka co akorát překážel. Sice to vypadalo, že má brutál ruce, ale spíš to bylo těma 0% sádla.
Napřed jel francouzský tlaky, pak sebral lavičku, postavil jí ke kladce, vytáh kladku, a začal de facto to samý pumpovat vsedě nad hlavou.
Potom odmontoval tu "druhou" (míň standardní, s úchopem kolmým k tyči) tyč co se s ní dělají přítahy na záda, lehnul si na zem, a se spodní kladkou jakože cvičil biceps.
Takový paka potkávám pokaždý. Zajímalo by mě kde se to bere. Nikoho jsem například ještě neviděl dřepovat.



Co všechno jste už viděli vy? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xCROWx


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidé jsou různí, ty kladky v leže občas taky vidím. Fitness konzultant ( ) ty cipoviny ordinuje všem.
Ale chápu, že pro ně jsem zase exot já, protože mám dlouhý rukávy, obyčejný kecky a dělám čelní dřepy, přemístění a tak :)
_________________
"Give the guy a gun and he's superman, give him two and he's God."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo komerce je nacpana pumpovacema bic. na sobe jen ady a adidy..nejlip narvany v kompresnim tricinku ze kteryho lezou jen ty zily co maji stahly v podpazi.. na konci jim ty ruce museji upadnou neprokrvenim..

hratky s kladkama se odehravaji asi vsude..ale taky si kazdej cpe k zarazce na polohovatelny lavce jeste pul kilovej kotouc? asi musi mit presne dannej uhel sklonu kdyz jedou tlaky JR..s 10kg...to jsem asi moc nepobral


jeste akce s opaskama...
borci si je v satne navlecou..samozrejmosti jsou rukavky s omot.
a sim uhatlym opaskem jedou celej trenal...ho sundavaj snad jen pri drepech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Paye


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak holkám stačej jenom namakaný ruce a trochu hrudník, všichni nejsou takový bodybuilding blázni..
Někdo to dělá kvůli holkám, někdo kvůli klukům:D a někdo to dělá pro sebe, protože chce bejt v nečem dobrej:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se líbil borec co dělal sedlehy s páskem a molitanama v rukách.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne se vybavuje, jak sem videl typka s paskem jet bicepsovy zdvihy ve stojanu na drepy, ackoliv 3 metry vedle byl stojan s nakladacima obourucnima osama ... ale to bych rek, ze je takova klasika
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1744


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší je když si někdo vleze na zakopávání a chce ject předkopy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
Tak holkám stačej jenom namakaný ruce a trochu hrudník, všichni nejsou takový bodybuilding blázni..
Někdo to dělá kvůli holkám, někdo kvůli klukům:D a někdo to dělá pro sebe, protože chce bejt v nečem dobrej:)


to je fakt..kam se podely tradicni hodnoty..jako kolik krav mas ..jak velkej statek..

fakt ze moc namakanej neni pro baby asi IN..podle mych zkusenosti...
jedna mi porad rikala ze staci a staci...to jsem mel slabej metrak..o) dalsi si mi nemohla lehnou na rameno..bo ji pak bolelo za zrkem..jak mela hlavu vykloubenou.. ted s vidi udelanej borec malo... je to tu kolem sama slacha..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bara


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je úplně jedno jaké kdo používá cviky pokud mají trochu logiky a využití pro daný účel.Já osobně cvičím hlavně na strojích a nepřijde mi to špatně.minimalizuje to riziko zranění a pomáhá správnější technice.Mě mnohem víc vadí neukázněnost lidí a jeijich bezohlednost (zabírají stroje a činky hodinu,neuklízí po sobě a nepoužívají ručník či mlátí náčiním)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
Tak holkám stačej jenom namakaný ruce a trochu hrudník, všichni nejsou takový bodybuilding blázni..
Někdo to dělá kvůli holkám, někdo kvůli klukům:D a někdo to dělá pro sebe, protože chce bejt v nečem dobrej:)

Myslim že většinu holek vzrušuje spíš namakaná peněženka :-)
A když už něco optického, tak souměrná postava a pevnej zadek :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy, záda, předloktí = nezájem.
Přitom je cvičim nejraději.. + kozy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No neviem, lytka su tiez terno
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
Frozz.


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás je týpek (snědý spoluobčan), co jede každý cvik v 1/3 rozsahu. Takže rozcvičení: kliky - 1/3 rozsahu, pak jde na bench, má naloženo 110kg - 1/3 rozsahu, dřepy - to samé, zkracovačky - to bych ani nepopsal, jak on tam na té nakloněné lavičce hopsá , prostě úplně mimo...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bicák na kladce v leže? No a? Co je na tom vtipnýho.
A nastavit si lavičku pomocí malýho kotouče??? Taky mi vtipný nepřijde.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě přijde zajímavé, že i po 17 letech co se pohybuju po fitnesscentrech občas objevím nějaký "nový cvik". Občas opravdu bezesrandy nevím k čemu by mohl být. Ve fitku kde teď cvičím je toho nějak moc - ale držím hubu a nemontuju se do toho - z toho už jsem vyrostl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hlouposti co jste viděli lidi dělat v posilovně Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: