Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim  Úvodní stránka -> Trénink -> Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete to?
Ano
69%
 69%  [ 18 ]
Ne
30%
 30%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Capricorn


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 3:49 pm    Předmět: Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim Odpovědět s citátem

vybereš trénink->zadáš maxima->vyjede ti rozpis

Osobně podle toho jedu v excelu a je to užitečný, tak mě napadlo vytvořit komplet seznam, samozřejmě, pokud byste o to měli zájem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Chcete to?


ja ne, ale vetsina mistnich tabulkaru asi jo, takze muzes zacit tvorit :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 6:43 pm    Předmět: Re: Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim Odpovědět s citátem

no pokud by existovalo něco takovýho, co mi vypočítá power clean/military press/dumbell bench press/dumbell rows apod, tak jo :D pro zajímavost by mě to zajímalo
nahoru
Capricorn


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 12:42 pm    Předmět: Re: Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
no pokud by existovalo něco takovýho, co mi vypočítá power clean/military press/dumbell bench press/dumbell rows apod, tak jo :D pro zajímavost by mě to zajímalo


No hele, pokud to bude součástí těch rutin, co se vyskytují na forech (gvt, hst, atd.) tak jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jako udělej si to jestli se stim chceš dělat, ale co jsem tak koukal tak sešity tohodle typu už existují.
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Capricorn


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Orbb napsal:
Tak jako udělej si to jestli se stim chceš dělat, ale co jsem tak koukal tak sešity tohodle typu už existují.


Ano, to je, ale ne na všechny typy, našel jsem asi jen tři tréninky, chci udělat takovou kompletaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Capricorn: Je jasný, že to myslíš dobře, ale podlě mě děláš zbytečnou práci. Každý si přece může na natu najít v excelu většinu silových tréninků. Od Korteho přes Ivanova...dokonce i Bear jsem někde viděl.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jmartin


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promin, ale asi se celkem nudíš. Na zahradě mám 2 keře co potřebuju vykopat. Co takle udělat něco užitečnýho a zabiješ i čas :) podle mě je to zbytečný vytvářet, ale pokud se ti chce... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Seznam tréninků s automatickým výpočtem podle maxim
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: