Tréninkový plán



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tréninkový plán  Úvodní stránka -> Trénink -> Tréninkový plán
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Souhlasíte s tréninkem?
Ano
14%
 14%  [ 1 ]
Ne
85%
 85%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
Angest17


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 12:49 pm    Předmět: Tréninkový plán Odpovědět s citátem

Čau lidi, potřebuji odbornou radu. V plánu na léto mám objemový trénink , chci, abyste zhodnotili, jestli se dá použít. Jsem ektomorf , rok cvičím štěpený trénink . Stravu tady nehodlám řešit.

Ponděli: Dřep, MT, bench, doplňkový cvik na biceps a triceps
Středa: Dřep, MT, Bench, doplňkový cvik na záda, ramena
Pátek: Dřep, MT, bench, doplňkový cvik na záda, triceps

Záda a triceps mám do tréninku zařazeny opakovaně, protože se chci zaměřit více na jejich rozvoj. Jsou slabošské
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angest17


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 1:05 pm    Předmět: Re: Tréninkový plán Odpovědět s citátem

No tak lidi, pomozte mi s tím plánem a nenechte mě cvičit špatně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 1:26 pm    Předmět: Re: Tréninkový plán Odpovědět s citátem

Angest17 napsal:
No tak lidi, pomozte mi s tím plánem a nenechte mě cvičit špatně


V prve rade se uklidni V druhe rade toho k treninku napis vic. Tohle neni zadny plan, ale pouhy vypis cviku. Cvicit 3x tydne tyhle narocne cviky predevsim mrtvy tah a drep chce nejaky system, protoze pokud to bude cvicit vzdy na max, odrovnas se velmi rychle. Jeslti to ma byt korte, jakozto ze se mu podoba, tak je tam celkem dulezita vec pocatecni nastaveni si vah.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angest17


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 3:27 pm    Předmět: Re: Tréninkový plán Odpovědět s citátem

Jsem uklidněn. Mám v plánu cvičit dřepy vždy 6x6, MT 5x5, bench 5x5, to vše začít na 70% maxima, odhadl si to správně, jsem inspirovanej korte tréninkem. Až to začnu cvičit, uvidím, jak mi to vyhovuje, ale předtím potřebuju poradit, jestli v tom nemám zásadní chyby. Co se týče těch doplňkových cviků, budou to základní cviky a odcvičím, na co se budu cítít. Budu to muset ještě promyslet po prvním týdnu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Stravu tady nehodlám řešit."

jasne, az na to, ze strava dela objem a strava dela dietu, ale chapu ze to je takovej detail, ze to nema cenu resit, vzdyt to je jen 70% uspechu ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angest17


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
"Stravu tady nehodlám řešit."

jasne, az na to, ze strava dela objem a strava dela dietu, ale chapu ze to je takovej detail, ze to nema cenu resit, vzdyt to je jen 70% uspechu ...


Já stravu nezanedbám, naopak, stravu mám dobrou , potřebuju poradit s tréninkem, nejsem takový blbec, jak si myslíš Hovnivále :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas.11


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zniz objem na drepy alebo uber z intenzity. 6x6 na 70% z maxka = odrovnanie po 2-3 tyzdnoch.
Ako chces vlastne pridavat a ako dlho mas v plane takto cvicit?
Pozri tuto tabulku a podla nej si vyber a vypocitaj optimalne zatazenie a objem treningu: http://leegertrained.com/wp-content/uploads/2010/10/Picture-4.png - prilepinova tabulka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja furt nechapu cemu rikate objemovej trening ? 6 opakovani misto 15 opakovani ? Nebo bench misto tlaku na stroji nebo jak ? Ja to fakt nechapu... Objem dela jen a jen vetsi prijem kalorii nez vydej. To same rysovacku dela rysovackou jen a jen vetsi vydej nez prijem. Jestli jedes 5 nebo 15 opakovani, bench nebo tlaky na stroji, to je uplne jedno. Tohle vetsina lidi nechape, furt meni nejake "objemove" a "rysovaci" treningy a pritom vypadaj furt stejne :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tréninkový plán
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: