Nitrix AVPT od BSN VS NITRIX OXIDE 360 od Amix



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nitrix AVPT od BSN VS NITRIX OXIDE 360 od Amix  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nitrix AVPT od BSN VS NITRIX OXIDE 360 od Amix
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nitrix brát ?
Ano
66%
 66%  [ 4 ]
Ne
33%
 33%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
HavliRBK


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 3:05 pm    Předmět: Nitrix AVPT od BSN VS NITRIX OXIDE 360 od Amix Odpovědět s citátem

Dobrej pánové, rád bych se jen optal zda byste zvolili Nitrix od BSN nebo Nitrix od Amixu :)

A hlavní otázka kterou bych vám rád položil je, má vubec cenu brát Nitrix ? Má to účinky i na svalovou hmotu nebo pouze na energii ? :)

Pokud sním máte někdo zkušenosti, tak prozraďte :)
( Zda vám to roztáhlo žíly a tak dále ) [/youtube]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No že ti naroste 10kilo svalů s tím nepořítej :-)
Ale trénovat by se ti určitě mělo o něco líp, víc energie, napumpování svalů, větší výdrž - to můžeš v rozumných mezích čekat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tahle otazka se spis vaze k tomu v jake forme jsi, jak dlouho cvicis a s jakymi suplementy....z meho hlediska zbytecne penize..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FritzH


PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2011 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jel jsem 4tbl 3x denně, napumpovanost supr, výdrž maximální, síla stoupala taky dobře ale to je tak všechno, nabral jsem náké 2kg, ale po dobrání jsem zase spadl na skoro stejnou váhu, co se mi osvědčilo nejvíc, tak klasika kreatin + protein+ gainer a hlavně tvrdě makat a pořádně žrát!!!! velice se mi osvědčil kreatin od BSN cellmas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nitrix AVPT od BSN VS NITRIX OXIDE 360 od Amix
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: