cell-tech vs mass-tech



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - cell-tech vs mass-tech  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> cell-tech vs mass-tech
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r@mbo


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:07 pm    Předmět: cell-tech vs mass-tech Odpovědět s citátem

Četl jsem, že jako vhodný doplněk pro čistý objem je cell+mass-tech od mt, ale není to náhodou to samé? Jen mass-t = obyčejný gainer a cell-t = gainer s creatinem?

na tom fóru to vyznělo tak, že cell je jen kreatin a mass je gainer..

jsem z toho už psycho-tech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli chceš kupovat doplňky, které se dají koupit za poloviční cenu od jiných výrobců, kup si muscletech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já vím, ale aspoň jednou to chci ochutnat a zažít nejsilnější placebo efekt na trhu

jen nechci brát nevědomky dvojitej gainer, tak se ptám jak to je: jestli creatin vs gainer a nebo creatinovej gainer vs gainer, v e-shopech jsou u toho úplný slohy chlubení, patentů, výzkumů, ale nejednodušší popis výrobků - prostě co to v tý pixle vlastně je tam chybí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cell tech = gainer s creatinem
mass tech = gainer

sorry, ale najít tuto informaci mi trvalo asi dvacet vteřin..tak nevím, co ti na tom příjde tak divnýho..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chces utratit dost penez, ktere rychle vyseres nebo vyzvracis ... je Cell-Tech dobra volba. Vetsi hnus jsem nemel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NB4U


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 12:17 am    Předmět: Re: cell-tech vs mass-tech Odpovědět s citátem

r@mbo napsal:
Četl jsem, že jako vhodný doplněk pro čistý objem je cell+mass-tech od mt, ale není to náhodou to samé? Jen mass-t = obyčejný gainer a cell-t = gainer s creatinem?

na tom fóru to vyznělo tak, že cell je jen kreatin a mass je gainer..

jsem z toho už psycho-tech


zkus Createston Profesional...na bázi proteinu, předtréninkovka, potréninkovka, není nic lepšího
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Jestli chces utratit dost penez, ktere rychle vyseres nebo vyzvracis ... je Cell-Tech dobra volba. Vetsi hnus jsem nemel


kazdy z toho nemusi srat alebo grcat.ja s tym problemy ziadne nemam. ale urcite by som si nekupoval CELL TECH ORANGE.Je to nechutny humus.som rad ze uz to "dojizdim".ale taky FRUIT PUNCH - to je ina chut.odporucam
nahoru
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

filipino23 napsal:
CZEBLADE napsal:
Jestli chces utratit dost penez, ktere rychle vyseres nebo vyzvracis ... je Cell-Tech dobra volba. Vetsi hnus jsem nemel


kazdy z toho nemusi srat alebo grcat.ja s tym problemy ziadne nemam. ale urcite by som si nekupoval CELL TECH ORANGE.Je to nechutny humus.som rad ze uz to "dojizdim".ale taky FRUIT PUNCH - to je ina chut.odporucam


ja z toho ty obtize taky nemel.. ale je to pekny preslazeny humac
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jak sladke to je dost.sacharidov (dextrozy) je tam teda hodne.preto asi tomu hovoria - kreatinom pumpovana dextroza.ale fruit punch mi tak sladky nepride.ten ma vybornu chut ale pomaranc
nahoru
r@mbo


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papaya napsal:
cell tech = gainer s creatinem
mass tech = gainer

sorry, ale najít tuto informaci mi trvalo asi dvacet vteřin..tak nevím, co ti na tom příjde tak divnýho..


díky

to já zase četl přes hodinu několika stránkové (super hyper mega mass brutal) popisky v několika e-shopech, ale základní charakteristika tam opravdu chyběla!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 8:56 am    Předmět: Re: cell-tech vs mass-tech Odpovědět s citátem

NB4U napsal:
zkus Createston Profesional...na bázi proteinu, předtréninkovka, potréninkovka, není nic lepšího


zkoušel jsi to? to vypadá taky na nějakej gainer vylepšenej kreatinem ... píšou tam dávkování cca 75g do vody + 5 kapslí, takže bych si to měl koupit v prášku + kapsle, nebo to je balení už i s kapslema?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - cell-tech vs mass-tech
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: