Silově-dynamický trénink?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Silově-dynamický trénink?  Úvodní stránka -> Trénink -> Silově-dynamický trénink?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
B-Rabbit


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 6:03 pm    Předmět: Silově-dynamický trénink? Odpovědět s citátem

Zdravím přátelé..

Měl bych svým způsobem lehce specifický dotaz, nicméně nedá mi to se nepoptat.
Závodně dělám kanoistiku a dumu nad sestavením tr.plánu pro další makrocyklus. Nyní bych se chtěl totiž už začít přesouvat spíše do posilovny s tím, že následující 4 týdny budou postaveny ještě na silově-dynamickém pojetí provedení cviků a následující cyklus by byl již čistě silovej.
Z toho důvodu hledám tu nejpřijatelnější volbu a tréninkovou metodu. Má představa je totiž zařadit "velkou" posilovnu prozatím 3x týdně + 1x týdně powerjógu a 1x týdně cvičení na posílení vnitřního stab.systému např. na bossách, či gym.balónech. K tomu tedy ještě 2 x týdně běh, 2x plavání a 1x bych se chtěl ještě chodit svést na vodu.
Ale zpět k té posilovně..procházel jsem zde nejrůznější tréninkové logy, články a pod. a čím víc o tom člověk čte, tak tím mám pocit větší dezorientace
Má představa je totiž odjet trénink jako klasický kruháč o 4 kolech a cca 10 cvicích (patrně PO - ST - SO) s tím, že budu postupně snižovat váhu a první kolo pojedu 12op.; 2.-10op.; 3.-7op. a v posledním 10op. s vahou z prví série. Teď už jen musím sestavit optimálně cviky jaké budu cvičit (de facto jen pouze na horní polovinu těla), případně rozhodnout, jestli to má smysl jet takto a případně to ještě nezměnit.
Z toho důvodu bych se chtěl tedy poptat někoho zkušenějšího, jaký má názor na takovouto podobu kruhového tréninku, nebo bude výhodnější zkusit zvolit spíše nějakou variantu z nadpisu?
Co se týče cviků, má představa by byla zhruba následující (ne pořadí) - MT, BP, přítah, JR nebo EZ-ta na biceps, military press, 2x břicho, shyby a se zbytkem si moc nevim zatím rady!
Co se týče suplementace, tak budu mít k dispozici creapure, Peptide Fusion a patrně aj BCAA (vše od Reflexu)..

Zatim se mějte a díky za případné rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus se podívat na tohle, ale je to na 12 týdnů:
http://www.ulozto.cz/6945969/joe-defranco-built-like-a-badass-pdf
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B-Rabbit


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Zkus se podívat na tohle, ale je to na 12 týdnů:
http://www.ulozto.cz/6945969/joe-defranco-built-like-a-badass-pdf


Tak jsem na to koukal a musím říct, že to vypadá vskutku zajímavě.. Přijde mi to jako taková obdoba crossfitu a něco v podobném duchu mám v plánu zařadit příští rok do sezóny zhruba na období duben - červen, takže potom by to akorát na těch 12 týdnů dalo!;-)
Teď jsem měl spíše představu zařadit něco na "rozcvičení" před takovým tím klasickým silovým tréninkem, který bude na programu cca v období prosinec - březen..
Jinak jsem se chtěl optat jestli jsi to zkoušel odcvičit?
Musím ale říct, že když jsem viděl na těch ukázkovejch videích takové to skupinové cvičení kde už je každý na určité úrovni a jeden druhého svým výkonem motivuje k ještě lepším výsledkům, tak jsem si trochu posteskl, že něco podobného není moc rozšířené aj u nás..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Silově-dynamický trénink?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: