jídelníček



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jídelníček  Úvodní stránka -> Začátečníci -> jídelníček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skaly


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 6:34 pm    Předmět: jídelníček Odpovědět s citátem

zdravím vás o5 jsem po nějaké době píši možná se budu již opakovat možná ne.
právě jsem si četl že pokud jsem typ ektomorf tak není psáno že můžu jíst jak chci co chci že spíš bych měl o to víc dbát na to co jím a kdy to jím je to pravda? nadále jsem si toho přečetl opravdu dost,ale nějak moc jsem nepochopil ty jídla dejme tomu že je tam ukázka na jeden den u toho je jaké to má hodnoty,ale nějak si nedokážu poskládat zbytek na další dny prosim poraďte nejlepší by bylo dejme tomu ukázkový jídleníček na týden ten jsem nikde nenašel moc dík všem za připomínky i rady :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Člověk může jíst co chce a kdy chce a v jakémkoliv množství pokud necvičí (nebo i cvičí) a je mu úplně jedno jeho zdraví nebo jak vypadá.

Pokud cvičíš a chceš od svého těla nějaký vyseldek, uplně jedno to není.

Nejlepší by bylo si vzít ten jídelníček a pokud tam bude například maso, tak se zamyslet ČÍM bys to mohl nahradit.
Sýry (mnoho druhů), vejce, jiné maso...ostatní mléčné výrobky...
Pokud tam bude rýže..zase se zamyslet...
střídáním sladkých a slaných jídel, nebo kombinace (např. chléb, sýr a jablko) si myslím že ti jídelníček zpestří dost. Dále si ho můžeš zpestřit širokou škálou ovoce, zeleniny, oříšků, mléčných výrobků (jak sladkých, tak slaných...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jídelníček
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: