davkovaní gaineru



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - davkovaní gaineru  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> davkovaní gaineru
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr23


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:25 pm    Předmět: davkovaní gaineru Odpovědět s citátem

Zdravím chtěl bych se zeptat koupil jsme si Anabolic iso gainer 3000 a tam píšou davkovaní 140g ale chtěl bych se zeptat jestli mam davkovat 140g každý den i v den kdy necvičím,nebo 140g rozlozit hodinu před treningem a hodinu po a v den kdy necvicim jenom třeba pul davkym.
Diky za odpověd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cmtr2©®


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na etiketách jsou pouze židobolševické kidy. Záleží všechno na tvoji váze, spalování, stravě, atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robot2037


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gainer davej jen po treninku, pred treninkem ne. ve dnech volna muzes kdyz potrebujes navysit prijem sacharidu, to ale zalezi na spouste veci a taky hlavne na tom jak mas vyresenou stravu, coz mam takovy pocit ze asi nic moc, kdyz se ptas na takove veci.

ja si napriklad davam gainer rano ihned po probuzeni asi pul hodiny pred snidani, pro okamzite dodani energie a zastaveni katabolismu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Variant je více:

Na čem se všichni shodneme je braní po tréninku. Čím dřív, tím líp, nejlíp do 30 minut.
Pokud jej vezmeš před tréninkem, nic hrozného se nestane, osobně to nedělám, přijde mi to zbytečné.

Během dne souhlas s robotem, záleží dle jídla. Nezapomeň, že jsou to sacharidy, takže krmit se tím dvakrát denně není pro většinu lidí nutné.
Já si gainer dával bud ráno v rámci snídaně (zapíjel jsem jím jídlo), případně dělal mix mléka, vloček, gaineru (umixoval, vypil), nebo jsem brával do práce namixovaný gainer s vodou a pil na svačinu dopolední.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - davkovaní gaineru
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: