Jak správně vysekat břicho.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak správně vysekat břicho.  Úvodní stránka -> Trénink -> Jak správně vysekat břicho.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubaz


PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
genetika a strava - ani jedno nemám:)


ale drzis hubu a makas , to je kolikrat 10x tak vic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus trabsy compact. Hodně dobrej trenink. Nezabere moc času a i tak je skvělej.

http://silentjump.kryha.sk/trabsy.htm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazgul


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já právě jedu břicho každý den tak 6-8 sérií kolem 20-30 opakování. vždy tak nějak na šikmé svaly a na přední hlavní svaly. ze začátku to šlo výborně ale teď mi přijdě že se to rapidně zpomalilo právě. Jaký máte treninky vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady nejde ani tak o nejaky treninkovy plan jako spis o to, naucit se ho pri cviceni spravne zapojovat a omezit praci jinych svalu a to neni vubec lehka vec. Sam jsem se to jeste za ty roky nenaucil
Samozrejme jde predevsim o cviky s vlastni vahou tela nebo se zavazim, stroje do toho nepocitam.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazgul napsal:
Já právě jedu břicho každý den tak 6-8 sérií kolem 20-30 opakování. vždy tak nějak na šikmé svaly a na přední hlavní svaly. ze začátku to šlo výborně ale teď mi přijdě že se to rapidně zpomalilo právě. Jaký máte treninky vy?


jeslti jedes furt ty stejny cviky, tak se nediv. Bricho si na to docela dost zvykne. Takze obmenuj cviky a bude to v poho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Svíčka ve visu
Opisování kruhu nohama (opět ve visu) popr. pul kruhu
Zdvihání nohou ve visu (pokud ti to přijde lehký s nataženýma nohama, tak až k tyči, pokud moc těžký zlehči si to pokrčenejma nohama)
Sklapovačky ve visu (pokud ti to přijde lehký - Sklapovačky ala Netopýr a pokud ti přijde netopýr lehkej, tak se dotýkat rukama tyče)


Edit. jo a ještě jedna věc, DIETA ano, ALE ... nejlepší co může být je zvýšit výdej i příjem (ale dodržet rovnici vydej > prijem, pro hubnuti), ale pokud zvetsis dostatecne vydej, nebudes to vetsinou schopnej uzrat a naopak si jeste zlepsis vysledky i v posilce, protoze vetsinou zvysujes aerobkou a ta je velice dobrym doplnkem.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
Svíčka ve visu
Opisování kruhu nohama (opět ve visu) popr. pul kruhu
Zdvihání nohou ve visu (pokud ti to přijde lehký s nataženýma nohama, tak až k tyči, pokud moc těžký zlehči si to pokrčenejma nohama)
Sklapovačky ve visu (pokud ti to přijde lehký - Sklapovačky ala Netopýr a pokud ti přijde netopýr lehkej, tak se dotýkat rukama tyče)


Ve visu je to podstatne narocnejsi a 90% lidi neumi cvicit bricho spravne beznymi zakladnimi cviky, takze myslim, ze v prve rade bude nejlepsi naucit se SPRAVNE provadet ty zakladni cviky v leze tzn. napr. zkracovacky, svicka, metronomy, pritahy kolen v sede nebo jak to pojmenovat a podobne a az pak prejist na slozitejsi cviky ve visu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Muscle napsal:
Zkus trabsy compact. Hodně dobrej trenink. Nezabere moc času a i tak je skvělej.

http://silentjump.kryha.sk/trabsy.htm


Dneska jsem zkusil ten nejzákladnější zmiňovaný trénink (A). Zatím můžu doporučit, cvičili jsme to s kamarádem a konečně nás břicho po dlouhý době bavilo. Dali jsme tři kola a bylo to tak akorát, to tam právě nějak nezmiňují, kolik kol, to člověk má jet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
...


což je pravda, ale v tom visu se lépe uhlídává technika a za další jak jsem řekl jde to zjednodušit různým krčením nohou apod. Ale technika se (alespoň mně) uhlídáva mnohem líp než když člověk leží a tahá vše rukama, zádama a bůh ví čím vším.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Nazgul


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no mě dost baví dvojité zkracovačky, dále sedleh na zemi se zapřenýma nohama (rukama se nedržím hlavy , nýbrž je mám u uší), leh sed na šikmé lavici s vytáčením (když už nemůžu dojedu si to bez vytáčení), a po tom takovej cvik nevím přesně název ale je to na šikmé svaly a jede se s kladkou. Je to jako by se sekalo dřevo - ruce téměř natažené a vytáčíte se dolů ke kolenu. No a tyhle cviky mezi sebou střídám vždy podle chuti. Jeden na šikmé a jeden klasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazgul


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lol tak to asi bude trochu mimo téma :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reichenberk napsal:
...


Doufam, ze je to mysleno jen jako vtip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak správně vysekat břicho. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: