Studeny jidelnicek prosba



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Studeny jidelnicek prosba  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Studeny jidelnicek prosba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izman


PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 9:56 pm    Předmět: Studeny jidelnicek prosba Odpovědět s citátem

Ahoj počítám že mě tady asi 70% z vas uskrti nebo rovnou ukamenuje ze tady ten dotaz uz byl nescetne krat, ale i tak to zkusim :) potreboval bych poradit s hubnoucim jidelnickem :)
Jen mam mensi problem s pripravou jidel : ( mam mimo provoz kuchyn a jeste tak tomu bude po dalsich cca 8 tydnu. Takze nemohu pripravovat drubezi maso atd... : ( coz je hodne narocna podminka. Mohu jen chodit do zavodni jidelny kde je grial a pokazde tam pripravuji drubezi nebo rybu s jakoukoliv prilohou.

Ted neco o me merim 191 cm vazim 115 Kg, mam sedeve zamestnani ale chodim 3x - 4x tydne cvicit. (Rotoped, vesla, cviky s nižsimi váhami al vice serii s vice opakovanimi). Nemam zadne zdravotni problemy na ktere bych se musel ohlizet.

Rad bych se casem dostal aspon na tech 100Kg idelane jeste o 5Kg min.

Moje prosba tedy zni. Jakou dietu zvolit (sacharidove vlny? nebo neco jineho?)
a prosim jestli by mi nekdo mohl poslat Jidelnicek ktery by mi pomohl tzn aby se skladal prevazne z veci ktere nejsou narocne na pripravu (vlocky, traroh, jogurty, klidne i vajicka )

Dekuji za radu a doufam ze se najde nekdo komu se bude chtit porvat se s timto ukolem. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1)Ze začátku vyhodit vše sladké a tučné. Přidat nějakou aerobku ( pohyb = běh, kolo, rotoped, veslo,..)

2) snažit se jíst pravidelně a zdravě ( cca každé 3 hodiny)

3) každé jídlo by mělo obsahovat sacharidy, bílkoviny a klidně trochu tuku

4) sacharidy - celozrnné pečivo, vločky, rýže, těstoviny, brambory
Bílkoviny - maso, tvaroh, vejce, bílý jogurt, sýr, mléko, kvalitní šunka,cottage, tunák
Tuky- oliv. olej, ořechy,...
Ovoce - spíš ráno a nepřehánět
Zelenia - s mírou

5) až se váha zasekne tak zkusit vlny či tak něco

6) příklad jídelníčku
snídaně : vejce, vločky voda (či mléko)
svačina: pečivo, šunka, sýr - ovoce
Oběd: maso a příloha ( pokud to jde)
Svačina: něco jako dopolední či cottage s pečivem nebo tunak
Večeře: podobně jako oběd
Večeře2 : tvaroh

Pítí: voda, minerálka ( se slazenou nepřehánět), ráno klidně džus ( s mírou)
Tuky: oliv olej třeba na zeleninu zakápnout, nebo hrst ořechů
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sediwak


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsi řikal, že nemáš k dispozici kuchyň, nemáš ani mikrovlnku? V ní se dá maso taky uvařit. Jinak já bych to na krátkou dobu řešil přechodně sacharidama z rácií, bílkovinama z proteiňáku a tukama z ořechů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sediwak napsal:
Když jsi řikal, že nemáš k dispozici kuchyň, nemáš ani mikrovlnku? V ní se dá maso taky uvařit. Jinak já bych to na krátkou dobu řešil přechodně sacharidama z rácií, bílkovinama z proteiňáku a tukama z ořechů.


ano mikrovlnku ano :) (jen jsem ji nikdy nepouzil na neco jineho nez je ohrivani :) )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Izman napsal:
sediwak napsal:
Když jsi řikal, že nemáš k dispozici kuchyň, nemáš ani mikrovlnku? V ní se dá maso taky uvařit. Jinak já bych to na krátkou dobu řešil přechodně sacharidama z rácií, bílkovinama z proteiňáku a tukama z ořechů.


ano mikrovlnku ano :) (jen jsem ji nikdy nepouzil na neco jineho nez je ohrivani :) )

Nechceš si koupit malý elektrický vařič? Nejlevnější krámy stojí kolem tří stovek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Studeny jidelnicek prosba
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: