Další otravný člověk, který chce zhodnotit trénink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další otravný člověk, který chce zhodnotit trénink  Úvodní stránka -> Trénink -> Další otravný člověk, který chce zhodnotit trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luuza


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 4:37 pm    Předmět: Další otravný člověk, který chce zhodnotit trénink Odpovědět s citátem

Ahoj jak už je v nadpisu, potřeboval bych zhodnotit trénink. Chtěl bych se držet určitého systému a zachovat určité cviky, které tu mám, ale kdyby mě to někdo překopal nějak, tak by mi to nevadilo. Hlavně mě jde o to, aby místní odborníci posoudili, jestli to má nějakou hlavu patu. Každopádně bych chtěl, ale aby bylo tělo rozdělené na 2 půlky, protože to mám ozkoušené, že mi nejlíp funguje. Podobným stylem sem teď zhruba měsíc a něco jel, chtěl bych to akorát nějak obměnit.

Omlouvám se za ten dlouhý sloh, ale potřebo val sem to nějak ujasnit.


A ténink:

A

Přemístění / MT (spíš to přemístění, tu mrtvolu sem poslední dobou dost hrotil, takže jenom občas lehce)
CG Bench
Shyby / Přítahy
Tlaky JČ na nakloněné
Upažování

B (tady u těch noh jsem dost bez fantazie, podobně jsem to jel do teď, to bych byl rád, kdyby jste mi něco poradili)

Dřepy / Přední dřepy
Výpady / Legpress
Rumuny / Good mornings
Bradly / Franc.
Scott / JČ

Předem díky (pokud se teda někdo ozve )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luuza


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ještě jsem zapomněl dodat, že to chci jet nějak silovo-objemově takže serie 3-5 (nepočítám rozcvičkové) a tak 3-10 opak, jak u kterého cviku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co takhle kdyby ronnie založil univrzální téma nebo prostě všichni co maj takovéhle dotazy psali sem? . . . https://forum.ronnie.cz/trenink-pro-zacatecniky-t19369.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další otravný člověk, který chce zhodnotit trénink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: