Trénink Podle Golemana


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink Podle Golemana  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink Podle Golemana
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Cvičili jste už někdy podle Golemana
Ano
2%
 2%  [ 1 ]
Ne
34%
 34%  [ 14 ]
Ano, ale nevěděl jsem, že jde o "Golemana"
17%
 17%  [ 7 ]
Ne, ale rozhodně to zkusím!
9%
 9%  [ 4 ]
nerozumím otázce
36%
 36%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
rufe


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2004 8:08 pm    Předmět: je to tak Odpovědět s citátem

je to tak tadle metoda opravdu funguje dokazal sem se s ni dostat az na rovnych 100kg ...
samozrejme ze to vyzaduje tvrde odrikani kazdeho pohybu , dostatecny prisun tuku (alespon 2-3g na kg vahy) a jednoduchych cukru ( idealne pred spanim , ale samozrejme i v prubehu celeho dne ) dostatecny pitny rezim (3-5litru coca coly denne) a dostatek odpocinku . Samozrejmosti je byt k sobe tvrdy a vysledky budou !
nejvetsi zlepseni objemu je v oblasti pasu , ale i na jinych partiich tela vysledky jsou a to vice nez dobre . Idealni je jist velke davky jidla a to s velkymi casovymi odstupy aby se nahodou nezrychlil metabolismus . Snidani vynechat a zasytit se az pri obede . a Kdyz zasitit tak poradne . Klidne 3 dvojite chody ,a rvat to tam az na doraz
sice jsem s timdle treningem tak pred 3 rokama seknul ale dodnes toho lituju a vzpominam na tu drinu co sem tenkrat musel dennodenne trpet .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 7:05 am    Předmět: Re: Pokud jsi přetrénovaný Odpovědět s citátem

moll napsal:
tahle metoda má smysl třeba i na ty 2 týdny.
Navíc se dostavuje tenhle efekt:
Tělo má přebytek energie a pokud jsi už byl závislý na tréninku, chce se mu trénovat! Konpenzuje to tím, že si neuvědoměle představuje cviky. A protože jede bez těla a tedy zcela bez zátěže, dělá dokonalé provedení. Dokonce se takhle může naučit něco nového (zlepšit koordinaci) - běžně využívané v mnoha sportech. Často se stane, že zvedneš o něco víc než předtím. Navíc, při té představě neuvědoměle zatíná jednotlivé svaly - přeci jen trochu trénuje.


Jo tak zlepsena koordinace? To myslis vazne? Pokud nejakou koordinaci mas a 14 dnu se budes valet, tak ji budes mit rozhozenou. Pokud ji mas spatnou tak to samozrejme az tolik nepocitis...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
moll


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 8:27 am    Předmět: Jen si dělejte srandu Odpovědět s citátem

Je to tak. Kolikrát jsem něco cvičil (v karate) a naučil jsem se to až když jsem z nějakého důvodu (třeba zranění) vysadil trénik a mohl o tom jen přemýšlet. Pak jsem přišel na trénink a "zázračně" jsem to uměl. A co se týče růstu - můžeš růst 2 dny po tréninku, pak to jde do sádla. Ale někdy je i to sádlo dobrý - pro další trénink. (Třeba já teď mám snížený dávky tréninku, přežírám se, váha nahoru moc nejde a začínám se těšít až zdvihnu tréninkovou dávku)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teti


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzkoušel jsme ultimátní test Golemanovýho tréninku a opravdu funguje!!
Byl jsem vyrýsovaný jako nikdy předtím a nabral jsem během prvního týdne 5 kg čisté hmoty!!! Doporučil jsem ho již všem svým přátelům.
Hlavně je základ přežírat se k prasknutí, svaly v tomto obdobý maximálního růstu potřebují spoustu živin.
_________________
A tak snadno se s ním přec vysává! Nejlépe, zavěsíme-li jej za popruh na rameno. Díky turbootáčkám se zdá neskutečně lehký, vlastně se sám v bytě vznáší!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud do 30 dnů nepřiberete alespoň 5kg, budou vám vráceny poplatky za připojení k internetu při prohlížení této diskuze!!!
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tri kila jsem zhubnul. cislo uctu: 494-376-1607/2400. Dik.
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
Pokud do 30 dnů nepřiberete alespoň 5kg, budou vám vráceny poplatky za připojení k internetu při prohlížení této diskuze!!!
... ale pouze pod podmínkou, že si zároveň objednáte náš nový hubnoucí kosmodisk "kosmolight" za cenu neuvěřitelných 5999,-
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hack


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to se vyplatí!!!
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teti napsal:
Vyzkoušel jsme ultimátní test Golemanovýho tréninku a opravdu funguje!!
Byl jsem vyrýsovaný jako nikdy předtím a nabral jsem během prvního týdne 5 kg čisté hmoty!!! Doporučil jsem ho již všem svým přátelům.
Hlavně je základ přežírat se k prasknutí, svaly v tomto obdobý maximálního růstu potřebují spoustu živin.


Napiš to do MF
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2004 9:33 pm    Předmět: Re: Jen si dělejte srandu Odpovědět s citátem

moll napsal:
Je to tak. Kolikrát jsem něco cvičil (v karate) a naučil jsem se to až když jsem z nějakého důvodu (třeba zranění) vysadil trénik a mohl o tom jen přemýšlet. Pak jsem přišel na trénink a "zázračně" jsem to uměl. A co se týče růstu - můžeš růst 2 dny po tréninku, pak to jde do sádla. Ale někdy je i to sádlo dobrý - pro další trénink. (Třeba já teď mám snížený dávky tréninku, přežírám se, váha nahoru moc nejde a začínám se těšít až zdvihnu tréninkovou dávku)


Takze ty to co pises myslis vazne? Tak v tom pripade pozdravuj Dr. Chocholouska a dej vedet az se vylecis
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2004 12:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tesák


PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2004 8:19 pm    Předmět: něco natom bude... Odpovědět s citátem

Podle mne to opravdu funguje! já když jen nějakých 14 dnů necvičil tak sem dobře nabral!!!! tak nevím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink Podle Golemana Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: